Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. piros53

    piros53 Fórumprofi

    Sziasztok
    Megvettem 5 csomagot a Fekete Bárány-nál de nem lehet a felhőt használni.
    Vissza visz a csomag vásárláshoz
    aranyhal2012
    id.1567580
     
  2. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Érkezett felugró ablak az 5. csomag megvásárlása után ezekről ?


    Bónuszcsomag
    [​IMG]
    Ha legalább 5 db csomagot megvásároltunk, akkor megkapjuk a bónuszcsomagot.


    A bónuszcsomag tartalma:
    1x Feketebárány hét felhősor
    1x Nagyon rossz akciók
    1x Akciós buli
    1x Akcióra kész

    A csomagokról alább lesznek információk.
     
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia ismét.

    Senki nem kapta meg ezeket a magokat.
    Vizsgálatát, javítását hétfőre ígérte a Központ.
    Türelmeteket köszönjük. :)
     
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Elvittem a problémád ellenőrzésre, de mivel várnunk kell az eredményre, addig is nézd meg, amit FarmerSS játékostársunk ajánlott, mert ha végig érsz, akkor teljesíted a feltételeket a felhőhöz.
    Ismertető: https://board-hu.farmerama.com/threads/feketebárány-hét-2025-november.27070/#post-1475022
     
    farmerSS kedveli ezt.
  5. piros53

    piros53 Fórumprofi

    Köszönöm hogy ránéztél.Ez 14 órakor volt.Most léptem be és CSODA történt.Rá lehet rakni a kitehetőket.Reggel aktiválom is.Köszönöm a munkádat.További kitartást a rengeteg hiba miatt és türelmet hozzánk játékosokhoz.
    Üdv!
     
    Othep kedveli ezt.
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia ismét,

    Az ellenőrzést végző Kolléga utólagos engedelmeddel átvette a csomagot.
    Rá kellett kattintani az ajándékdobozra.

    [​IMG]

    Az Egyéb bónusz soroknál fogod megtalálni a felhőt, illetve írd be a nevét a keresőbe.
     
    farmerSS és -ágianyu33- kedveli ezt.
  7. farmeres53

    farmeres53 Fórumgróf

    Szia! A Híd után a mézest és az ingridest kell megcsinálni? Mert a 2 választható nem látható?! Vagy csak csütörtöktől lesznek ezek is!?
     
  8. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórumgróf

    Mai újabb hiba...:
    Fekete bárány mai összeállítása:
    Ha az első sorból kiválasztom a 600 farmaranyat, majd a másik kettőből akármit akkor a farmarany vásárlási oldalra visz..
    Persze ha a Kacsa Katát vagy a szupertrágyát választanám akkor minden rendeben lenne a rendszer szerint..
    Hiba a jelenség vagy én bénázom?
     
    Othep kedveli ezt.
  9. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    A Híd után feloldódik A 2. mező, így tudod ültetni a 10 órás növényt és elérhetővé válik Ingrid sárkányhajója, ami majd 20 óránként ad 1 malomterméket, ha kész vagy az épülettel és lekattintod. Te döntöd el, hogy a 3 opció közül melyiket választod.

    Továbbá folytatod az 5 órás növényt és kezdhetsz a Mézsörös teremmel vagy az Ingrid házával is, mert mindkettő elérhető az event kezdetétől.
     
    farmeres53, Swartsch, cicimsincs és 4 más kedveli ezt.
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Próbáld meg ismét.
    Ha mégis a FA-vásárláshoz vinne a rendszer, akkor zárd be és kezdd újra. Tedd középre pl. a Farmaranyat.
    Működik a kevert kiválasztás rendesen.
     
  11. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórumgróf

    Szia.
    Megnyit, bezár, kilép, belép...na ugyanaz a hiba.
    Amit nem enged venni: 600FA, 50 PP, 3 Piccoló.
    Elolvastam ismét az ismertetőt, nem láttam leírva hogy ez így nem vehető meg....szóval valami nem műkszik...
    Teendő?

    Csak tipp... : Nem lehet hogy a folyamatban lévő aranyos akció kavar be?
    Várok kb 3 órát és megpróbálom majd akkor. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 30.11.25
    Othep kedveli ezt.
  12. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Ez érdekes úgy nálam sem engedi, de pl a farmarany, PP és szupertrágya mehetne
     
    Pokimoki72 kedveli ezt.
  13. Tápos8

    Tápos8 Fórum-zöldfülű

    Szia,
    Továbbra sem tudok Chrome-al, vagy Edge-el vetni csak Firefox-al. Sajnos olyan helyzetben vagyok, hogy a Firefox-ot tudom a legkevésbé használni, ezért lenne fontos a Chrome vagy az Edge. A vetőgépnél csak a legfelső sort ajánlja fel, nem nyílik le a teljes paletta. Ránéznétek? Köszi

    Tápos8 ID57006968
     
  14. an-csika

    an-csika Fórumlakó


    Szia! Én is Edge-t használok, nálam minden rendben működik. Esetleg nézd meg nem kell e frissíteni az Edge böngészőt, nekem akkor szokott vacakolni, ha nem friss.
     
    Othep kedveli ezt.
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Elvittem ellenőrzésre a kérdést.
    Jelenleg nincs ellenőrzésre jogosult Kolléga szolgálatban. De amint lesz, hozom a választ.
    Türelmedet kérem.
    De addig is, én is jó ötletnek tartom a böngésző frissítését, amit Játékostársad ajánlott.
    Sőt, ha nem válik be, akkor nem csak egyszerűen a frissítést, hanem a böngésző törlését és újratelepítését.
     
    macimami1958 kedveli ezt.
  16. macimami1958

    macimami1958 Fórummogul

    Szisztok. Venni akartam qakka tápot, Volt áru, de amikor rákattintottam nem volt. Nem szürke volt 5 ajánlat szerepelt. Megtudnátok nézni? Olvastam hogy másná lis volt ilyen.
    macimami1958
    31461846
     
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Amikor belépsz a táphoz, próbálj meg lapozni.
    Lehet, hogy nem az első oldalon lesz a kínálat.
    Jelezz vissza kérlek, mit tapasztalsz.
     
    macimami1958 kedveli ezt.
  18. Enikő65

    Enikő65 Fórum ismerője

    Sziasztok
    Ingrid sárkányhajója beadásnál már egyszer megcsináltam a matricás feladatot és a másik feladatba is adtam be keserű pengét ,erre eltűnt amit be adtam >:( jó lenne ha kijavítanák a hibát ugyanis én balga vettem egy kosarat is a feladathoz!!!:wuerg:>:(
    Enikő65 ID: 1804235
     
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Elvittem ellenőrzésre a problémát.
    Jelenleg nincs ellenőrzésre jogosult Kolléga szolgálatban. De amint lesz, hozom a választ.
    Türelmedet kérem.
     
    Enikő65 kedveli ezt.
  20. dani50

    dani50 Utánpótlás-írogató

    Szép estét kívánok,szeretném jelezni hogy nov 29. én 13h elött indítottam polip tenyésztést és madarak jelvényt kaptam termékként. dani50 ID 1840265 erről írok és a másik farmomon is ez történt -papanda-15231958
    köszönettel ,további jó munkát kívánok
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.