Visszajelzés Különleges akciók csevegője | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Szervusztok kedves gazdatársak!

    A Halloween naptár huszonnyolcadik napi ajándéka /2025.10.28./ 2 db Barkácscucc XXXL.

    Kellemes borzongást kívánok mindenkinek a következő 30 /+2/ napban!
    [​IMG]
     
    genka53, vihence, Dolphin és 11 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    genka53, Kukackukac, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  3. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    genka53, pussicat, Kukackukac és 4 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha minden ólra hatna... valóban csábítóbb lenne... 8)
    De az átlag játékos nem gyakran nullázik...:music: persze jó ez... meg cuki... 79 aranyat még meg is érne:p
     
    genka53, Kukackukac, feki13 és még 1 ember kedveli ezt.
  5. PaySkin

    PaySkin Fórum hercege

    Szia!

    Nekem is megspórolták, tudom nem lehet mindent csak jutalmazó bónusszal betenni, de akkor legalább valami normálisabb ládát adna, farmaranyos vagy felszereléses XI...
    De ha nem kell nekik a pénzünk, akkor csak örüljünk ennek :)
     
    genka53, Kukackukac, feki13 és 4 más kedveli ezt.
  6. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Nálam felejtős a tojás, úgy mint a legutóbbi felhő.
    Nem is értem mit is gondolnak, hogy ilyen vackokért adjon ki az ember 249 FA-at:music:
     
    genka53, pussicat, Kukackukac és 9 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Pontosan...
    majd a jövőben talán beteszik renzó nyereménynek.. onnan majd meg lesz:music:
     
    genka53, Kukackukac és PaySkin kedveli ezt.
  8. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Onnan sem kell minden feleslegest kiváltani.
    Ha mindent gyűjtünk, amit a bp elénk tesz, azt hiszik, hogy jól csinálják, amit csinálnak és soha nem lesz olyan, amit valóban szeretnénk.
     
    genka53, pussicat, vihence és 7 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Persze... igazad van... :music:
    De én azért egyet mindenből szeretek birtokolni:D
     
    genka53 kedveli ezt.
  10. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Megértem, mert nagyon sokáig én is így voltam ezzel, mindenből kellett egy, bármi volt az ára.
    Éppen emiatt tudom, hogy teljesen célt tévesztettem.
    Az a bp játéka és célja volt.
    Már jó ideje van sajátom és abba ilyen dekor nem kell, ráadásul ennél sokkal szebbek és ötletesebbek vannak tömegével a játékban.
    Valamelyik Sandercin dekor 300 %-ot is ad a teliholdas dekorokra, emiatt is ez így visszafejlesztés és még a neon sötétlő szentjánosbogár ólja is csak 1080 tp, amire ez a mostani hathatna, ha győzzük táppal.
    Ez a Sandercin nem jó semmire és ha nem is raknám ki, akkor is sokáig gondolnék arra, hogy kidobtam egy ezrest az ablakon, hogy olyasmi legyen a menümben, amit felejteni szeretnék.
     
    genka53, vihence, Kukackukac és 6 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Persze az üzleti oldal fontos a játéknak... nekünk a hasznosság...:music:
    Igazából sima dekorként fog működni...:wuerg: ráadásul csak minden másnap.... :oops: és így már nem is sokkal jobb mint az élőholt:eek:o_O Azt hiszem most beszéltem le magam a vásárlásról teljesen...:oops:

    Még jó hogy millió módon játszható ez a játék...:inlove: Szeretem a nézőpontodat... még akkor is nagyon más módon játszunk;)
    Viszont utálom az ilyen értelmetlen akciókat... :mad: Az ember arra számít jön valami jó dolog.... aztán a nesze semmi fogd meg jól....>:(
     
  12. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Megértem.
    Talán két Sandercin is van már, az egyik 500-at, a másik 300-at ad a teliholdas dekorokra, ez meg 1200-at, de csak a teliholdas ólakra.
    Hátha estére már változtatnak rajta.
    Ha nem, én biztos nem leszek a vevőjük.
     
    KicsiVid, vihence, Kukackukac és 4 más kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nem használok ólas bónuszokat... még nullázáshoz sem:wuerg: Szóval nálam az alap tp növelés és érésidő csökkentés tenné tetszetősebbé... de nem számítok változásra:oops:
     
  14. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Akkor több pénzed marad cukorkára. :)
    Annak sincs sok értelme, de még az is hasznosabb, mint ez a dekor.
     
    vihence, bogisaci60, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez a legjobb érv:inlove:
     
  16. Szervusztok kedves gazdatársak!

    A Halloween naptár huszonkilencedik napi ajándéka /2025.10.29./ 16 db Szupertáp.

    Kellemes borzongást kívánok mindenkinek a következő 30 /+2/ napban!
    [​IMG]
     
    genka53, Evita-55, Kuzdern és 14 más kedveli ezt.
  17. Kukackukac

    Kukackukac Fórumfelvigyázó

    Osztom a véleményedet, ez megint a semmit sem érő dolgok, sok pénzért kategória.
    Nálam is felejtős mind a kettő ;)
     
    genka53, Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  18. Szervusztok kedves gazdatársak!

    A Halloween naptár harmincadik napi ajándéka /2025.10.30./ 6 db kroki.
    A harmincadik nap utáni ajándék 1 db "Piccolo" titokzatos láda.
    Az utolsó, nagy ajándék a Hátborzongató naptár felhősor. :D


    Hátborzongató naptár felhősor - elérhető a 30. napon
    [​IMG]

      • Lezárási idő: 48:00 óra
      • Kategória: Ültetési bónusz sorok
      • Jutalom:
      • Nagyobb hozam a teliholdas terményes ólakból. Bónusz +1. Hatóidő: 06:00 óra.
      • Több TP/TTP a növények aratásakor. Bónusz: 500% Hatóidő: 06:00 óra
      • Több TP/TTP a fák aratásakor. Bónusz: 500% Hatóidő: 06:00 óra
      • 1x Rémes növények ládája
    • Nem tematikus felhősor: tetszőlegesen 3 db 1x1 dekor, 2 db 1x2 dekor és 1 db 2x2 dekor elem helyezhető rá.
    Október 31-én és november 1-jén már nincsen napi ajándék.

    Ez a két nap azt a célt szolgálja, hogy a még elmaradt ajándékok,
    pótlólag átvehetőek legyenek november 1-jén 23:59:59 óráig.

    A kimaradt napokat FA ellenében tudjuk csak átvenni.


    Köszönöm ,hogy egy hónapig velem játszottatok, találkozunk a következő Naptár alkalmával!

    További sikeres játékot kívánok mindenkinek!
     
    vihence, Dolphin, Kuzdern és 20 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Swartsch kedveli ezt.
  20. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Szia! :)
    Én örülök, hogy az új dekor nagyon gyengére sikeredett, főleg az ár - érték arány tekintetében!! Arról nem is beszélve, hogy a sima dekor nem mehet kúriába!!.... nem volt most kedvem nagyobb befektetéshez és örülök, hogy a BP megkönnyítette nekem ezt a dolgot! :D
     
    SnéDóri, -Holdfeny-. és genka53 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.