Visszajelzés Őszi fesztivál + TOP 4000 | 2025 - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 19.11.25.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárva: Szombat, 14:01-kor.
  1. 1

    51 szavazat
    23.0%
  2. 2

    3 szavazat
    1.4%
  3. 3

    5 szavazat
    2.3%
  4. 4

    3 szavazat
    1.4%
  5. 5

    11 szavazat
    5.0%
  6. 6

    4 szavazat
    1.8%
  7. 7

    10 szavazat
    4.5%
  8. 8

    18 szavazat
    8.1%
  9. 9

    12 szavazat
    5.4%
  10. 10

    105 szavazat
    47.3%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. JUCUS

    JUCUS Fórum parancsnoka

    Amira cserél Gorannal. wrola lecseréli s-re. Zsona z-re, mya a-ra. kész
     
    GA-BI-O-Farm, vihence, mya100 és 3 más kedveli ezt.
  2. genka53

    genka53 Fórum elő legendája




    Ok, megtörtént. Következő lista frissüléskor már látszani fog. :)
     
    GA-BI-O-Farm, vihence, Ayrin67 és 2 más kedveli ezt.
  3. klaudia06

    klaudia06 Aktív író

    most már késő
     
    GA-BI-O-Farm, vihence, mya100 és 3 más kedveli ezt.
  4. Ayrin67

    Ayrin67 Kivételes tehetség

    [​IMG][​IMG] Hajrá srácok!!!Most már nektek is szurkolok,hogy a kis Magyarország összeálljon!!!!:inlove:xD:p8)
     
    maszilva, GA-BI-O-Farm, vihence és 6 más kedveli ezt.
  5. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    A végén még nulláznunk kell salátát xDxDxD
     
    GA-BI-O-Farm, vihence, klaudia06 és 7 más kedveli ezt.
  6. Ayrin67

    Ayrin67 Kivételes tehetség

    Jézuskám,ezt a levezetést nem biromxDxDxDxDxDxD
     
    GA-BI-O-Farm, vihence, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  7. Goran

    Goran Fórum bárója

    Amira felmegy eggyel, akkor már szinte jó (leszámítva a végén a két S-t, de a H a végén kimondottan tetszik, lehetne benyújtani egy újításik kérelmet, hehe)
     
    zamenik, GA-BI-O-Farm, Amira09 és 6 más kedveli ezt.
  8. JUCUS

    JUCUS Fórum parancsnoka

    Nem helyet kellene cserélnetek Amirával, csak betűt.
     
    GA-BI-O-Farm, vihence, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szegény forrest állandóan útban van és nem is tudja.:D
     
    GA-BI-O-Farm, vihence, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  10. bakfis

    bakfis Fórumszaki

    Ezaz, egészen hibátlan! Nagyon jókat derülök itt az ügyeskedéseteken, jól toljátok! :)
    Hajrá magyar gazdák!
     
    ZitaGAZDA03, maszilva, EpresAnni15 és 6 más kedveli ezt.
  11. jucus100

    jucus100 Fórum hercege

    Szia Jucus !
    Akkor lépjek ki a feliratból?
     
    GA-BI-O-Farm, vihence, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  12. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Khm én megnézném srácok a 2362-től a 2409-es helyig mi van...:D Gyúrjatok! :D Imádom olvasni ami itt megy! :D
     
    EpresAnni15, GA-BI-O-Farm, vihence és 5 más kedveli ezt.
  13. mya100

    mya100 Fórumfelvigyázó

    Most az a baj, hogy egy mennyiséggel vagyok zsonával egyszer előttem van a következő frissítésnél meg utánam. Mit csináljak?:D
    Dobtam 1-et így jó lesz
     
    Ayrin67, GA-BI-O-Farm, vihence és 2 más kedveli ezt.
  14. bakfis

    bakfis Fórumszaki

    Szilvás buktát!
     
    Ayrin67, GA-BI-O-Farm, vihence és 3 más kedveli ezt.
  15. mya100

    mya100 Fórumfelvigyázó

    Még ha azt csináltam volna jobb is lennexD
     
    GA-BI-O-Farm, Ayrin67, vihence és 3 más kedveli ezt.
  16. JUCUS

    JUCUS Fórum parancsnoka

    Semmiképpen nem akarlak megbántani, és megmondani, hogy mit csinálj. Így most 1 betűvel több van, mint kellene. Ha kilépsz, csak felfelé tudsz menni, amit nem tudom, hogy bír a pajtád. Ráadásul nem is az én kompetenciám, mert én nem vagyok benne a sorban. Csak én úgy láttam, hogy a végén vagy, és nem számoltam azzal, hogy előrébb jössz. Ne haragudj azért, amit írtam.


    wrola kiszállt, ezért maradj légy szíves!
     
    Ayrin67, GA-BI-O-Farm, vihence és 2 más kedveli ezt.
  17. klaudia06

    klaudia06 Aktív író

    Már csak a zs-t kellene sz-re cserélni és a végére (az elejéhez hasonló) zászló-zászló!
     
    Ayrin67, GA-BI-O-Farm, vihence és 2 más kedveli ezt.
  18. jucus100

    jucus100 Fórum hercege

    Szia !
    Nem haragszom, csak tegnap alakult ki ez a felírat, de sajnos ma nem sokat tudtam lenni gép közelbe.
    De ha kell kilépek, és csak betűt kell cserélniük.
    Tudok felfele menni a pajtám bőven megengedi.
     
    Ayrin67, GA-BI-O-Farm, vihence és 2 más kedveli ezt.
  19. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Én most azon röhögök itt hangosan, h nekem már fel sem tűnt, h ZS van az SZ helyett! xDxD
    Fáradok már én is. :D
     
    SnéDóri, Ayrin67, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  20. JUCUS

    JUCUS Fórum parancsnoka

    Na komolyan: Amira és goran valamint zsona és mya cseréljetek betűt. Jucus, Te pedig maradj a helyeden, kérlek.
     
    Ayrin67, GA-BI-O-Farm, vihence és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.