Visszajelzés Viking saga - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Luminary, témanyitás ideje: 20.5.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérlek, értékeld!

Szavazás lezárva: 26.5.26.
  1. 1

    52 szavazat
    41.9%
  2. 2

    4 szavazat
    3.2%
  3. 3

    0 szavazat
    0.0%
  4. 4

    2 szavazat
    1.6%
  5. 5

    4 szavazat
    3.2%
  6. 6

    0 szavazat
    0.0%
  7. 7

    3 szavazat
    2.4%
  8. 8

    1 szavazat
    0.8%
  9. 9

    5 szavazat
    4.0%
  10. 10

    53 szavazat
    42.7%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Szia!
    [​IMG]

    A korábbi Viking saga event dekorjait tudjuk kiváltani.
    Ha valakinek hiányzik korábbi dekorja, most van lehetőség pótolni azokat.



    [​IMG]
     
    PZoli64, genka53, Swartsch és 7 más kedveli ezt.
  2. atyka88

    atyka88 Kivételes tehetség

    mejik a zuhagatok szigete ahol kell ultetni?
     
  3. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    genka53, Swartsch, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    ;)
    Szeretjük a kihívásokat:inlove: Bár azért nem örülnék ha ez rendszeres lenne
     
    genka53, PaySkin, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  5. atyka88

    atyka88 Kivételes tehetség

  6. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Nagyon sok kicsin ki van váltva a Baha, de a Zuhatagok kevésnél.
    40 db. AB szinte mindegyiken lenne, de meggondolandó, hogy 50 db. 1x1-en a 2 kütyüért érdemes e ezeken is szöszmötölni.
    A két kütyüért kell: 3.516 eventnövény és 228 felröppenő.
     
    genka53, Swartsch, -happy58- és 5 más kedveli ezt.
  7. PaySkin

    PaySkin Fórum hercege

    Szia!

    Valószínűleg nem okozna gondot, az összegyűjtött dolgaimmal kb. 30-35 termés/kiskocka összejönne, csak nem feltétlenül így tervezném a felhasználásukat. A felröppenő már más kérdés, bár attól függ mire hogyan adja :)

    Szia!

    Viszont az egyikhez elég 3 malomtermék is, mert egyet kapunk, az még beleférhet.
     
  8. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Igen, ehhez szinte "semmi" nem kell : 879 egaz + 54 felröpi.

    [​IMG]Maradj a baltádnál20:00 óra10.000 TP / TTP x farmszint / bahaszint kihelyezéstől függően1x2
     
    genka53, Swartsch, Kuzdern és 9 más kedveli ezt.
  9. mucus252

    mucus252 Fórummogul

    Szia! Teljes mértékben egyetértek veled és olyan érzésem van mintha valaki vagy valakik arra lennének ráállítva hogy hogyan lehet kiszúrni velünk, melyik területet nem bontatták még le. Ezt most én is kihagyom és sok sikert a hozzákezdőknek.
     
    vidajoci, Enikő65, zsóka56 és még 1 ember kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!

    Pont ezen gondolkodtam én is. Két dekorért nem szükséges talán a teljes terület kiváltása.
     
    genka53, GA-BI-O-Farm és farmerSS kedveli ezt.
  11. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Pontosan ez volt nekem is a gondolatom mikor megláttam a dekorokat, hogy ebből kell. Viszont én is csak az első dekort céloztam meg, hogy nosza 3 játéknyit simán összeszedek kézi aratással akár mindegyik kisfarmomom. Na de jött a bökkenő, ez biza a zuhatagok szigete...:D Megnéztem , nem is tudom megcsinálni csak a piacazonosokon, hogy a területeim fel legyenek oldav így nem foglalkozom a kicsiken vele sajnos...

    Viszont a másik, van egy csp dekor benne ami 30 óránként ad 15.000CSP / szintet, igaz, hogy csak 2 naponta tudom aratni viszont a felhővel (500% CSP bónusz) az én esetemben hoz majd kicsivel több mint 19 millió csp-t. Na de itt is mi a trükk....? Kötelezően kell a felhőre....ez viszont kifejezetten szemét dolog, minek csinálnak ilyen ha nem lesz neki funkciója, ráadás egy erős felhő...?
     
    genka53, Swartsch, PalMa és 4 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Akkor kapára fel:inlove:
     
    genka53, slaca és farmerSS kedveli ezt.
  13. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Még kivárok xD

    Ismerem annyira már a BP-t, hogy képes megváltoztatni a helyszínt.
    Ha sok panasz érkezik netán a zuhatagok szigetére, hogy "hiányos vagy egyáltalán nincs kiváltva"... képes áttenni a még egyetlen szabad területre, a Tölgyesre.xD Na, az meg azért nem jó, mert sok játékos ott altatxD
    Minek kellett most ez az event egyáltalán?
    Van egy futó 2 hetes, ez jöhetett volna utána is:)
     
    PZoli64, genka53, Swartsch és 10 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Csak időőőőő:p Szerencsére az van....;)
    Még jó hogy sohasem készülök előre...:D
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  15. Kincső52

    Kincső52 Haladó

    Sziasztok!
    Bár kedvelem a Viking saga eventet, ezt most mégis kihagyom, mert annyit nem ér számomra, hogy bontsam miatta a Zuhatagot.
    Aki játszani fog, nekik jó játékot kívánok!
     
    vidajoci, Lenczy és zsóka56 kedveli ezt.
  16. PaySkin

    PaySkin Fórum hercege

    Szia!

    Most már ne változtassanak, töröltem pár dekort, amik "kevésbé" fontosak a farm gyarapításához.
     
    genka53, -happy58-, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  17. Luca_511

    Luca_511 Fórum bárója

    Egyáltalán nem lepődtem meg, nemrég hasonló megoldással kaptunk egy eventet a kéthetesbe, s ha jól emlékszem, akkor pl bizonyos szint fölött lehetett csak teljesíteni.
    Úgy veszem, hogy ezt csak úgy ajándékba kaptuk. :)
     
    genka53, -happy58-, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  18. Moonlight2026

    Moonlight2026 Utánpótlás-írogató

    Szerintem, ötletes a helyszín (annak ellenére, hogy nálam nem teljesen ültethető). Az sem baj, hogy csak magasabb szinten kezdhető el, mert a "40 alattiaknak" megvan a maguk feladata.
    Számomra az event nehéz, a felhő/ kitehető remek: izgalmas lesz. :inlove:

    Viszont a szezonjutalmakat én is hiányolom! :(
     
    genka53, apumbiapa, -happy58- és 2 más kedveli ezt.
  19. Chamomile*

    Chamomile* Fórum-zöldfülű

    FAQ
    Szia MODs,

    Kérlek, ellenőrizd a számokat.

    https://board-en.farmerama.com/threads/viking-saga-v17.49768/#post-326854
    https://board-ru.farmerama.com/threads/kvest-saga-o-vikingax-f-a-q.29177/#post-611161
     
    genka53, SnéDóri, Luminary és 2 más kedveli ezt.
  20. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Arrah, genka53, Swartsch és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.