Visszajelzés Északi saga - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -Sudden-, témanyitás ideje: 26.11.25.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

  1. 1

    410 szavazat
    75.2%
  2. 2

    36 szavazat
    6.6%
  3. 3

    17 szavazat
    3.1%
  4. 4

    5 szavazat
    0.9%
  5. 5

    15 szavazat
    2.8%
  6. 6

    5 szavazat
    0.9%
  7. 7

    7 szavazat
    1.3%
  8. 8

    12 szavazat
    2.2%
  9. 9

    4 szavazat
    0.7%
  10. 10

    34 szavazat
    6.2%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. jucus100

    jucus100 Fórum hercege

    Sziasztok !
    Feladom ezt az egészet, sajnos nem enged semmit sem fejleszteni. Írtam a segítség kérő topikba is.
     
    GA-BI-O-Farm és farmerSS kedveli ezt.
  2. -Sudden-

    -Sudden- S-Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    Az ismertetőben hibásan szerepelt az eventbolt kínálata szerinti Jutalmak 3 fülön található tételek ára.
    Skarlát pajzs helyett Keserű penge eventnövény szükséges a megvásárlásukhoz.
    A kép cseréje megtörtént.

    A hibáért elnézést kérek!
     
  3. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórumgróf

    Sziasztok
    A híd kész, a 2. területet elültettem. 7 óránként a nettó 41 maggal sohasem jön össze a sárkányhajó! Jó, hogy van ez az event, de ha nem lenne sem szomorkodnék! Lehet karácsonyra üzenni a fejlesztőknek?? : A kevesebb néha több!!
    Remélem a Mikulás egy kicsivel több fantáziát hoz Nekik a csizmájukba, mert úgy néz ki kezdenek kiégni...
    És nem az összetettséggel van a bajom, hanem azzal, hogy megmondják, hogyan csináld. Mert ezt csak úgy lehet, ha ideülsz, belépsz, aratsz, ültetsz. Kiesett idő nem lehet, mert akkor nem végzel.
     
    drakula55, Babuxx, Samborg és 9 más kedveli ezt.
  4. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    És mindezt még tetézi, hogy a most aratott 5 órás gaz felröppenője csúcsot döntött !

    Kerek 6 db. jött a deszkából ! (68 db-os területről)
     
    rózsabimbó, inanna11, vihence és 3 más kedveli ezt.
  5. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Esküszöm, aludni sem tudok rendesen. Éjjel fél 12-ig virrasztottam a saját hülyeségem miatt mert ugye elfelejtettem időben aratni. Reggel mindig 8-kor aratok a felhők miatt, ma már 7 órakor itt ültem :) Annyira idegesít, hogy most már csak azért is meg akarom csinálni. Írtam a panaszládába hogy nem adja a +5 darabot és hogy kezdésnek is csak 10-et kaptunk. Oké hogy mindennek ellenére csináljuk, na de kérem, a hülyék a másik oldalon vannak.
     
    Kismoha76, drakula55, Samborg és 8 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok

    A híd után Ingrid háza is elkészült:inlove: jöhet a következő:D
    Ott már a felreppenö lesz szűken... de remélem meg lesz holnapra...;)
     
    GA-BI-O-Farm és farmerSS kedveli ezt.
  7. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Olvastam, de ha már panaszkodsz!, akkor miért nem csaptál jó hangosan az asztal közepérexDxD
    Láttam, hogy a Bolt kínálatában is, mint fizető eszköz helyet cserélt az 5 órás gaz a 10 órással:p

    Hát nem mindegy, hogy melyik van ott ?xDxD
    Ahogy most állnak a csillagok, az event teljesítéséhez hiteligénylést nyújtok be a BP-nek pár száz ilyen + olyan gazért, aztán majd zsázsával törlesztem.xD
    Még hogy Bolt !!!>:(
     
    drakula55, Luca_511, -happy58- és 3 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    BOLT....-.- ja hogy ott gazzal lehetne fizetni...:eek:o_O még jó hogy nem kötelező:p
     
    GA-BI-O-Farm és farmerSS kedveli ezt.
  9. Imrus65

    Imrus65 Fórum ismerője

    Keserű penge (10 órás növény) 1x1 területen ( 41 db) 10 db vörös fadeszkát adott.
    Skarlát pajzs (5 órás növény) vegyes területen ( 14 db 2x2, 2 db 2x1, 8 db 1x1) 13 db vörös fadeszkát adott.
    Nálam arányaiban (idő - felröppenő) nem stimmel.

    Játszom és meglátom mi lesz a vége.

    Jó játékot mindenkinek!
     
    GA-BI-O-Farm, Sylja és farmerSS kedveli ezt.
  10. jollygazda66

    jollygazda66 Járnitanuló

    Sziasztok! Nem ide tartozik, de kinyitott a Telihold, ismertetőt nem találtam.
     
    libuskafarm, GA-BI-O-Farm és SnéDóri kedveli ezt.
  11. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

  12. libuskafarm

    libuskafarm Fórumőrült

    Szia.
    Na ez a szint a fanatizmus, a megszállottság. Én is voltam így. Nagyon nehéz volt leszokni róla, de most már minden szívfájdalom nélkül megteszem és így is szórakoztat, mert azt csinálom amit szeretnék, meg amit elbír az idegem, időm.
    Meg tudnám csinálni, ha figyelnék rá, odatenném magam, de nekem sem időm a taktikázásra, sem kedvem más hibáit, hülyeségeit elviselni. Nem is ez az én célom a játékban. A lazaság, a szórakozás mindenek előtt.
    Azt ajánlom, csak 1-2 eventet kell kihagyni, és utána már semmi kényszer, csak azért is, nincs rajtad.
    Sok sikert, ha kihámozod magad belőle :)
     
    bogisaci60, jucus100, vihence és 5 más kedveli ezt.
  13. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Szia. Hagytam már ki eventeket bőven. Hol nem volt időm, hol nem volt kedvem, hol nem adott semmi számomra értékelhetőt. Itt ebben az esetben hajt a csakazértis és a kíváncsiság is hogy sikerül-e. De mindannyian máshogy játszunk és ez így jó.
     
  14. jollygazda66

    jollygazda66 Járnitanuló

    farmerSS kedveli ezt.
  15. libuskafarm

    libuskafarm Fórumőrült

    Köszi, ez jó ötlet. Kicsit terrortojásozok :)
     
  16. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Már én is elkezdtem oda az első beadást.
    Szerintem kb. 3-4 M-es csomaggal előttem vagy. :)
     
    vihence és SnéDóri kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    2 kosarat vettem;)
     
  18. donkartacs07

    donkartacs07 Fórum hercege

    A keserű pengére miért nem kapok 5 óránként kiegészítést? A +5db-t?
    Ha több event növény van az el is fogyhat, nem?
     
  19. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Akkor nagyon lassú vagyok, kb. 700 növénnyel előttem jársz.
    Bár az L-es kosárban 600 skarlát is van.
    Annyit viszont nekem nem ér egy ilyen szívatós event.
    Ezt nagyon kiszámolták.
    Itt a december, kell a bevétel.
     
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    nem a legnagyobb kosarat vettem..
    olyanra csak felhővel tudnak rábeszélni...:p
    E mellett kevés holtidővel aratgatom a növényeket;) De már iszonyúan unalmas...:oops:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.