Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Sudden-

    -Sudden- S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia.
    Esőerdő alul a porzófa és a pequifa között.
    upload_2025-8-28_15-18-11.png
     
    Doggyra és kigyo51 kedveli ezt.
  2. -Sudden-

    -Sudden- S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nem értem, hogy pontosan milyen zsetonokra gondolsz, amikor elérted a 9. szintet, megkaptál mindent, előtte meg olyan szinteken nyitottad ki a focilabdát, amikor még nem járt garantált zseton.

    2025-08-22 18:17:37-kor nyitottad ki a második szinten a focilabdát, ezért kaptál 1x party pörgetést.
    2025-08-22 18:18:37-kor az első szinten nyitottad ki, ezért 2x Kacsa Kata szupertrágyáját szereztél.
    2025-08-22 18:19:35-kor az első szinten nyitottad ki, ezért 1x bónuszládát kaptál.
    2025-08-22 18:20:32-kor az első szinten nyitottad ki, ezért 2x Kacsa Kata turbótrágyáját kaptál.
    2025-08-22 23:04:20-kor nyitottad ki a második szinten a focilabdát, ezért kaptál 2x Szupertápot.
    2025-08-25 11:18:59-kor automatikusan kinyitódott a focilabdád, ezért kaptál 3x Csatárzsetont, 10x Szupertrágyát, 1x Labdapumpát, 1x Farmbónusz láda II-t és 12x Szupertápot.
    2025-08-27 12:34:24-kor automatikusan kinyitódott a focilabdád, ezért kaptál 3x Medvezsetont, 2x party pörgetést,, 1x Labdapumpát, 1x Piccolo ládát és 10x Kacsa Kata turbótrágyáját

    Azóta nem nyitottál ki focilabdát.

    A nyúlnál a 4. szinten van a focilabdát, míg a disznónál a 3. szinten, ha bármelyiket kinyitod, akkor 1 garantált zsetont kapsz ezen a szinten.

    Ha elviszed a 9. szintig bármelyiket, akkor pedig 3 zsetont kapsz.
     
  3. -Sudden-

    -Sudden- S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia.
    Beléptem hozzád, sajnos a küldetésed lejárt, így újraindítottam a számodra.
    upload_2025-8-28_15-56-10.png
    Sok sikert.
     
  4. Luszike150150

    Luszike150150 Járnitanuló

    SZIASZTOK NEM TALÁLOM A SZÚRSZOP FÁT ÉS A KROKIT SEM MINDKETTŐBŐL MÁR VOLT NEKEM :(ÜRES VOLT A TERÜLET MIKOR BELÉPTEM:wuerg:HOGY LEHET MEGSZEREZNI ISMÉT ESETLEG:(KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET ELŐRE IS:cry:
     
  5. -Sudden-

    -Sudden- S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kérlek add meg a farmneved és az ID számodat és majd én utánanézek.
     
    Luszike150150 kedveli ezt.
  6. Luszike150150

    Luszike150150 Járnitanuló

    ID:51485754 Luszike150150
     
  7. -Sudden-

    -Sudden- S-Moderator Team Farmerama HU

    Köszönöm az adataid megadását.

    Sajnos nem szerezted meg sem a krokitanyát sem pedig a szúrszop fát.

    Az event alatt összesen 1740 álszúrszop termést szereztél, a krokitanyához pedig 4730 kellett.

    Ál-krokiból 215-öt gyűjöttél össze, míg a szúrszop fához összesen 1080 kellett.

    Sajnálom, de ne csüggedj, biztosan megszerezhetőek lesznek még majd a jövőben.
     
  8. Sziasztok! Keresem a Medvék SE 1 dekort. Ki van váltva és csak a fejlesztései vannak meg!
    Köszönöm! Kissné_Bartus_Eszter ID: 11041043
     
  9. -Sudden-

    -Sudden- S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia.
    Szédült szántón találod meg, fent jobb oldalon.
    upload_2025-8-28_17-7-52.png
     
  10. donkartacs07

    donkartacs07 Fórum hercege

    Minden más oldal nyílik egyből még az én kis tanyám is, kivéve ez,
    itt a betöltés perceket vesz igénybe a mai nap.
     
