Visszajelzés Éjféli verseny 3. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 11.3.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárása: 8.10.26, 04:56.
  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

  6. 6

  7. 7

  8. 8

  9. 9

  10. 10

Az eredmények csak a szavazat leadása után láthatóak.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az 5. repülő akadt el felreppenő hiány miatt... :music: de majd meg lesz...;)
     
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jelentem, a 3. repcsi is vissza tudott szállni és szerencsésen landolt. A 4. repülő várakozik.
     
  3. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Szió!
    Kár volt átálnod, 1*1, az új gaz 59, 51 felröpit adott, most raktam árt 2*1 ás terror gazt ültettem
    Már az előbb is írtam, hogy az új gaz is rosszul adja 1*1-ben
     
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mindennek szaporodnia kell8) Felreppenő meg jön csak úgy mellékesen...
    Az event végén meg majd ezerszám váltják vissza;)
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Gabi, háát most már mindegy. Sajnos nem olvastalak. Meglátom, hogy mennyit ad, és mennek vissza 2x1-be.
     
    SnéDóri, Swartsch, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  6. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum parancsnoka

    Nem értem. Lehet hülye vagyok hozzá, pedig már egy csomószor játszottam ezt. Nem tudok váltani. Úgy értem, hogy szürke a gomb a repülnél, ahol be kell állitani hogy derengővel vagy derengő XL-el haladjak. Van mindhárom féle kannám. derengő, derengő XL derengő XXL. Mit kell beállitanom, hogy az XL-el tudjak haladni? Mert eddig csak a sima derengőt használta. De hiánya nyomok rá bármire mindig csak egyet lép.
     
    szellorozsa és kukori80 kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. A repülőd előtt van egy zöld nyíl és mellette kettővel 3 nyíl. Ha 3-at akarsz lépni, akkor katt a 3 nyílra. Ha csak 1-et, akkor az 1-re.

    356 db 1x1 adott 94 felrepit. Úgy vágtam ki az 1x1-t, mint a huzat. :D
     
  8. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum parancsnoka

    Huh, talán kezdem már pedzeni, de mindjárt kipróbálom, tényleg megértettem-e. Nagyon szépen köszönöm a segitséget.


    Most már csak azt szeretném kérdezni, hogyha duplázni szeretnék akkor mit kell nyomnom?
     
    SnéDóri, kukori80 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    A repülőd alatt van egy szürke 2x jel. Az a duplázó. De csak akkor lesz zöld, ha a duplázás előtt 1 lépést teszel, akkor zöld lesz. Rákattintasz és mész 1 lépést a duplázandóra.
     
    SnéDóri, szellorozsa, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  10. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum parancsnoka

    Úgy látszik lehet most nagyon nehezen fog az agyam, (vagy csak jól megkutyulták.) Köszönöm szépen, akkor kipróbálom. Mert eddig még nem láttam zöldnek pedig eddig csak egyeket lépett. Remélem sikerül. Köszönöm a segitséget.


    Ui.: Hurrá sikerült. Még egyszer nagyon köszönöm.
     
    feki13, vihence, SnéDóri és 4 más kedveli ezt.
  11. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    2*1 terrorgaz 74, 66 felröpi, hát ez még így is elég karcsú. Jól visszafogták a felröpiket, itt ahol még nullázni se lehet:wuerg:
    Na most szívatott meg a 3-as pálya, arany volt a gomb,volt is 2 xxl üzemanyag
    és csak 1 steam jegyet kaptam:cry:
     
    Utoljára szerkesztett: 12.3.26
    Swartsch, vihence, SnéDóri és 5 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Az a lényeg, hogy ne menjél át 3 lépéssel a duplázandón. Előtte kettővel lépjél csak 1-et és amikor odaérsz a duplázandó elé , akkor zöld lesz a gomb. Arra katt. és 1 lépéssel menjél rá a duplázandóra .
    Úgy látom én is, hogy ez lassú menet lesz. Átraktam 2x1-be.
     
    Swartsch, SnéDóri, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  13. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum parancsnoka

    Értem és nagyon szépen köszönöm
     
    szellorozsa, GA-BI-O-Farm és kukori80 kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Két lépéssel kímélőbb, nem fáradsz el annyira. :D
     
    vihence, SnéDóri, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia apja. Nagyon hiányoztál. :D:D Kapkodod már lepkehálóval a kannákat?
    Szegény repülőm nem kapott felszállási engedélyt, mert nagy hóvihar van. :D
     
    Swartsch, zsani_apja, SnéDóri és 2 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A felreppenő lassan csordogál... még 1 pálya és 3xxl üzemanyag kell... jó lenne ma befejetni....:music:
     
  17. cicimsincs

    cicimsincs Törzsjátékos

    Szia én még nem tartok ott.
    Viszont szép vagyok!!!xDxDxD
     
    genka53, -kaktuszable-, Baby72 és 9 más kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ma biztos, hogy nem leszek kész. Be is húztam a repcsiket a hangárba, hogy aludjanak. :D
     
    Swartsch, -Holdfeny-., SnéDóri és 2 más kedveli ezt.
  19. Kuzdern

    Kuzdern Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Első pálya kész, nálam is itt az első pihenő, röpi hiányom van xD
    Nemzeti ünnepünkön vasárnap majd belehúzok ;)
     
    Swartsch, genka53, Baby72 és 10 más kedveli ezt.
  20. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Sziasztok! Olvasgatom itt az okosságokat, és látom, hogy milyen ügyesek vagytok! Már biztos végeztetek páran a mai eventtel. Na, ez velem nem fog meg történni.Az első futamot végig rohantam,a másodikat akartam be fejezni, és el bénáztam a végét. Értő olvasásban jó vagyok, eddig legalább is úgy tudtam. Lestem, mint a luki nyúl, egyet léptem, meg még egyet, aztán látom, hogy sárga a duplázó, lesem a macskát a sor végén ezerrel, erre fel ugrik a macska, a duplázó kanna el ment, én meg csak pislogok, hogy mi a bánat van itt.
    Szóval, valamit el csesztem. A macska ott ugrál, alatta a foltban van a hármas gomb. Akkor most kellene nyomnom a duplázót???
    Nagyon szerettem ezt a repülős játékot, de most megint bele kavartak. A régi sokkal jobb volt, világosabb, át láthatóbb, ez valahogy nem tetszik. Azt sem tudom, éppen hol vagyok, még a végén rossz gépre szállok, aztán leshetem, hol áll meg. A röpi nagyon kevés, most a 12 órás gazat raktam szupival, mert addig el nem megyek aludni, amíg be nem terelem azt a két macskát a raktárba, akár mennyi xxl kannát kell is kavarnom. Szóval, káosz az egész. Azért sok sikert kívánok Mindenkinek!
     
    Swartsch, maszilva, genka53 és 15 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.