Visszajelzés Valami titkos a Játékban

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 31.1.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárása: 31.8.26, 10:36.
  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

  6. 6

  7. 7

  8. 8

  9. 9

  10. 10

Az eredmények csak a szavazat leadása után láthatóak.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. libuskafarm

    libuskafarm Fórumőrült

    Sziasztok.
    Ez mi? Mi a végcél? Számít ez majd valahova, vagy csak újabb kattogási lehetőség? Olyan semmi, mint a városi?

    [​IMG]

    Ez hol van?
     
    Doggyra, zsoxxya és Éva0315 kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez azért jó, mert titkos. Még az is lehet, hogy idén előrehozzák a Karácsonyt, Húsvétra. :D
     
    konyhaszolga, zsoxxya, PZoli64 és 12 más kedveli ezt.
  3. libuskafarm

    libuskafarm Fórumőrült

    Nem szeressem a titkost, zsákbamacskát nem veszek :DDDDDDDDD
    Szeretem látni mit miért teszek :)
     
    Éva0315, Kisfenyő és zsani_apja kedveli ezt.
  4. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Ez most nem a szomszéd-ajixD, hanem a magad-ajixD
    Nagyon jó ez a két %-os kütyü és az alap tépéje se rossz.
    Havonta jöhet ilyen meglepi:)
     
    zsoxxya, genka53, Éva0315 és 10 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Talán csak a hó végét jelzi... mint mindig mióta pengős bolt van...
     
    Éva0315, ádám1014 és zsani_apja kedveli ezt.
  6. valaki88

    valaki88 Junior szaki

    Hol van a kémfényképező?
     
    zsoxxya kedveli ezt.
  7. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    zsoxxya, genka53, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  8. valaki88

    valaki88 Junior szaki

    Szia!
    Honnan szereztél annyi kémengedélyt?

    Köszi a gyors választ.
    A 2. képen láthatót nem találom.
    Biztosan vaksi vagyok.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 31.1.26
    Éva0315 kedveli ezt.
  9. libuskafarm

    libuskafarm Fórumőrült

    Éva0315 és farmerSS kedveli ezt.
  10. ádám1014

    ádám1014 Fórum ismerője

    Igen, ez így van. Segítséggel rájöttem én is :)
     
    nvapa01, -Holdfeny-. és Baby72 kedveli ezt.
  11. Spanlotus776367

    Spanlotus776367 Fórumlakó

    Sziasztok!

    Titkos - meglepetés! Azért legalább annyit jó lett volna tudni, hogy lesz, mert nálam a reggeli nagy aratás után mindenhova 20+ órásak vannak ültetve, vagy fák vannak, így csak tenyésztésből tudok szerezni sapkákat. Pedig reggel is hosszú érésű volt, el lettem volna látva egész napra a felröppenőkkel, de most tenyészthetek, ha csinálni szeretném. Nem tudjuk mikor lesz vége, de ez így nem jó, akármennyire titkos is.
     
    Éva0315 és farmerSS kedveli ezt.
  12. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Igen, ennyi, és 3 óránként megjelenik a piros felkiáltó jel a 4 területrészen, azt begyűjtjük, a kalapokkal (felröpikkel) beadjuk és megint várunk újabb 3 órát....
    Közben megnézzük, hogy a farmárudában mit tudunk már kiváltani ...
     
    hóóvirág, libuskafarm, genka53 és 7 más kedveli ezt.
  13. kigyo51

    kigyo51 Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Nekem nagyon tetszik ez titokzatos küldetés. Időmből kitelik, és jó dolgok vásárolhatók a farmárudában. Szeretem a kémfilmeket, lásd: Kockázat - Kloss kapitány. /főszerepben: Stanisław Mikulski /
     
    maszilva, konyhaszolga, nagymami2 és 12 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Csak nehogy gyakoribb legyenxDxDxD
     
  15. mya100

    mya100 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Akárhogy nézem a két kütyüt nem lehet kiszedni éjfélig.
    Azt nem értem miért van ekkora engedély különbség a kettő között mikor egyforma a tulajdonsága?
     
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szinte biztos, hogy nem éjfélig tart...:music:
    Az első olcsó... a második szorgalom és kitartás jutalma...8)
     
    nagymami2, csio70, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
  17. .barbi1.

    .barbi1. Junior szaki

    Hol a jobb oldali ikon? A többit értem és a kalapot hova lehet beadni? Ha segítenél, megköszönném.
     
    farmerSS kedveli ezt.
  18. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    LÁDA és NAPONTA! :D Végre nekem is jut ilyen, kicsikre beugrom meglátom mennyin sikerül kiszedni a drakulát, bár ezzel meg is ölték az értékét :(
    Sajnos indulásnál nem kerestem meg a teliholdast így egyel el vagyok csúszva de nincs gond mert este majd összeérik :D

    Viszont ismét emlegetem a pannikat, most arrattam a két terület 8 órás event növényt és lett 293db felröpi. Így nem is kell a tenyésztéssel foglalkoznom, este még egy ennyi és már el se fogom tudni költeni. Még minidg a No.1 item a játékban.
     
    Doggyra, Éva0315, PalMa és 4 más kedveli ezt.
  19. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Ha gyakoribb lesz, akkor rászokunk az ültetésre a kütyüzés helyettxD
    Közel 20 ezer sztápom gyúlt össze, legalább van mire kiadnomxD és még 1 tápos akció is van.
    Ezt most jól összehozta a BP:)
    Adtam is neki 10 pontot előlegbexD, de hamarabb vége lesz, mint hogy megszerezzem a 2 kütyüt + drakulát, akkor minuszolomxD
     
    Tityi-Totyi, Sali~*.*, Éva0315 és 7 más kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Valóban jól sikerült... :inlove:
     
    Éva0315, macimami1958, ildiko44 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.