Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. vízöntő

    vízöntő Fórum admirálisa

    Tökéletes.
     
  2. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Köszönöm szépen! :)
     
    Baby72, Sali~*.*, kukori80 és még 1 ember kedveli ezt.
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    De 20 ezerből nem pont a tiedet fogják elrontani. :)
     
    Sali~*.*, SnéDóri és Swartsch kedveli ezt.
  4. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Amúgy csak az ismeretlentől félek, meg ettől a kiszolgáltatott helyzettől. Jaj de nehezen viselem. Az élet minden terén. Nade majd már ez sem lesz ismeretlen szitu :)
     
    Baby72, Swartsch, Sali~*.* és még 1 ember kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Igen, tudom, de fogsz kapni nyugtatót és le fogsz nyugodni.
     
    Swartsch, Sali~*.* és SnéDóri kedveli ezt.
  6. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Majd szólok, hogy valami lónak való adagot adjanak :D
    Volt itt ma az uncsim, picibabám. Mondtam neki hogy majd rá fogok gondolni közben :) Ma megint csupa mosoly volt annyira szeretem :inlove:
     
    Swartsch, Baby72 és Sali~*.* kedveli ezt.
  7. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Országjárásra hívlak, ha van kedved: upload_2026-1-26_15-11-23.jpeg

    Hol járunk?
    Pontos helyet kérek szépen, 1 pöttyösért.
     
    miniowl, SnéDóri, Sali~*.* és még 1 ember kedveli ezt.
  8. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Szia! :)
    Nem vagyok egy nagy világjáró, így sajnos még csak tippem sincs, h hol és mi lehet ez. :)
     
    SnéDóri, Sali~*.* és Baby72 kedveli ezt.
  9. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Mondom országjárás. Itthon vagyunk.;):) Nekem itthon.:p
     
    SnéDóri és Swartsch kedveli ezt.
  10. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Most maradunk belföldön, vagy a nagyvilágban?
     
    miniowl, SnéDóri, Swartsch és még 1 ember kedveli ezt.
  11. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Oh, teljesen jogos! :) Bocsii :)
    Na, akkor pontosítom én is a hsz-em.. Nem vagyok egy nagy országjáró, így ....... :D
     
    miniowl, Sali~*.*, SnéDóri és még 1 ember kedveli ezt.
  12. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Lehet bachobázni:).
     
    miniowl, SnéDóri és Swartsch kedveli ezt.
  13. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Mónika nem itthon van, hanem otthon :)
    Székesfehérvár?
     
    miniowl, Sali~*.*, Swartsch és még 1 ember kedveli ezt.
  14. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Nem.
     
    miniowl, Swartsch és SnéDóri kedveli ezt.
  15. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Komárom?
     
    miniowl, SnéDóri és Baby72 kedveli ezt.
  16. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Nem.

    Ha nagyon nem megy, majd lesznek segítségek.;)
     
    miniowl, SnéDóri és Swartsch kedveli ezt.
  17. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Diósgyőri vár?
     
    miniowl, Swartsch és Baby72 kedveli ezt.
  18. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Nem. Könnyebb mint gondolod. Ebben az időben nem megyünk olyan "messzire".
     
    miniowl, Swartsch és SnéDóri kedveli ezt.
  19. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Vajdahunyad vára?
     
    Sali~*.*, miniowl, Swartsch és még 1 ember kedveli ezt.
  20. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Alakul ez, de nem.;):)
     
    miniowl, Sali~*.*, SnéDóri és még 1 ember kedveli ezt.