Gazdák a Tiszántúlról!

Kategória: 'Ki kicsoda? - A gazdák', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Fórum biztosa


    Jó reggelt!
    1 órája értem haza, szét áztam menet közben. 11 telep helyet jártam be.
    Várom a nagy utazást. Menőkém van.

    Nem szoktam venni ezekből a csomagokból.
    Topba még bent vagyok, ott ahol vagyok is küzdeni kell xD kicsit bánom.
    Az egész topról a véleményem :wuerg:
    Szurkolok mindenkinek :music:
     
    Utoljára szerkesztett: 27.11.25
  2. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Kedves Farmerama Játékosok!

    Annak érdekében hogy az ünnepi hangulatot megalapozzuk, örömmel jelentjük be, hogy egy különleges gesztust kínálunk minden Játékosunknak.

    Ettől a hétvégétől kezdve, és minden további adventi hétvégén, ami egészen a karácsonyi
    ünnepekig tart, négy exkluzív ajándékkódot fogunk közzétenni. Mindegyik ajándékkód korlátozott ideig lesz elérhető, ezért mindenképpen használjátok ki ezeket az izgalmas ajándékkódokat és váltsátok be őket időben!

    Bónuszkódok:

    1. Első hétvége: november 28. 00:00 órától november 30. 23:59-ig váltható be az ajándékkód.

    Ajándékkód: FAADVENT251
    Jutalom a beváltásért: 5x Party pörgetés, 10x farmpengő

    2. Második hétvége: december 5. 00:00 órától december 7. 23:59-ig váltható be az ajándékkód.

    Ajándékkód: FAADVENT252
    Jutalom a beváltásért: 50x Kacsa Kata turbótrágyája, 80x Szupertrágya

    3. Harmadik hétvége: december 12. 00:00 órától december 14. 23:59-ig váltható be az ajándékkód.
    Ajándékkód: FAADVENT253
    Jutalom a beváltásért: 5x Party pörgetés, 10x Szupertáp

    4. Negyedik hétvége: december 19. 00:00 órától december 21. 23:59-ig váltható be az ajándékkód.

    Ajándékkód: FAADVENT254
    Jutalom a beváltásért: 1 db Farmmunkás kupon (3 óra)

    Az ajándékkódok felhasználói fiókonként egyszer váltható be.
    Ne hagyjátok ki ezeket a csodálatos lehetőségeket, hogy még fényesebbé tegyétek az ünnepi szezont.

    Mindenképpen jelöljétek be a naptáratokat, és minden adventi hétvégén nézzetek vissza az új kódok és izgalmas meglepetések miatt!


    A Farmerama Magyar moderátori csapata megpróbál (nem tudjuk garantálni) mihamarabb emlékeztetőt kiírni ebbe a témába, amint elérkeztünk egy újabb hétvégéhez és új ajándékkód váltható be. A fórum naptárában az érintett hétvégéket már előre jelezzük a közlemény közzétételét követően pár óra elteltével.

    Mindenkinek örömteli és ünnepi szezont kívánunk!

    A Farmerama csapata
     
    Tündi100149, zsozso577, Ms.AbyZu és 4 más kedveli ezt.
  3. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Gratulálok Mindenkinek....aki részt vett a Top.ban! Szorítottam Mindenkiért!...akár elérte a célját...akár nem!
    Ez kemény munka volt....magasan volt a mérce....mind a három szakasznál!

    A mai eventet elkezdem....csak azért, mert event! Munkám során is kerültem olyan helyzetekbe, hogy összecsaptak a felhők a fejem felett....aztán mindig sikerült a végére jutni....remélem most is!

    A hétvégi eventek....lazák....azt azért csinálom és a felröpiket tenyésztéssel oldom meg....kettő egy csapásra!
     
    Utoljára szerkesztett: 27.11.25
    Ms.AbyZu, _Ilona49_, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.
  4. _Ilona49_

    _Ilona49_ Fórumfelvigyázó

    Holnap,szombaton reggel10.től este10.ig Baby.boom mellett AKCIÓS NAP IS!!!!!
    Magamról majd később,most itt van a gázkazán szerelő...karbantart
     
    Tündi100, zsozso577, Ms.AbyZu és 4 más kedveli ezt.
  5. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép napot Mindenkinek!
    Jaj, Ilona, ugye nem vagy rosszul, hogy a gázszerelő karbantart? - vagy karban tart? ;):p ( bocsánat, bocsánat, bocsánat!!!!! Tudom, hogy van humorérzéked! :))

    Edina, nagyon hamar elröppennek a napok és már csomagolhatsz is az utazáshoz! Biztos jó lesz, főleg, hogy erre vágysz!:)

    Zsozsó, így van ez, event, akkor indul a kezünk. Biztos sikerül majd be is fejezned! Röpit gyűjteni remek, hogy lehet tenyésztéssel is! - én is így oldom meg.

