Visszajelzés Északi saga - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -Sudden-, témanyitás ideje: 26.11.25.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

  1. 1

    410 szavazat
    75.2%
  2. 2

    36 szavazat
    6.6%
  3. 3

    17 szavazat
    3.1%
  4. 4

    5 szavazat
    0.9%
  5. 5

    15 szavazat
    2.8%
  6. 6

    5 szavazat
    0.9%
  7. 7

    7 szavazat
    1.3%
  8. 8

    12 szavazat
    2.2%
  9. 9

    4 szavazat
    0.7%
  10. 10

    34 szavazat
    6.2%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Barkácsból, de aratáskor is felröppenhet.
     
    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  2. lompi01

    lompi01 Kivételes tehetség

    köszönöm szépen
     
    farmerSS kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Ilyen még nem volt, nincs lelkesedésem a baltázás irányában. Holnap már nem lesz háziorvos, muszáj lesz kifeküdnöm a hétvégén. :D Egyszerűen nem érdekel. Szerintem ez a sok esemény ölte ki belőlem a lelkesedést. Mondjuk időm sincs annyi, meg az agyam is le van terhelve mostanában. Ez már nagyon sok tényező. :D
     
  4. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Bakker nekem most tűnt fel, hogy 60 valahány növény marad egy aratásból? Pfff sosem lesz meg :)
     
    joti54, vampire_hunter, Csipekuszi és 6 más kedveli ezt.
  5. Kuzdern

    Kuzdern Fórum elő legendája

    Szia!
    Nálam is dög unalmas így az event...8)
     
    nemethnelzsuzs02, DetoX666, joti54 és 5 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    és hosszúúúúú
     
    nemethnelzsuzs02, joti54 és Kuzdern kedveli ezt.
  7. damien

    damien Törekvő

    Kicsit sem szórakoztató ezen a zsebkendőnyi területen ezer számra termelni a növényt. Papíron jó ötletnek tűnhetett, de a valóságban ez nem működik így. Megjegyzem, pont karácsony előtti időszakban nem kéne erőltetni az eventes területet, engedni kéne a játékosokat a saját tempójukban haladni, nem rájuk kényszeríteni az aratást óramű pontossággal.
     
    Sziszi1950, joti54, vampire_hunter és 3 más kedveli ezt.
  8. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórumőrült

    Szia !
    Nálam vegyes földek vannak kint, 68 db marad, visszaültetés után.
     
    lovardatanya, Swartsch, SnéDóri és 3 más kedveli ezt.
  9. chajagi

    chajagi Junior szaki

    Kedves Damien! Ezen keseregsz, közben nézd meg a decemberi tervezetet, karácsonyra idő korlátos feladatok.... Na! az nem semmi.... :)
     
    lovardatanya, SnéDóri és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    még jó hogy nem kötelező:music:
     
    lovardatanya és böbe764 kedveli ezt.
  11. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Kész áldás, amikor érkezik a +5 db a rendszertől, és 68 helyett 73-at tudok beadni.
    A 10 órásnál 41 fog maradnixD aratásonként. 950 kell majd belőle, jajj !xD
     
    emancika, vampire_hunter, Swartsch és 5 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    talán reggelre már lesz belőle mit beadni...
     
    farmerSS kedveli ezt.
  13. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Már a 2. zónához érsz reggel ?
    Nálam a déli aratás után "nyílik" majd ki, de így legalább este 8-kor már aratható lesz az a 41 termésxD
     
    lovardatanya, Swartsch, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  14. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Én meg tudni se akarom mikor fog kinyílni nálam :)
     
    lovardatanya, Zsuzsikan, Swartsch és 3 más kedveli ezt.
  15. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórumőrült

    Igen, nekem is adott amíg melózni voltam, így 73-at tudtam beadni.
     
    lovardatanya, Swartsch és farmerSS kedveli ezt.
  16. Kuzdern

    Kuzdern Fórum elő legendája

    Miért itt nyílik valami :music:xD
     
    DetoX666, lovardatanya, böbe764 és 2 más kedveli ezt.
  17. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Jó lenne ha nyílna a következő földterület :)
     
    lovardatanya, Swartsch és Kuzdern kedveli ezt.
  18. Kuzdern

    Kuzdern Fórum elő legendája

    Nálam a miku hamarabb jön, mint a földterület xD
     
    DetoX666, inanna11, Swartsch és 3 más kedveli ezt.
  19. Kuzdern

    Kuzdern Fórum elő legendája

    Szép jó reggelt!
    Haladok lassan a híd feloldásához, de tényleg lassan 8)
    Este a Híd a Kwai folyón (filmet) fogom megnézni, hogyan is lehetne jobban haladnom xD
    Csodás hétvégét mindenkinek ;)
     
    Lejlocska, vihence, Swartsch és 8 más kedveli ezt.
  20. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült


    Szia

    Lehet, hogy én is azt nézem meg délig:mad:, míg várok a beérésére ennek a 2, azaz kettő darab gaznak!:cry:
    Nem kellett volna 5-öt adnia a rendszernek, elég lett volna, ha csak megdob kettővel!, de nem! Játszik az idegeimmelxD

    Na, ez a méreg, nem a cián!>:( Már ültethettem volna a 10 órást....

    [​IMG]
     
    vihence, Swartsch, lovardatanya és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.