Oázis

Discussion in 'Törzsasztal' started by Imi*, Jul 21, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Még a végén számokat kapnék betűk helyett.. az lenne észbontóxD.
     
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Írtam, hogy nem rakom be. :D De az agyacskánkat szinten kell tartani, különben eventkor azt se tudjuk, hogy mit csinálunk. :D
     
  3. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    ha tippelhetek helyette másikat, akkor: R
     
  4. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Nem baj, majd Toma rendet rak a fejünkben :)
     
  5. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Na, még egyet.. nem jó sajnos.
     
  6. macimami1958

    macimami1958 Fórummogul

    Szia Kuzdern!
    Hallgattam rád és sikerült kinemesíteni a krókusznál a "trágyaimédat együttes csomag"-ot. Bután fog hanzani, de mit is kell csinálni? A másik kérdésem az, hogy ez a bónusz minden növényre hat?
     
  7. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Akkor ma az utolsó? B
     
  8. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Amíg nem találod el, írhatsz még.. pl. most - mert ez sem talált.;)
     
  9. szöszi50

    szöszi50 Fórum parancsnoka

    Sziasztok!Déletőtt egy kicsit elvesztem a konyhában,de most itt lennék egy tippel,harmadik sor második betű L .Nagyon szépen haladunk!Mindenkinek szép hétvégét,és szerencsés játékot kívánok!Holnap nekem is szép napom lesz mert jönnek az unákámék,hozzák a drága kincsünket a legkisebb dédunákánkat.Akki már hét hónapos,és egy tüdér királyfi.
     
  10. macimami1958

    macimami1958 Fórummogul

    Beszállnék a rejtvényfejtésbe Baby az 1 mondat 8 betűje I. Ha meg van valamelyik szó,azt nemlehet bemondani? Csak 1 betűt?
     
  11. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Jó babázást holnapra!:)

    Az egészet ha tudod, akkor jár a nyeremény.1 szót felesleges mert azzal esetleg másnak segítesz.
    Nem jó betű, írj másikat kérlek.

    Közben módosítottad a hsz-t? Most a 8. betű? Ide jó az I betű, betettem.
     
    Last edited: Jan 17, 2026
  12. macimami1958

    macimami1958 Fórummogul

    Igen.elszámoltam.
     
  13. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Már azt hittem, nálam van valami gond a fejembexDxD;).
    Így most rendben van.
     
  14. szöszi50

    szöszi50 Fórum parancsnoka

    Akkor nem jó a tippem?
     
    Sali~*.*, Swartsch and Baby72 like this.
  15. macimami1958

    macimami1958 Fórummogul

    Én nem a nyereményért játszom. Bárki elviheti. Úgy gondoltam, hátha segít valakinek akinek szüksége van a kitehetőkre. Úgy érzem az első 6 szót tudom. "Csak úgy érzem"
     
  16. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    De. Be is tettem.

    Nézd:

    MIND__KI_E_ J_GA VA_ AZ É_ETÉT Ú__ ____, A____ ______.
    __M___ ____E__EN__.
    ÉLJ_N M__Y_ROR_ZÁG!
     
  17. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    B
     
    szöszi50, Sali~*.* and SnéDóri like this.
  18. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Ezt most hová szeretnéd mert az előbb is B betűt írtál.
     
    szöszi50, Swartsch and SnéDóri like this.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    De nem Tomának kellene kiszámolnia, hanem neked. :D:D:D
     
  20. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Akkor készíts be magadnak jóóóó sok kávét :)
    Toma majd az eventnél csinál rendet a fejünkben, így értettem a posztomban.