Állattenyésztők tapasztalat-csere topicja | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Teljesen elrontottam. Valamiért nekem az maradt emg 100 jelvényt kell csak gyűjteni, mondván én beérem most ezzel így azt meg is csináltam. Erre most látom, hogy 300 kell...tehát még garantáltan kell 2 kört nyomnom, így akár be is nevezhettem volna. Sajnos emellett nekem tervem volt piacozni így az alap kroki számok változnak folyamatosan. Sok sikert nektek és sikeres ugrásokat! :)
     
    Anyamaci1976, Swartsch, Fätum és 8 más kedveli ezt.
  2. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia!
    Persze, lehet. Egészen vasárnap este 10-ig lehet jelentkezni és a leadni a képeket is.
    Beírlak. :)
     
    Anyamaci1976, Swartsch, Sali~*.* és 5 más kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Nemrég haza értem és az ismeretlenek tudatában indítottam négy kört. :D
    Felajánlást teszek, maradok a 13. helyezettnél, az bevált eddig is. :D ;)
    • 1 db Vadkörtefa
    • 1 db Platánfa + XXL fejlesztése
    • 1 db Pöttyös ernyő
    • 1 db Porzófa
    • 1 db Anakondalak 5.szint: neon
     
    Anyamaci1976, Swartsch, Hahacska és 8 más kedveli ezt.
  4. cili53

    cili53 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok :)
    Hozom az eredményt:)
    Kezdés:
    [​IMG]

    1.kör
    [​IMG]

    2.kör

    [​IMG]

    3.kör

    [​IMG]

    4.kör befejezés

    [​IMG]
     
    Anyamaci1976, Swartsch, Hahacska és 8 más kedveli ezt.
  5. geliko

    geliko Haladó

  6. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Kezdés:
    [​IMG]
    Első kör:
    [​IMG]
    2.kör
    [​IMG]

    3.kör:
    [​IMG]

    4.kör, vége:
    [​IMG]
     
    Anyamaci1976, Swartsch, Hahacska és 7 más kedveli ezt.
  7. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Gyorsjelentés: 16 fő jelentkezett eddig a játékra.:)
    Közülük kilencen hozták eddig a 4 tenyésztési kör eredményét, amit külön Excelben vezetek, hogy a végén az szerint lehessen megállapítani a tenyésztési rangsort. Akit lájkolok, az be van írva :).
    Köszönet a megtett felajánlásokért! :inlove:
    (Segítségképpen: a pillanatnyi 16 fős jelentkezési létszámhoz viszonyítva a 3, és a 14., 15., 16. helyezéseknél nincs még semmi.) :inlove:
    A jelenlegi Baby Boom ma 22:00 óráig tart, :)ezért, aki még nem tenyésztette le a 4 kört, és benevezett a versenybe, annak javaslom, mielőbb tegye meg, ugyanis hétvégén,
    ismételten, Baby Boom vagy lesz, vagy nem. Egy-tápos is bizonytalan. A mostani, futó akció viszont rendelkezésre áll.
    Sikeres játékot, jó nagy tenyésztési ugrásokat kívánok! :D:inlove:
     
    Anyamaci1976, Swartsch, Hahacska és 7 más kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Láttam, hogy engem is beírtál. Viszont ami képet hoztam, az csak a kezdő és a 4. utánit raktam össze. Nem is csináltam most köztest, úgy meglepett a nullázás. :D
    A felajánlás az marad. :)

    Köszi!
    Ehhez pedig gratulálok, farmer! :)
     
    Anyamaci1976, Swartsch, vihence és 8 más kedveli ezt.
  9. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ne zsenírozd magad, mert leellenőriztem a tápfogyásodat, és az igazolta a 4 kör lefuttatását, így most kivételesen elfogadtam a köztes képek hiányát. :)
    Remélem a többi játékos sem vétózza meg, és marad a nevezésed. A felajánlást is köszönjük.
    Úgyhogy fő a bizalom! Azért rendszert nem csinálunk belőle. :)
    További sikeres játékot! :D:inlove:
     
