Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Discussion in 'Segítség archívuma' started by Csocsoovb, Apr 16, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kigyo51

    kigyo51 Fórum nagymestere

    Szia, Nagyon szépen köszönöm a munkádat. Széppé tetted a napomat. Örülök, hogy talán mégsem vagyok akkora balfék, mint azt néhány ismerősöm hiszi.
     
    Othep and Luminary like this.
  2. evi5284

    evi5284 Utánpótlás-írogató

    sziasztok
    Keresek a baha ujdonságaiból,Tegnap délután vásároltam mindenből,ezután kitettem volna de hiányosan kaptam,vagy már nem látok.
    Magányos pálmát megkaptam a 8-db-ot,sima és xl,ebböl 3 esőerdőben van,Karomba gigasből 6 xl megvan,az alap nincs,a rőzsaszín
    selyemakác csak 10 db xl van meg,Jaguár ól 4 db nincs meg,Hegyi gorilla lak 4 db nincs meg,
    Légyszí ellenőrizzétek mit rontottam el,hova lettek a fentiek?
    Gazda:evi5264
    ID:23466498
     
  3. gyökértelen

    gyökértelen Junior szaki

    Last edited by moderator: Sep 5, 2025
  4. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A játék naplója szerint Karomia gigas alap fát nem vásároltál.
    6 db XL-es fát vásároltál 2025-09-04 16:32:34 órakor - 109.500 CSP
    Rózsaszín selyemakác XL-ból 10 darabot vásároltál 2025-09-04 16:34:12 órakor - 267.500 CSP. Az alap fát itt sem vetted meg.
    Jaguárlakot és Hegyi gorillalakot nem vásároltál.
    Sikeresen vettél 5 db Kakadufészket - 140.000 CSP - , 2025-09-04 16:21:58 órakor. Illetve a növényekből is vettél 300-300-300 darabot.
    A Magányos pálma 5 db alap és 5 db XL fejlesztés a raktáradban van, plusz, ahogy írod, 3 db az esőerdőben van kihelyezve, XL-re fejlesztve. (8 db alapfa - 45.600 CSP és 8 db XL fejlesztés - 114.000 CSP.

    További jó játékot!
     
    Dolphin and Swartsch like this.
  5. gyökértelen

    gyökértelen Junior szaki

    Sziasztok !
    Tiki-totem műhelyt keresek, adok érte más műhelyet vagy különleges istállót. Még akkor nem játszottam amikor ezt meg lehetett kapni. Köszönöm : gyökértelen ID 57271846
     
  6. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Az alábbi linkre kattintva írd be a kérésedet, itt nem vagy jó helyen:)
    https://board-hu.farmerama.com/threads/ajándék-cserebere-Új-szabályokkal.11054/
    Kérlek az első 3 hozzászólást is olvasd el - a topik szabályzata és egyéb hasznos információk.
    Köszönöm,
    sikeres cserét!
     
    Swartsch and gyökértelen like this.
  7. gyökértelen

    gyökértelen Junior szaki

    Last edited by moderator: Sep 5, 2025
  8. evi5284

    evi5284 Utánpótlás-írogató

    Kedves Luminary,

    Köszönöm a válaszod.
    További jó munkát!

    Üdv: Évi
     
    Luminary likes this.
  9. kocsisne

    kocsisne Junior szaki

    Szia
    Szeretném megkérdezni,hogy mit csináltam rosszul. A farmereban nem tudtam megkezdeni a filmvirág beadást.

    Gazda kocsisne ID 7313024
    ballamarika44 ID 10542004

    Előre is köszönöm. Marika
     
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Elsőként a "Farkaskonyha" feladatsora nyílik meg, itt tudjuk elkezdeni az eventben a beadást.

    Az event ablaka jelzi számunkra egy "ON AIR" felirattal a karakterhez tartozó TV műsor alatt, hogy melyik TV-műsornál kell teljesítenünk egy feladatot:

    [​IMG]

    Csak azon karakter alatt jelenik meg az "ON AIR" felirat, amelyik karakter épp soron van, amelyik karakterrel nem tudunk feladatot teljesíteni, az alatt éppen nem jelenik meg a felirat:

    [​IMG]

    A bal oldali képen a Medvebagázs TV-műsor az aktív, így a plusz jelek zöldek, ezekből a feladatokból van lehetőségünk választani egyet.
    A jobb oldali képen a Lionel show TV-műsort nyitottuk meg, de nem ez a TV-műsor aktív, így itt a plusz jelek szürkék, így itt nem tudunk beadni.
    Mindig csak abban a TV-műsorban tudunk a feladatok között választani, ami a soron következő, amelyik karakter alatt az "ON AIR" felirat látható.

