Visszajelzés Eszményi tél - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 17.12.25.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárása: 17.7.26, 06:07.
  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

  6. 6

  7. 7

  8. 8

  9. 9

  10. 10

Az eredmények csak a szavazat leadása után láthatóak.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Igen. Persze amennyiben nem szupertápot használ az ember, ha gyorsabban akar végezni. :)
     
    strawberry49, brildiko, inanna11 és 9 más kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ezt most nem értem. Nem is jól számoltam. A hegyalja 10. mezőjéhez (az órához) le kell termelni 12920 db cukorrudat és kapunk egy kulcsos órát. A 11. mező kér 5 db ezüstkulcsot, akkor az 5 nap, mire az órából kapok 5 kulcsot. Addig nem is tudok továbbmenni.
     
  3. cili53

    cili53 Fórumfelvigyázó

    Szia :)

    Az event kezdetével kapunk:
    • 10x Cukorrúd kála eventnövényt (prémium gazdák +5 db)
    • 5x Ezüstkulcs
    • 4x Téli koreai fenyő
    • 1x Téli kardinálispinty-fészek
    • 1x Téli kardinálispinty-eleség (táp)
     
    inanna11, Kuzdern, hóóvirág és 12 más kedveli ezt.
  4. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    De, továbbtudsz. A 10-es mezőt kiváltod, és már mész a 31-es mezőre. Onnan pedig a 16-osra.
    A 11-es mező jelen esetben azért kék, mert event fát ad, és a továbbhaladást bizosítja. De nem útvonalit.
     
  5. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórumgróf

    Na az ilyen eventek után szoktam kapni "Miért hagytad abba a játékot" leveleket a központtól :)

    Év vége jön, szabadság, karácsony, újév. Van event, aztán ha van kedv csinálom, ha nincs nem csinálom. Jó a felhő, meg van 2 picoló, de nem minden áron!
     
    tompaker, vihence, LétLM és 12 más kedveli ezt.
  6. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Az event kezdetén kapott 5 db ezüstkulcsot a hegyalja 1. feladata kéri, Kukorinak ez nem elegendő (amire gondolt).
     
    mini76mini, vihence, zsoxxya és 7 más kedveli ezt.
  7. szepesej

    szepesej Fórum ismerője

    Még szerencse, hogy a hétvégi küldetésre Karácsonyi vásár eventre , már csak jelvények kellenek.
     
    konyhaszolga, LétLM, genka53 és 10 más kedveli ezt.
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, kösziii, ezt már el is felejtettem. :D
    Kösziii, ezt is elfelejtettem. :D
     
    vihence, genka53, zsoxxya és 9 más kedveli ezt.
  9. GreekYogurt

    GreekYogurt Rutinos

    Nem tudom, hogy végül sikerül-e megfejteni hogyan a legoptimálisabb megcsinálni ezt az eventet de Boldog Karácsonyt a toronyban élőknek mert megint megalkottak valamit amivel szerencsére csak a játékosok küzdenek majd!
     
    vihence, genka53, zsoxxya és 10 más kedveli ezt.
  10. Szirák

    Szirák Utánpótlás-írogató

    Ezt hozta a Jézuska?? Inkább maradt volna otthon! Valami kedves, siker élményt hozót vártam Karácsonyra. A játékosok már régen nem fontosak.
     
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D Igen, mert azt be kell adni rögtön a hegyalja első feladatába. Utána kér még 10 db-t.
     
    Kukackukac, genka53, zsoxxya és 10 más kedveli ezt.
  12. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Azt néztem, hogy még egy szupertáp akció hiányzik..xD:p;)
     
    _Minci_, genka53, zsoxxya és 11 más kedveli ezt.
  13. cili53

    cili53 Fórumfelvigyázó

    Szia:)
    Nekem sem elég:inlove: de még csak 1x olvastam el:):inlove: .....és ezt elfelejtettem .....xD
     
    hóóvirág, genka53, zsoxxya és 13 más kedveli ezt.
  14. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Nem érted ? Pedig olyan egyszerű ez az eventxD

    A második résszel kell kezdeni, az elsővel nem is tudnékxD
    Letermelni a hegy aljának + tetejének 92.510 cukorrudat, 780 gömbdísz és 140 ünnepi süti felröppenőt, valamint kell még 55 ezüst kulcs.
    A hegyektől ezért kapunk 2 fát, 2 ólat, 40 tápot és 40 magyalt, amit szaporíthatunk az első részhez + az aratható mezők.
    kb. itt tartok
     
    hóóvirág, inanna11, maszilva és 19 más kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nekem most pihentetni kell az agyamat egy kicsit, mert összezavartam saját magamat. :D:D
    A főfarmra és a szédültre kiraktam a fákat, hogy legyen a 2 felrepiből. Az erdeit nem bontom. Holnap elkezdem ültetni a cukorrudat. Most itt tartok.:D
     
    Crispello, hóóvirág, inanna11 és 16 más kedveli ezt.
  16. cili53

    cili53 Fórumfelvigyázó

    Szia:)

    Lehet mondani pofonegyszerűxDxD
    Nálam kicsit kevesebb a cukorrúd:) 92.465 dbxD
     
    hóóvirág, inanna11, Kukackukac és 12 más kedveli ezt.
  17. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Jól haladsz.
    Az aratható mezőket ki kell számolni, miből mennyi kelléket kapsz, azaz mennyi táblájátékot tudsz játszani egy nap, illetve a tábla játékokban mikor szerzed meg a további event ólakat és fákat.
     
    hóóvirág, inanna11, maszilva és 13 más kedveli ezt.
  18. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Megtaláltam az ezüstkulcsokhoz vezető rövidített időt xD

    Az ezüstkulcsot adó mezőket annak érdekében kell aratnunk, hogy minél több ezüstkulcsunk legyen: csak is ezüstkulcs kellékkel tudunk továbbhaladni a hegy egy adott meghatározott részén túl.

    Több felröpi és ezzel hamarabb tuduznk szert tenni "dolgokra"

    Lehetőségünk van Ünnepi süti felröppenő segítségével az érési időt 10%-al csökkenteni az aratható mezőknél. Egy adott aratható mezőnél egy aratási ciklusban maximum 5 alkalommal tudjuk használni. Azaz mindegyik aratás után, 50%-al tudjuk csökkenti az érési idejét az adott aratható mezőnek. A csökkentés alkalmazásához a "Csökkentés" gombra kell kattintani. A csökkentés ára 2 db Ünnepi süti felröppenő, azaz az 50% csökkentéshez 10 db Ünnepi süti felröppenő szükséges, aratási ciklusonként (természetesen aratható mezőnként).
     
    brildiko, hóóvirág, maszilva és 12 más kedveli ezt.
  19. KatonaA

    KatonaA Junior szaki

    Sziasztok!
    Azt a betyár kulimajszos hét nyolc meg a tíz pengőjét ! Most komolyan ...ha eszem lenne el is menne...xD
    Azt hiszem most így nagy hirtelen ennyit tudtam mondani...írni. Próbálom feldolgozni .:p
     
  20. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Szia!
    Egy a lényeg, minél több kosár és elénk rakott sz@rkupac fogyjon, legyen jó sok prémium a drágalátos fejlesztőknek és a csapatnak. xD
    A családot mellőzzük, nem sütünk főzünk, nem csinálunk semmi egyebet, csak a drága játékmester kedvéért itt szöszölünk
    az idióta eventjén. HajráxDxDxD
     
    kiscicuka, hóóvirág, inanna11 és 25 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.