    Eventes területen maradtunk. Nem lehet száguldozni tudomásul kell venni, hogy ez van. Annyira nem bosszant, mikor beérik a gaz, jövök, aratok, vetek. Majd kész lesz valamikor remélem. Két hét, az hosszú idő!
    Ma reggel teleraktam a kupit, de amikor olvastam az akciót, le is álltam, így bent maradtak az állatok, majd holnap kiengedem őket, meg folytatom a tenyésztést. Egytápos, az egytápos!

    Ugye átveszítek a napi ajándékot a Fekete bárányosnál? Az első adventi bónuszkód is átvehető már, arról se feledkezzetek meg!

    Legyen vidám a délutánotok!:)
     
    Tündi100, GA-BI-O-Farm, zsozso577 és 3 más kedveli ezt.
  6. _Ilona49_

    _Ilona49_ Fórumfelvigyázó

    Szép álmokkal teli jó éjszakát!

    A TV-sek jól kitoltak velem,mert a "Legyen ön is milliomos" nekem kihagyhatatlan műsort késő éjszakára száműzték.Nemrég lett vége,de Csacska jótékony figyelmeztetésére gyorsan átléptem a Fekete bárányhoz szerencsémre még volt 2 percem bezsebelni a napi ajándékot.
    Csacskám! Sikerült egy nagyon jóízű nevetést is kicsalnod tőlem.
    Hazudnék,vagy álszent lennék,ha azt állítanám nem szívesen ringanék karban de.....ez a gázszerelő akkor is képtelen lenne erre ha egy hónapig csak spenótot enne.....
    Mostani röpke 80 kilómmal már párocskám se igen boldogulna....ezelőtt 20 évvel még székestől is feltett az asztalra....haj de "hol van az a nyár..."?
    Jól elkanyarodtam a NAGY TOP lépésemtől...talán majd ma reggel,vagy délelőtt,most megyek csicsikálni.
    Kormi cica már megint elfoglalta a helyemet....jól elő van melegítve az ágyikó...vérig lesz sértve,hogy kitessékelem.

    Zsozso! Edina! Lajos! Nektek is nagy ölelést, jó egészséget....akadálymentes sikeres játékot.
    Tihamérral nem tudom mi van ,nagyon pirosba lóg,aggódom érte.
     
    zsani_apja, Tündi100, zsozso577 és 4 más kedveli ezt.
  7. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Fórum biztosa


    Jó reggelt!
    Befutottam éjjelből.
    Igazad van repülnek a napok. Be kell szereznem egy kisebb bőröndöt. Nem rég neten rendeltem, azonnal vissza is küldtem, minőség gagyi.
    xD gázszerelő jót nevettem, kell a humor



    Van egy régi gázos igaz storym.
    Házunkba lakott Zsuzsa néni. Nagyon szeretett engem.
    Átjártam hozzá néha segíteni, kutyát sétáltatni, vásárolni.

    Egyszer kopogtattak nálam, egy jó kiállású férfi állt az ajtóban.:p
    Be mutatkozott, mondja nekem épp gázt szerel a házba, Zsuzsa néninél ő küldött, szerinte magányos vagy, nincs barátod.
    Mi van, tessék? xD

    Férfi elmondta van kis baba és házas, tetszek neki, simán felajánlott egy randit, azonnal. közöltem kicsukva, fú menj már.xD
    Nagy kerítő volt Zsuzsa néni. Isten nyugosztalja.


    Ilona én meg TOP utolsó napján kivettem 1 szabad napot xD Veretős volt a vége.
    Mindenki vigyázzon magára!
    kellemes hétvégét!:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 29.11.25
    zsani_apja, Tündi100, zsozso577 és 4 más kedveli ezt.
  8. Kuzdern

    Kuzdern Fórum elő legendája

    Szia!
    Azóta már lehet, hogy az életed szerelme lett volna ;)
     
    zsani_apja, Tündi100, DetoX666 és 6 más kedveli ezt.
  9. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Fórum biztosa

    xD A gázos kicsukva
    A mostani párom neki köszönhető, nem viccelek.
    Azon az emeleten hegesztők laktak albérletbe, pont ott ahol Zsuzsa néni.
    A hegesztő fiúkat is befogta kutyát sétáltatni xD aztán kinézte nekem az egyiket, az ő háttere oké volt.
    Engi kis uszkárt vitte mindenki sétálni.
    Zsuzsa nénit sosem felejtem elxDxDxD
     
    zsani_apja, Tündi100, zsozso577 és 4 más kedveli ezt.
  10. _Ilona49_

    _Ilona49_ Fórumfelvigyázó

    Életem szerelme mindig velem van,igaz 9 éve már Lucifer birodalmát szépítgeti,de én mai napi minden örömöm-bánatom Vele
    beszélem meg először. ....Jó hallgató és soha nem vitatkozik.

