Visszajelzés Csontzörgetővölgy - eventcsevegő

Kategória: 'Aktuális témák megbeszélése', témanyitó: -Sudden-, témanyitás ideje: 29.10.25.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

  1. 1

    163 szavazat
    52.4%
  2. 2

    12 szavazat
    3.9%
  3. 3

    6 szavazat
    1.9%
  4. 4

    4 szavazat
    1.3%
  5. 5

    12 szavazat
    3.9%
  6. 6

    2 szavazat
    0.6%
  7. 7

    8 szavazat
    2.6%
  8. 8

    11 szavazat
    3.5%
  9. 9

    5 szavazat
    1.6%
  10. 10

    88 szavazat
    28.3%
  1. Baktati

    Baktati Utánpótlás-írogató

    köszönöm szépen :inlove:...ez valahogy elkerülte a figyelmem, pedig mindig elolvasom az ismertetőt
     
    Dolphin kedveli ezt.
  2. macimami1958

    macimami1958 Junior szaki

    Sziasztok. Nem gondoltam volna hogy készen leszek,de sikerült. a fogaskerekek nem jöttek, így még termelek tovább növényeket. Aki kész annak gratula, aki még csinálja sikeres játékot, sok növényt és sok jó ajit.
     
  3. csillaglili55

    csillaglili55 Fórum hercege

    Szia!
    Meglett a második felhőm, de hogyan, arról halvány gőzöm sincs... - valahogy nem mutatta, hol lesz, de mindegy, fontos, hogy megvan. Még vacakolok kicsit, mert ugye a hétbe belefér, de már nagyon unalmas. Szóval, ezek szerint termeljem le az összes gazt, és akkor gyorsabb lesz. Köszi a tippet! Jó hétvégét! :):)
     
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    az event ablak jobb alsó sarkában az Eredmények gombra kattintva lehet látni a haladásunkat az event fő részében, lefelé görgetve, vagy a bal egérgombot lenyomva tartva lehet a listákat "görgetni".
    upload_2025-11-7_11-8-9.png

    1750 energiafelhasználás kellett a 2. felhőhöz is, a kép illusztráció:
    upload_2025-11-7_11-9-24.png

    További jó játékot!
     
    Sali~*.*, vihence, varga1234 és 3 más kedveli ezt.
  5. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok.
    Hát nekem se felhőm, se más nagyobb dolog. Valamilyen figurák jöttek, de meg sem néztem mi. A mahjong táblákat csinálom, mert szeretem, de gőzöm sincs hol tartok. Igaz látom a haladási táblát, sok van még.
    Termelek, meg kattogtatok :)
    Ma kicsit belehúztam, elkezdtem pörgetni, elég szerencsésen, szóval majd lesz valami.
    Termelem a gazokat.
    Kérdésem, aki már végzett, hogy van-e vége a tábláknak és kiírja-e hogy vége, vagy végtelen a táblák sora?
     
    jucus100 és macimami1958 kedveli ezt.
  6. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    nincs vége a tábláknak, amíg van növényed addig tudsz játszani mindkét részen egészen választásod szerint az event végéig.
    Sok sikert!
     
    Sali~*.*, vihence, macimami1958 és 2 más kedveli ezt.
  7. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Köszönöm.
    Kicsit nincs eltúlozva ez az egész?
    14 küldetésnél vagyok, 10 eredmény, kb 30 ezer gaz elkattogva eddig a 8 órásból és 1 felhő.
    Ez azért nem kicsit durva.
    Nem csoda a sok 1es jegy, tőlem is az, mert ez feneketlen kút, ami sokkal többet érdemelne. És még közel sincs vége. Vagy nem is lesz, csak abbahagyom.
    A váltások miatt dupla annyi növény kell. Nem lett volna egyszerűbb megoldás? Ami kevesebb bosszúságot okoz. Kattintásvadász lett a játék?

    10 érme 660 növény, ha jól emlékszem, majd 10 érme 5 kávé, amivel lehet valamit már kezdeni, tehát 5 kv 1300 növény? Abszurd
     
    lovardatanya kedveli ezt.
  8. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    az eventnek van egy fő része, ami a haladási sáv, ahol mindkét területen 1750 energia felhasználásával meg tudod szerezni a két nem tematikus felhőt és a dekorokat. Erre több számítás is érkezett itt a Csevegőben, hogy mi az a minimum növény mennyiség, amivel ezt meg lehet szerezni. 2 hét alatt kell az adott mennyiséget megtermelni.
    A Küldetések és a további Mahjong mini-játék nem kötelező része a Játéknak, ez egy lehetőség plusz jutalmakért - mindenki tudja mérlegelni, hogy mi az amire szüksége van, amiért megéri neki termelni, miután a felhőket megszerezte.
    A Küldetések között is lehet válogatni, s célirányosan csak néhányra ráhajtani.
    Akinek meg kedve van, s akar sok növényt termelve Mahjongozni és jutalmakat begyűjteni, az játszhat kedvére, hisz sokszor volt panasz a Játékosok részéről, hogy miért korlátozzuk a mini-játékok darabszámát, ők még játszottak volna a Mini-játékkal.
    Sajnos olyan event sosem lesz, ami Mindenkinek tetszeni fog, mindig lesznek, akik a negatívumokat keresik minden eventben, s nem a lehetőségeket aknázzák ki a saját játékuknak megfelelően.
    Sajnálom, ha Neked ez az event nem jött be, reméljük lesz olyan is, ami tetszeni fog.
    Ja és a számolásodhoz:
    Ha 10 érme 5 Erős kávét ad és 10 érméhez 665 növény kell, akkor nem pontosan értem, hogy jön ki a Te matekod :)

    Talán az event végéig páran még módosítják a korai 1-es szavazatukat, főleg, ha játszottak is az eventtel és megszerezték a főjutalmakat, felhőket - de ha ők mind kifejtenék a panaszládában, hogy miért is adtak 1-es értékelést, az vélhetően segítené a Játék készítőit is.
    További jó játékot, és sok sikert, ha még folytatod az eventet.
     
    maszilva, Sali~*.*, vihence és 6 más kedveli ezt.
  9. EDDAFAN

    EDDAFAN Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Segítséget kérnék két feladathoz. Az egyik a "Lépj be a következő területre csak 10 darab eltávolításával". Itt nem értem mit kell eltávolítani és hogyan?? A másik pedig van 6 darab TNT-m és nincs kipipálva a listán ahol ezt kéri. Miért?
     
