Visszajelzés Őszi fesztivál + TOP 4000 | 2025 - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 19.11.25.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárva: Szombat, 14:01-kor.
  1. 1

    51 szavazat
    23.0%
  2. 2

    3 szavazat
    1.4%
  3. 3

    5 szavazat
    2.3%
  4. 4

    3 szavazat
    1.4%
  5. 5

    11 szavazat
    5.0%
  6. 6

    4 szavazat
    1.8%
  7. 7

    10 szavazat
    4.5%
  8. 8

    18 szavazat
    8.1%
  9. 9

    12 szavazat
    5.4%
  10. 10

    105 szavazat
    47.3%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsu777

    zsu777 Utánpótlás-írogató

    Hello
    Nem teljesen világos, hogy mikor jár az eventhez tartozó felhősor.
    Rég teljesítettem a bódékat.
    Kell hozzá valamit még tenni?
     
  2. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ha figyelmesen végigolvastad az ismertetőt, akkor láthattad, hogy a felhősort azok kapják meg, akik részt vesznek a TOP4000 kihívásban, s az első ezer hely egyikén végeznek szerda este.
    <<ITT>> tudod átismételni, vagy elolvasni, ha korábban nem tetted.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Marika312, maszilva, cili53 és 9 más kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halo!
    Csoport társaim, küldöm a milla amarántot. Várlak benneteket. :)
    Szia!
    Ez csak akkor lesz majd, ha jövőre vissza fogod magad egy picit az elején. :D
    Picit módosítom. Nem a sor elején, hanem az event első napjaiban.
    Jó látni ott elől, biztos megdolgoztál érte.
     
    Utoljára szerkesztett: 25.11.25
  4. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Halihó!
    Most? Vagy előtte számolsz: 1, 2, 3 ... :) , szólj, a Te hangod mélyebb ;)xDxDxD
    Dobáskor kéretik hangosan számolni a nullákat ;)xD:D:inlove:
     
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Már számoltam és egy cigit is elszívtam. :D :p
     
  6. PaySkin

    PaySkin Fórum hercege

    Estét!
    1 millió amaránt? Már annak is örülök, ha van 1 milla értékben amarántom :D
    Viszont van kb. 100000 salátám, ha kifogytok belőle, szóljatok :)
     
  7. klaudia06

    klaudia06 Aktív író

    Na akkor most megyünk apja után 1 milla amaránttal?
     
    tompaker, juliannakoczkas, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Megtudjátok csinálni, hogy forest átírja G- re és akkor megint teljes a szöveg.
     
  9. klaudia06

    klaudia06 Aktív író

    Hát a többiek lehet, hogy meccset néznek :(
     
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Akkor rakjátok ki, hogy GÓÓÓÓÓÓL :D
     
  11. Goran

    Goran Fórum bárója

    Akkor most indulás, vagy nem? Tűkön ülök, hogy éjfélig összeállunk-e ismét? :p;):)
     
    zamenik, Marika312, tompaker és 8 más kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én már feljebb mentem, amikor írtam.
     
    tompaker, juliannakoczkas, Ayrin67 és 5 más kedveli ezt.
  13. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Nyugalom a hosszú élet titka.
    Stratégiai nyugalom.
    Szerintem majd holnap délután meglátjuk. Jó helyen vagyunk most itt is, mert ha idő előtt dobunk - és ezt kukoritól tanultam - akkor saját magunk generáljuk a listán való esésünk gyorsítását.
    Tévedés ne essék, van bőven bedobni való, hisz az összes nagyágyú még megvan... Úgy vélem, ne kapkodjunk.
    Holnap okosabbak leszünk.:)
     
    rencsike982, rozo52, Marika312 és 12 más kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Arra figyeljetek, hogy éjfél előtt ugorjatok, mert utána már holnap után lesz. :D Nem jó, csak 22ó- ig van event. :p
     
  15. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Szia!
    Ez így igaz, ha gyakran dobálgatunk be, azzal csak generáljuk a csúszást. PL én szombat óta meg se moccantam, max. holnap
    meglátom meddig csúszok, de terveim szerint már csak az event kellékeket dobálom be.
    Hajrá, hajrá akinek szüksége van rá, mert távolodik nagyon a céltól, az dobáljon be.:)
     
  16. cicimsincs

    cicimsincs Törzsjátékos

    Szia!
    Én már mindenemet bedobáltam, már csak az anyósom maradt, beakartam dobni, de nagyon tiltakozott ezért nekem ennyi a top:):):)
     
    ZitaGAZDA03, inanna11, Marika312 és 14 más kedveli ezt.
  17. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Az anyós tiltakozott, vagy a TOP? Nem mindegy... ;)xD
     
    ZitaGAZDA03, Gio, tompaker és 10 más kedveli ezt.
  18. klaudia06

    klaudia06 Aktív író

    Pedig lehet, hogy kapnál érte egy csomó Trükkös tevét :D
     
    tompaker, juliannakoczkas, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  19. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Szia!
    Hihi, biztos lapul ott még 1-2 dolog, csak nem játszottál all-in-re;)
    Nekem nincs anyósom, így ha úgy állnék, hát nem tudom mit dobnék be, talán magamatxD
     
    Marika312, tompaker, genka53 és 7 más kedveli ezt.
  20. jucus100

    jucus100 Fórum hercege

    Sziasztok !
    Olvastam Genkát, hogy csak holnap dobáljunk be, én sajnos kb. délután . 5 vagy 6 órától , este háromnegyed 8- ig nem leszek gép közelben.
    De nagyon szeretném ha lehet ,hogy megmaradna ez a csodás MAGYARORSZÁG felirat, illetve az 1000 be bent maradni.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.