    [​IMG] [​IMG]

    Rendelkezel a beadáshoz szükséges eventnövénnyel? Van belőlük elég?

    Ismertető: https://board-hu.farmerama.com/threads/farmerama-adásban-3-2025-szeptember.26756/#post-1464088

    Jelezz vissza, így sikerrel jártál-e?
     
    -ágianyu33- likes this.
  11. gyökértelen

    gyökértelen Junior szaki

    tobzoska ólat keresek, adok érte amit kérsz és van nekem gyökértelen ID 57271846
     
    Last edited by moderator: Sep 6, 2025
  12. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Írásod felett válaszolt a Kolléga a Tiki-totemes és a cserés kérdésedre is.
    A tiki-totemről itt olvashatsz: https://board-hu.farmerama.com/threads/Állatok-termények-és-ólak-a-játékban.16260/page-5#post-861434
    (A Megjegyzés rovatban megtalálod, melyik gazdakörökből tudod kiváltani.)

    A cserével kapcsolatban kérlek, menj át a Spam sarokba, a cseretopikba: https://board-hu.farmerama.com/threads/ajándék-cserebere-Új-szabályokkal.11054/

    Úgy írd meg a hozzászólásodat, hogy a kérésed mellett írd meg azt is, hogy mit tudnál érte adni (Keresek-Adok érte). Ha sok mindent, akkor legalább néhány dolgot nevezz meg és majd pontosítotok levélben.
    Ahogy Kollégám kérte, olvasd el az első 2-3 hozzászólásban a szabályokat, és kicsit tájékozódj, hogyan hirdetnek a gazdák.

    Sok sikert a cserében. :)
     
    -ágianyu33- and vihence like this.
  13. tyukanyo588

    tyukanyo588 Junior szaki

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! Múlt héten írtam a supportnak, hogy eltűnt több ezer trágyadomb ládám. Kaptam is választ, majd utána néznek! Sajnos azóta semmi nem történt! A segítséget előre is köszönöm!! ID:47192808
     
  14. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ha írtál a supportnak, akkor mi már nem vagyunk illetékesek az ügyben.
    Sokszor hosszabb időt is igénybe vehet a válaszadás.
    Ha kaptál automatikus üzenetet, akkor biztosan beérkezett a kérdésed.
    Szíves türelmedet kérjük a válaszukig. :)
     
    -ágianyu33- likes this.
  15. kocsisne

    kocsisne Junior szaki

    Szia
    Köszönöm a segítséget, A beadást megtudtam kezdeni csak most lett szürke a + jel.
    Még gyüjteni kell a hozzávalot. Marika
     
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Köszönöm, hogy visszajeleztél.
    Nagyon ügyes vagy, sok sikert az event végéig. :)
     
  17. Enci-Jozsi

    Enci-Jozsi Junior szaki

    Sziasztok
    Szurszop fát hol tuok vásárolni.Elméletileg volt de mind el tüntt mikor volt a játék vége.
     
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Az eventben Ál-szúrszop fák szerepeltek, melyeket az event végeztével visszaváltottak.
    Ez az információ bizonyára elkerülte a figyelmedet.
    A Kockás mocsár történetei eventben azonban lehetett szerezni játékban maradó változatot is.
    Ha Neked is sikerült szerezned, akkor a Bahamán találod meg őket. Vagy területen, vagy a Láda / Fa ikon alatt.
    Amennyiben segítségre van szükséged, hogy megtaláld őket, hozz kérlek farmnevet és ID-t az ellenőrzéshez.
    Ha nem rendelkezel ilyen fával, akkor sajnos egyelőre nem tudsz hozzájutni Szúrszop fához.
    Reméljük, hogy valamilyen módon hozzájuthatunk a későbbiekben.
     
  19. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Szia.
    Köszönöm én a jó magyarázatot, önálóan nem tudtam megoldani.
    Idős /82 / Marika
     
    Othep likes this.
  20. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    köszönjük türelmedet.
    Ellenőrzésünk alapján a keresett dekort nem szerezted meg a Szilveszteri bulipockok eventben. A Felhősort a feladatsor 4. szintjén lehetett megszerezni, a dekort a 6. szinten.
    Még tart a csere nap, a dekor cserélhető, próbáld meg ilyen módon megszerezni.
    Sok sikert, további jó játékot!
     
Thread Status:
Not open for further replies.