  11. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Kérem szépen azoknak a farmoknak az ID számát, ahova nem tudtok belépni.
    Ha, több farm van a gondozásotokban, ténylegesen csak azt az ID-t küldjétek, ahol problémás a belépés.
    Köszönöm.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  12. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Szia Luminary!
    Mostanában a farmon nem nagyon csináltam semmit.
    A gyopiról viszont most jöttem le, elég nehézkes volt bármit is csinálni, gyártásokat elindítani, raktárakat megnézni, szükséges
    dolgok gyártását indítani, még a hódtesvérek se működött úgy mint szokott.
    Ahogy lejöttem csak napraforgózott a főfarm jó sokáig.
    GA-BI-O-Farm ID1508500
     
    Luminary kedveli ezt.
  13. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU


    Szia!

    Köszönöm az adatokat.
    Benéztem hozzád. Böngészőben tudunk ellenőrzést végezni, látom, hogy küzdesz, mert pár ól ellátatlanul maradt.
    Nálam nem volt probléma a területek váltásával és tesztként az etetés, itatás is simán megtörtént.
    Úgy emlékszem kliensből játszol, így a saját farmomat is teszteltem, hogy kliensből lépek be, de nem volt semmi gond.
    Kérlek próbálj újra belépni és jelezz vissza, hogy javult-e valamit a helyzet.
    Amennyiben nem, akkor pihentesd egy kicsit a routert, illetve a modemet. A többi praktikát ismered, nem írom le újra. Arra figyelj, hogy a takarításnál ne legyen bepipálva a képek és fájlok törlése.
    [​IMG]

    Időnként kell, de nem minden alkalommal.

    Sok sikert!
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  14. sunocse

    sunocse Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Csatlakozom én is az előttem szólókhoz, kora délután óta nem tudok belépni a farmokra
    sunocse farm ID: 32029393
    oroszán farm ID: 41053970
     
    Gólyaláb kedveli ezt.
  15. teréz65

    teréz65 Aktív író

    Sziasztok! A farmra be tudok lépni, de borzasztó lassú minden. A Gólözön eventes területre viszont be sem enged.

    teréz65 ID:5672821
     
    Gólyaláb kedveli ezt.
  16. OOlivér

    OOlivér Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Nekem sem működik rendesen.
    OOlivér ID 53388872
     
    Gólyaláb kedveli ezt.
  17. teréz65

    teréz65 Aktív író

    Bocs! Közben sikerült!
     
    Utoljára szerkesztett: 28.8.25
  18. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    Ismételten jelezve lett a játék lassulás, illetve belépési nehézség a Központnak.
    Türelmeteket kérjük,
    köszönöm.
     
  19. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Szia Luminary!
    Köszönöm, hogy foglalkoztál a problémámmal.
    Ó bocsánat, de az ólakat én szedtem le, mert a rekeszbe cseréltem a dolgokat, és úgy is hagytam, mert utána nemsokára már
    elkezdtem aratni pár dolgot.
    Kiléptem , majd vissza, most talán már gyorsabban töltött be a játék, de nem mondanám tökéletesnek.
    A rutert most valóban nem pihentettem, de már majd csak reggel csinálok bármit is a farmon.
    Én inkább attól tartok a fejlesztések nagyobb gépigényt fognak igényelni, gondolom azon babrálnak azért van némi kalamajka a farmon.
    Pedig hát azért 3-4 évente tuti nem szeretnék gépet cserélni. A fiam rendszeresen ránéz a gépre, mondja is, hogy még nem
    nagyon találkozott olyan játékkal, ami ennyire zabálja a flest.
    Remélem azért holnapra minden OK. lesz.
     
    Luminary kedveli ezt.
  20. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Köszönöm a visszajelzést!
    Reméljük, hogy úgy lesz, ahogy írod.
    Mi annyit tehetünk, h jelezzük a központnak a problémát.
    További jó játékot!
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.