Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, köszi az infót.:) Aki jobban fél az orvostól, annak ez nagy teher. Remélem, hogy pihen, ilyenkor az a legjobb. Talán estefele ír egy pár mondatot.
     
  2. vízöntő

    vízöntő Fórum admirálisa

    2. jó az 1 nem
     
  3. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Nem várok többet én sem, hogy minden rendben. :inlove: Abból már értjük is a többit.
    Szia Erzsike!
    Ezt #2580 láttad, mert sem nem írtál rá, sem nem bólintottál? Akkor most jó, vagy nem?:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 27.1.26
  4. vízöntő

    vízöntő Fórum admirálisa

    3. és a 4. jó az1. nem
    a 2. jó az1. nem
    a 2. jó
    nem jó

    nem voltam gépközelben bocsi
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.1.26
    Baby72, zsani_apja, Swartsch és még 1 ember kedveli ezt.
  5. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Semmi baj Erzsike, velem is előfordul.
    Gratulálok a nyerteseknek, ügyesek voltatok!:)
     
    zsani_apja és Swartsch kedveli ezt.
  6. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Sziasztok! :)
    Dóri üzeni, h puszil mindenkit! Nagyon aranyosak vagytok, h gondoltok rá, jól esik neki a támogatásotok és igyekszik vissza közénk! :)
    Egyelőre még fájdogál neki, most pihen, de amint tud olvasni és látni a szemével jelentkezni fog! :inlove:
     
  7. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Mónika!:inlove:
    Köszönöm a jó hírt, :)lényeg, hogy gyógyulgasson, javulgasson, a többi majd érkezik a maga idejében. ;)
    Ugye átadtad Kakaska üzenetét?
     
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Köszi. :) Pihenjen és vegyen be egy fájdalomcsillapítót, hogy éjszaka tudjon aludni. Reggel már biztos jobb lesz.
    Egy kis laza rejtvény: egy víztartályért. :DMi nem stimmel a képen?
    upload_2026-1-27_18-26-33.png
     
  9. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Természetesen! :)
    Önnek egy válaszüzenete érkezett! :D : Ne csípkelődj, mert majd lekaratéjoz! :) :inlove:xD
     
    Utoljára szerkesztett: 27.1.26
    zsani_apja, GA-BI-O-Farm és Sali~*.* kedveli ezt.
  10. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    A tükörből egy úr néz vissza.;)
     
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D:D Mielőtt jön, bebújok egy szénaboglyába. :D
     
  12. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Csak aztán kitalálj abból a boglyából! - a tarajodra meg különösképp vigyázz, mert hogy néz ki egy kakas korona nélkül?;)
    Látom nehezen adod azt a víztartályt.:D
     
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D:D Csak a jó megfejtésért jár. :D
     
  14. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Elveszett a fülbevaló! :D
    Ahogy elnézem műszak váltás, a női fodrász helyett mintha egy férfi fodrászt vélnék felfedezni. A többi stim?
     
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ön nyert egy víztartályt. Kérem vegye meg a boltban. :D Gratulálok.
     
  16. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Köszönöm Kakaska!
    Már éppen azt lett volna a következő válaszom, hogy lyukas a paravánt, azt átnéztek a szomszédba, még tükör sincs a falon. ;)
     
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    A fülbevalót nem látni a tükörben.
     
  18. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    A tükörben lévő alak sem hasonlít a hölgy mögött állóra, de biztosan csak a fény játéka.
     
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Elég randa mind a kettő. :D
     
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Sőt a fodrász sem, de mentségére legyen, az iker testvére. Láttam ezt a mesét. :D
     
    Baby72, GA-BI-O-Farm, kukori80 és 2 más kedveli ezt.