Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Lenczy

    Lenczy Fórum ezredese

    Szia! Tudni mit kapunk? 5x a kiírás és 100%. Részemről mindent megcsináltam, kíváncsi vagyok a jutalmakra.
     
  2. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!
    Amikor a jóváírás megtörténik, akkor erről tájékoztatást kapsz egy felugró ablakban.
    Az ismertető táblázatában ennek a sornak a tartalma lesz a nyereményed:
    upload_2025-2-6_16-49-15.png

    Vagyis a megszerzett alap dekorokra 4-4- fejlesztés, a ládák és 1 felhősor.
    Szülinapi parti felhősor 1.
    [​IMG]

    Itt tájékozódhatsz a nyereményekről:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/szülinapi-parti-15-éves-a-farmerama.25917/#post-1431251

    Sok sikert!
     
    kigyo51, Swartsch, Dolphin és még 1 ember kedveli ezt.
  3. Lenczy

    Lenczy Fórum ezredese

    Még 1 kérdés: a 10 piccolo kiknek jár, a kosarat vásároltaknak?
     
  4. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Ha, teljesítetted a lajhár jobb oldali feladatát, akkor neked is 10 db Piccoló jár. A bal oldalon, ahol a felröppenőt kellett beadni, arra kapod meg az alap dekort. Erre kapsz fejlesztéseket (4-et) a nyeremények jóváírásával.
    Sok sikert!
     
    kigyo51, Swartsch, Lenczy és még 1 ember kedveli ezt.
  5. Lenczy

    Lenczy Fórum ezredese

    Köszönöm szépen!
     
    Luminary kedveli ezt.
  6. boszi52

    boszi52 Fórum hercege

    a 173 ba kérdést tettem fel és senki nem válaszolt,kiváncsi lennék,hogy a gereblyét melyik állat csinálja
     
  7. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    Szia! A sün terményes óla a gereblyegyár.:)
     
    kigyo51, Kuzdern, Swartsch és még 1 ember kedveli ezt.
  8. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Szia!
    Ólakról, terményekről minden infót megtalálsz az Enciklopédiában, itt: Állatok, termények, ólak a játékban
    A táblázatban (#3) a Gereblye szóra kattintva pl. ezt kapod:
    Sünodú
    Gazdaboltban NEM megvehető.
    Szükséges szint: 2.
    Tárgy mérete: 2x2
    Kép
    .......................................
    NévTulajdonságok
    ..........................................
    ÉpítőanyagJátékba kerültMegjegyzés
    [​IMG]SünodúTermény: 1 db sün
    Érési idő: 18:00 óra
    Tapasztalatpont: 108 TP
    Trágya mennyisége: 1 db
    -2014. május talányos tenyészetben- 2016. januártól nem bontható újabb talányos tenyészetekből.
    - 2015. 04. eventnyeremény
    - Ólválogatásban szerepelt.
    [​IMG] Sünodú
    1. szint: sárga
    Termény: 1 db sün
    Érési idő: 16:15 óra
    Tapasztalatpont: 120 TP
    Trágya mennyisége: 4 db
    nem megépíthető 2018. július
    Tokió talányos tenyészetben
    - Ólválogatásban szerepelt.
    - 2019. decembertől nem bontható újabb talányos tenyészetekből.
    [​IMG] Sünodú
    2 szint: narancs
    Termény: 2 db sün
    Érési idő: 23:30 óra
    Tapasztalatpont: 360 TP
    Trágya mennyisége: 5 db
    nem megépíthető 2018. július
    Tokió talányos tenyészetben
    - 2019. decembertől nem bontható újabb talányos tenyészetekből.
    - Ólválogatásban szerepelt.
    - Éjjeli disznók - 2024. novemberi event nyereménye
    Termény:
    Gereblye

    [​IMG]
    Termény pajtaértéke: 1.188

    Gereblyegyár
    Műhelyben NEM megépíthető.
    Indításhoz szükséges: 1 db süntáp, 2 db sün
    Szükséges szint: 3
    Tárgy mérete: 2x2
    Kép
    .........................................
    NévTulajdonságok
    .....................................
    ÉpítőanyagJátékba kerülésMegjegyzés
    [​IMG]GereblyegyárTermény: 1 db gereblye
    Érési idő: 18:30 óra
    Tapasztalatpont: 240 TP
    Trágya mennyisége: 4 db
    -
     
  9. atyka88

    atyka88 Kivételes tehetség

    sziasztok/ party porgetesek dekoraciot lehet cserelni?
     
  10. kamylla64

    kamylla64 Fórum parancsnoka

    Szia!sajnos nem..
     
    bonba73_Gazda és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  11. rojo57

    rojo57 Junior szaki

    szia. Kérdezni szeretnék. Hová kellett a tűzoltóvarázslat kitevő? Milyen eventből?
     
  12. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A zöld linken megtalálod a választ: Tűzoltó varázslat (+)

    Itt is tudsz dekorokat megtekinteni, amikor szükséged van rá: / Dekorbázis
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  13. rojo57

    rojo57 Junior szaki

    Köszönöm a segítséged.
     
    Othep kedveli ezt.
  14. moric67

    moric67 Fórum ismerője

    Sziasztok! Csak nálam nem lehet a keresőbe írni?
     
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kicsit több infót megadnál erről?
    Milyen keresőbe szeretnél és nem tudsz írni?
    A böngésződben? A Fórumra? A játékban? Ott is a Pajtában, a Paszulyon, a Ládában? Hol?
    Mit tapasztalsz pontosan?
    Farmnevet és ID-t is adhatnál, ha esetleg ellenőrizni kellene.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  16. gaboca1955

    gaboca1955 Fórumprofi

    Szia!
    A szülinapi parti 2. felhőt nem kaptam meg! gaboca1955 ID: 8121341
     
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    kigyo51 és Dolphin kedveli ezt.
  18. gaboca1955

    gaboca1955 Fórumprofi

    Köszi!
     
    Othep kedveli ezt.
  19. moric67

    moric67 Fórum ismerője

    A piacon nem sikerült,de már működik.köszönöm!
     
    Othep kedveli ezt.
  20. CsőszMester

    CsőszMester Utánpótlás-írogató

    Szia!

    Segítséget szeretnék kérni. Vettem ma egy vízilómedencét, fel van tüntetve, hogy kettőt kapok egy áráért, de csak egyet kaptam.
    A másik problémám, hogy rendelkezem poliptavacskával, de nem tudom letenni. Mikor lesz aktiválva, hogy tudjam használni? Köszönöm.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.