    Sagittarius69 kedveli ezt.
  10. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum ezredese

    Szia!

    Nekem úgy adta meg, hogy csak 5 párt szedtem le és kattintottam a kötélre.
    Jutalom ne legyen benne.
    A TNT-s feladatnál 7 darabom volt és úgy használtam el egyet, akkor lett pipás a feladat.
     
    maszilva, vihence, EDDAFAN és 3 más kedveli ezt.
  11. lovardatanya

    lovardatanya Kivételes tehetség

    Szia.
    Szerintem már sokszor kaptunk sajnos olyan eventet, amelybe 30e körüli növény kellett, én sem szeretek növényezni, de: az alap teljesítésért - mondjuk 30e növényért - kapunk 2 felhőt nem is rosszak és kapunk 6 db ütős dekort amelyeket nem kell felpaterolni a felhőkre, oda tesszük ahova akarjuk még a kúriába is lehet. Az event nálam is nem gút de amit leírtam azért érdemes megcsinálni mert máskor még ennyit sem kapunk mivel a dekorokat vagy felhősíteni kell vagy 30 órásak és gyengék amikkel semmit sem lehet kezdeni.:)
     
    vihence, macimami1958, Dolphin és 2 más kedveli ezt.
  12. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Azt ki is felejtettem, hogy nem elég megszerezni a jutalmat, újabb energiáért még ki is válthatom. :)

    Na megvan a 2 felhő, eredmények kipipálva, de csak 20 küldetésem van. >:(

    Meg tudjátok mondani hány növényt fogyasztottam el? Bár lehet nem is szeretném tudni :D
    Gondolom tuti ráfizetés. Szóval estére abbahagyva az egész katyvasz, addig még elszenvedek vele:)

    Igen, köszönöm, rosszul számoltam. Csak a kattintás dupla(akár tripla is néha :). Bocsi.

    Az érdemjegyhez van csak hozzáfűznivalóm.
    Attól hogy egy event dekoratív, sokrétű, még nem biztos, hogy a maximumot megérdemli. Az irdatlan gazról nem is beszélek, ideoda , hogy 2 hét.
    Ha kiállsz a tanár elé felelni, nem azért kapsz jegyet, hogy csinos vagy, jó a frizurád, izgalmas a ruhád, szép vagy. csinos a pofid :) Hanem azért, ami a fejedben van és azt hogy tudod kifejezni. Lehetsz csúnyácska, de okos. Ez utóbbi ezerszer többet ér. Legalábbis remélem ma is így van ez .
    Szóval megalkottak egy aránylag jó eventet, a minijátékra gondolok, de túlbonyolították sok felesleges dologgal. Tettek volna kevesebbet, de azt jobban, izgalmasabban és nem úgy, hogy az ember megunja a sok kattintást és az eventet is ezáltal.
    Köszönöm.

    El sem tudom költeni a fogaskerék érméket :D :D na tényleg vicc az egész >:(
     
    Utoljára szerkesztett: 7.11.25, 14:24
    beus1021, nolina1965, jucus100 és 2 más kedveli ezt.
  13. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    csak erre reagálnék még, a növényes kérdésedre válaszoltam a másik topikban.
    Vélhetően nem olvastad el figyelmesen az ismertető ezen részét.
    Minden nap új kínálat érkezik a Főjutalmak fülre, és még a végén minden termék bekerül újra a kínálatba, így még bőven el tudod költeni a Fogaskerékérméket.
    Javaslom <<EZT>> böngészd át újra, a második felében találod.
    Eredményes költekezést.
     
    maszilva, vihence, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  14. EDDAFAN

    EDDAFAN Fórum-zöldfülű

    Köszönöm szépen, megpróbálom úgy én is.
     
  15. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Ma játszottam a legtöbbet eddig (utoljára is) és egyszerűen képtelen vagyok elengedni ezt a lehúzást.
    Megcsinálom a kv-t, van kötél,ásó és a többiek. Már legyártottam érméért, vagy kaptam, amiért növényt használtam persze. Erre hogy aktiváljam, újra költsek még energiát, amiért természetesen előtte növényt költöttem. Na itt van elásva a kutya.
    Szóval irány a gazdakör, ami még maradt.
    Még fél óra az utolsó körből és megpróbálom elfelejteni.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  16. vje0315

    vje0315 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni, hogyan teljesíthető a Csillámgombák üregében a lépj be 3 alkalommal új területre küldetés. Nálam azt mutatja, hogy az 5. területen vagyok, ennek a küldetésnek a teljesítése viszont 2/3 szinten áll.
    Köszönöm szépen.
    Farmnév: vje0315
    ID: 38154239
     
  17. aida2330

    aida2330 Fórumfelvigyázó

    Szia,
    csak simán menj le a kötélen, akkor már területet váltasz és meg lesz a 3/3, vagyis teljesíted ezt a feladatot. Nem kell hozzá teljesen letakarítani a táblát, csak találd meg a kötelet.
    A területek számozása nem számít.
     
  18. vje0315

    vje0315 Fórum nagymestere

    Köszi szépen!