    Anyamaci1976, Swartsch, vihence és 8 más kedveli ezt.
  10. andzsel

    andzsel Törekvő

    Sziasztok!
    Sajnos most én nem tudok jelentkezni, mert már tenyésztettem. Későn vettem észre, hogy lesz verseny :(
    Mindenkinek sok sikert és nagy ugrásokat kívánok :)
     
    Swartsch, cili53, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nem zsírozom magam, a rosseb akar csúszkálni, ha elesek. :D Azt tudom, hogy látni a fogyást, már nem rajtam, de ellenőrzést is kérhetnél. Ne kínozz légy szíves, mert sírok... :D
    Csak azért írtam, mert a szabály, az szabály. :)
     
    Anyamaci1976, Swartsch, Hahacska és 7 más kedveli ezt.
  12. cili53

    cili53 Fórumfelvigyázó

    Szia Genka:)

    03.hely: Szalamandra Neon
    14.hely: Teklőslak Neon
    15.hely: Medvebarlang Neon
    16.hely: Viharos segítség
     
    Anyamaci1976, Swartsch, Hahacska és 7 más kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Jajj, de szeretnék 16. lenni, az sem baj, ha elázik a hajam a viharban. :D max belelóg a bilibe :D ;)
     
    Swartsch, Hahacska, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  14. Namiamano

    Namiamano Kivételes tehetség

    Sziasztok!

    Az eredményem indítástól a 4. körig:
    Virágos krokodil: 3 db
    Mályva krokodil: 14 db
    Albínó krokodil: 22 db
    Félénk krokodil: 163 db
    Mocsári krokodil: 732 db

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Üdv: Nami.
     
    Anyamaci1976, Swartsch, Hahacska és 8 más kedveli ezt.
  15. Mica67

    Mica67 Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Feladat teljesítve. Sajnos nem tudom feltölteni a képeket, mert https://farmgazdak.hu/kepfeltoltes/ oldal újabban nem támogatja jpg formátumot. Sajnos ezt már utólag láttam.
     
    Marika312, Swartsch, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  16. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Szia!
    Nálam is ez a szitu, de másik képfeltöltőre fel tudod tölteni, s onnan idehozni.
    Nézz rá amit én töltöttem fel, talán látszik az oldal neve, de nem akarom ide leírni.
    Na látom ez enyémen nem látszik, de Marika312-én látszik az oldal neve, 34 hsz.
     
    Anyamaci1976, zsani_apja, Swartsch és 6 más kedveli ezt.
  17. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Semmi baj, hisz a lényeg, hogy a 4 kör megvolt most a Baby Boom alatt, és a képek a gépeiteken vannak - feltételezésem szerint-.
    Csináljátok azt, hogy Paintban megnyitni egyenként a képeket, majd képmetszővel kivágni azt, és ekkor már nem JPG, hanem PNG fájlban lesz az.
    Ezután egy "mentés másként" ukázzal nem JPG fájl lesz, és akkor már engedi a feltöltést.
    Idő van rá, ügyeskedjetek! :);):inlove:
     
    Anyamaci1976, zsani_apja, Swartsch és 8 más kedveli ezt.
  18. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Szia, én is hozok neked egy megoldást. Regisztráció után ide is fel tudod tölteni.
    https://imgbb.com/signup
     
    Marika312, zsani_apja, Swartsch és 7 más kedveli ezt.
  19. apjok

    apjok Utánpótlás-írogató

    reggelt!
    30 s, az majdnem fél perc. Szóval van idő. :D
     
    Marika312, Swartsch, cili53 és 4 más kedveli ezt.
  20. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Sziasztok!

    Felajánlásom

    1 helyezett - Szemfogkefe üzem piros+alap
    7 helyezett - Krokodiltó narancs+alap
    16 helyezett - Szitakötő tó narancs+alap
    További sikeres tenyésztés, nagy ugrásokat mindenkinek:)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.