Visszajelzés Szentjánosbogár fesztivál - eventcsevegő

Discussion in 'Aktuális témák megbeszélése' started by -Sudden-, Jun 25, 2025 at 9:00 AM.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
?

Mennyire tetszett az event? Kérlek, értékeld!

This poll will close on Jan 26, 2026 at 8:10 AM.
  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

  6. 6

  7. 7

  8. 8

  9. 9

  10. 10

Results are only viewable after voting.
  1. Minimaci

    Minimaci Fórum nagymestere

    Persze, kifejtem.
    Eddig úgy volt, hogy minden sorban és minden oszlopban volt 1-1, és csakis egy mező, ami bizonyos elemet kért; eventnövényt, valamelyik felröppenőt, malomterméket. 4 összetevő, 4x4 mező, mint egy sudoku - egy összetevő minden sorban és minden oszlopban egyszer szerepelt. Most a teakedvenc a harmadik sorban kétszer szerepel (9. és 12. lámpa), a másodikban egyszer sem. A teáskanna pont fordítva, a második sorban kétszer (5. és 8. lámpa), a harmadikban egyszer sem. Nem mondom, hogy ez rossz, csak kirívóan ellentmond az eddigi logikának. A feloldás pedig adódik, az 5. és a 9. mezőt felcseréljük, és helyreáll a "rend", azaz a logika.
    Tévedhetek is, de egy régen felépített logikát nem értem, miért rúgnának fel. Inkább az elírás volt a tippem. Hogy a teszt mennyiben egyezik meg az élesített eventtel, arról Nektek vannak tapasztalataitok; de én már semmin nem csodálkoznék.
     
  2. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Szia!
    A központi dokumentáció és a teszt szerver is megeggyezik.
    Az event az ismertetőben látható módon kerül megrendezésre.
     
  3. -Sudden-

    -Sudden- S-Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    Az event élő, online!

    Egy ki / belépést követően ellenőrizzétek az eventórát, a hírek felületét!

    Csak ezt követően indítsátok az aratást a felröppenők miatt, valamint az eventnövény termelést
    a megadott területeken!


    Sikeres játékot kívánunk,
    a Farmerama csapata
     
  4. -Erbrow-

    -Erbrow- Fórumlakó

    Sziasztok, hát eddig még nem jöttem rá, hogy mire kell a Teakedvenc. elolvastam, megnéztem:az ismertetőt, stb. malomhoz nem kell, ...tudnátok segiteni? ( vagy a cseréhez, ha mást szeretnék kirakni? ) nem ez az első sztjános bogaras eventem, kezdő sem vagyok, vagy csak a szemüveg hiányzik?
     
    inanna11 and sutimami57 like this.
  5. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórumőrült

    Szia !
    A beadási- haladási sorba kell majd beadni.
     
  6. -Erbrow-

    -Erbrow- Fórumlakó

    Köszönöm a segitségedet, tényleg csak az értő szemüveg kellett volna :)
     
  7. Vilmos05

    Vilmos05 Fórum nagymestere

    A Bahán lehet O percezni?
     
  8. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórumőrült

    Szia !
    Nem lehet.
     
    GA-BI-O-Farm, Swartsch and inanna11 like this.
  9. Vilmos05

    Vilmos05 Fórum nagymestere

    Köszönöm, közben rájöttem, de ez a nagy meleg...
     
    -ágianyu33- likes this.
  10. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Szerintetek mit jelent a következő : "Az event az alábbi területeken zajlik: Bahamarama ültetvény, Esőerdő" ? Ha már szerepel az Esőerdő, akkor a vetőtábláján miért nem jelenik meg az Izzó bogyó? Köszönöm ha valaki felhomályosít!
     
    GA-BI-O-Farm and inanna11 like this.
  11. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    A Teakedvenc felreppenő az esőerdőben gyűjthető, növények és fák aratásakor.
    Eventismertető: #3
     
  12. Csaba957

    Csaba957 Fórumelemző

    Egyenlőre halasztom az eventet holnapra, majd a másikkal együtt csinálom a bónuszok miatt.
     
    GA-BI-O-Farm, inanna11 and Sali~*.* like this.
  13. apumbiapa

    apumbiapa Fórummogul

    Szia!

    Ez azt jelenti, hogy ezen a két területen zajlik az event. Ahogy te is olvastad a leírást az ültetvényen lehet csak ültetni + innen gyűjthető a matchapor. Az esőerdőben pedig a teakedvenc felröppenő gyüjthető. Hajrá, jó eventezést.
     
  14. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    A felhő már aktív, az utolsó adag enövényem érik. Még van egy kirakni valóm és vége nálam az eventnek.
    Kosarat nem vettem, de röpire még szükségem volt.
    Sok sikert, jó játékot kívánok minden eventezőnek.;)
    [​IMG]
     
  15. apumbiapa

    apumbiapa Fórummogul

    Gratulálok ez gyorsan ment.
     
    Othep and Sali~*.* like this.
  16. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórumfelvigyázó

    Sikeresen befejeztem az eventet. Kissé túltermeltem. kár hogy nem lehet folytatni.
     
  17. Zsuana55

    Zsuana55 Fórum hercege

    Szép estét!

    Nekem valamiért nincs az esőerdőn eventnövény.
     
  18. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórumőrült

    Szia !
    A Baha ültetvényen lehet csak ültetni
     
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Gratulálok a már végzett játékostársaimnak, és sok sikert azoknak akik még csinálják. Köszönöm a számolást azoknak akik megosztották itt velünk. Tegnap este én is befejeztem.

    Értékeltem és tőlem kerek 10 pontot kapott.

    Már nagyon sok Bingós eventet csináltam meg, eddig mindig volt valami beadási hiba az eventes felületeken, most nem találkoztam vele. Szépen, könnyedén jól áttekinthetően lehetett a beadásokat megcsinálni.

    Tetszett ez az új felület.

    Jól éreztem magamat ebben az eventben és ezt köszönöm a fejlesztőknek, remélem hamarosan visszatér ebben a formájában.

    Legyen szép a napotok :)
     
  20. feki13

    feki13 Fórum parancsnoka

    Sziasztok!

    Ha a kiírt alakzatok mellett bejelölök még más lámpásokat is, adott esetemben a felreppenős verziókat, akkor azt minden alakzatnál pluszként megkapom? Hasznos lenne számomra a barkács XXL és a szupertrágya. Jól értelmeztem?