    Na tessék! Egyet fizet,kettőt kap.
     
    Utoljára szerkesztett: 29.11.25
    zsani_apja, Tündi100, zsozso577 és 4 más kedveli ezt.
  11. Kuzdern

    Kuzdern Fórum elő legendája

    Akkor Zsuzsa néni nagy kerítő volt :D
     
    zsani_apja, Tündi100, DetoX666 és 5 más kedveli ezt.
  12. Kuzdern

    Kuzdern Fórum elő legendája

    Párban szép az élet, társas lények vagyunk ;)
     
    zsani_apja, Tündi100, DetoX666 és 5 más kedveli ezt.
  13. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Fórum biztosa

    igaz de húszon évesen én magam szerettem lenni, nem is bútoroztam hamar össze senkivel
     
    zsani_apja, Tündi100, zsozso577 és 4 más kedveli ezt.
  14. _Ilona49_

    _Ilona49_ Fórumfelvigyázó

     
    zsani_apja, Tündi100, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  15. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Fórum biztosa

    Megértelek Ilona :)

    Mi jót főzöl, főztök?

    Én semmit, illene le feküdni tegnap óta fent vagyok, szemeim jojóznak
    o_O
     
  16. Kuzdern

    Kuzdern Fórum elő legendája

    Na akkor megint én :) krumplifőzelék fasírt lesz az ebéd...este városi fények megnézése lesz a menü xD
     
  17. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Nálam Palócleves, tempurált sertés szűz, törtkrumpli, sóska szósz.
    Leves, krumpli fődögél, a húsit mindjárt panírozom......
     
    zsani_apja, Tündi100, Ms.AbyZu és 3 más kedveli ezt.
  18. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok


    Ilona....már 9 éve???.....nem igaz, hogy megy az idő!!!....Megy....nem szalad! Atyaég!

    Judit...a mi kezünk már csak ilyen! A józan ész hiába tiltakozik...a kezünk dönt!xD...mint nálam ma reggel!
    Rá is ütöttem...de már késő volt! A Hídat építgetem és az utolsó feladatba adogatom be az e-gazt. Nem figyeltem....
    álmos voltam....és Ingridhez adtam be!;):p:cry::cry::cry: Így jártam....de ma addig nem fekszem le...
    amíg át nem megyek a hídon!:p;)...ez az én büntetésem!:pxDxD

    Edina....engem is a szomszéd néni...adott el!....aztán jó ügylet volt....vagy nem....az attól függ, hogy honnan nézem.;):p

    Nahhhh....az eventtel így jártam.! Nem tudom, hogy ha a hídon átmegyek....mi lesz....de megyek tovább....aztán
    csak eljutok...remélem a felhőig....más annyira már nem érdekel.

    Tegnap szintén elhagytam Sopront....átutaztunk...Szombathelyre! Jó idő volt és ...amikor kezdett sötétedni...akkor
    jött a vásár megtekintése. Egy barátságos meghit tér ...ami szépen ki volt világítva. Jól éreztem magam!

    Norbi...Miskolcon hol van a Karácsonyi vásár? Jár már az ünnepi villamos?
     
  19. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája



    Hmmm, szóval akkor a belépő az, hogy székestől fel tudjon tenni az asztalra?! ;) Micsoda igények!
    Milliomost én is nézem, nagyon szeretem. Most nézem az ingatlanosokat is, az is érdekel.

    Edina, sajnálom, hogy nem lett jó a bőrönd, de van még időd, hogy megtaláld a megfelelőt! Nem szoktam szinte semmit rendelni, szeretem látni, megfogni, amit veszek!
    Szórakoztató ember lehetett Zsuzsa néni! Bizonyára jót akart! :)
    Jó pihenést, aludj jól!
    Jó étvágyat majd hozzá! Este pedig jó nézelődést!
    Neked is jó étvágyat majd hozzá!

    Zsozsó, át fogsz érni a hídon és haladsz szépen tovább! Örülök, hogy jól érezted magad Szombathelyen! Szerintem ilyenkor, mikor ünnepi díszbe öltöznek a főterek, szép, szebb minden, mint máskor!

    Nálunk holnapra van tervezve az első gyertya meggyújtásának megnézése, műsor meghallgatása. Valamint az utána következő adventi kivilágítás bekapcsolása, hogy fényben ússzon a főtér, a vásár, a korcsolyapálya és a többi adventi dísz.
    Most pedig átteszem a székhelyem a konyhába...
     
  20. Kuzdern

    Kuzdern Fórum elő legendája

    Szia!
    A sétáló utca, a sötét kapu, Miskolc Tapolca...modern változata, tudod a mai trend installációk xD
    Tegnaptól jár az Adventi villamosunk, diótörő a fő téma, és ha minden igaz koripályánk is lesz a Széchenyi téren ;)