Visszajelzés Viking saga - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Luminary, témanyitás ideje: 20.5.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérlek, értékeld!

Szavazás lezárva: 26.5.26.
  1. 1

    52 szavazat
    41.9%
  2. 2

    4 szavazat
    3.2%
  3. 3

    0 szavazat
    0.0%
  4. 4

    2 szavazat
    1.6%
  5. 5

    4 szavazat
    3.2%
  6. 6

    0 szavazat
    0.0%
  7. 7

    3 szavazat
    2.4%
  8. 8

    1 szavazat
    0.8%
  9. 9

    5 szavazat
    4.0%
  10. 10

    53 szavazat
    42.7%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Nem akartam terjedelmesen írni és vitát sem szerettem volna generálni.
    Azokra gondoltak, akiknek még nincs az összes terület feloldva a Zuhatagok szigetén. Ezt nem lehet szintben megállapítani, mert mindenkinek más a prioritás, hogy mennyit és mire költ.
    Köszönöm.
     
    levi5, PalMa, vihence és 18 más kedveli ezt.
  2. jani975

    jani975 Fórumszaki

    Csak jelezni szeretném, hogy nekem jelenleg egyik terület sem alkalmas az eventhez, mert mindenhol van kitéve valami. Ha a központ nem tudja hol legyen, akkor van két javaslatom:
    1. tegyék lehetővé, hogy bármelyik területen lehessen az eventet teljesíteni,
    2, halasszák el 1 héttel a kezdést olyan területre, ahol akkor éppen nem lesz másik event.

    A 21. napi belépési bónusz +1 növény 3 órán át, hátha ez segít valakinek, ha mégis a zuhatagon lesz.
     
    barbi021951, Calibaby, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  3. Pierrot20

    Pierrot20 Haladó

    Vicc az egész - ment a pont az ívöntre!
     
    Calibaby kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    reggelt!
    Mai ajándék Rackónál. Ez is segítség lehet. :)
    [​IMG]
    Nekem nem, de ezt így akartam. :D
     
    barbi021951, Swartsch, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  5. GreekYogurt

    GreekYogurt Rutinos

    Sziasztok!
    Még mindig itt tartunk ennyi év után is, hogy képtelenek eldönteni melyik területen legyen az event? xD
    Nem értem miért kellett a jelenleg futó mellett betenni egy másikat ha tudják, hogy vannak játékosok akiknél a Zuhatagok esetében nincsenek teljesen kiváltva a területek. Nekem nincs gondom mert töröltem mindent és kész. Úgy vagyok vele, hogyha szeretném csinálni az eventet akkor nekiállok és nem nyafogok azért mert törölnöm kell ami ott van. Ha pedig annyira sajnálom akkor kihagyom.
    Ez csak egy játék. ;)
     
    libuskafarm, PalMa, vihence és 14 más kedveli ezt.
  6. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    A zuhatagon kívül csak 1 szabad terület van a gombaerdő és az sincs minden játékosnál még kiváltva.
    Így ha már a zuhatagra tették, maradjon is ott. Igaz nálam az új fák, ólak, növény volt ott leginkább, de tegnap
    törültem mindent és hosszú gazt ültettem a felröpi miatt, ha már odarakták maradjon is ott.
    Eléggé tisztességtelen dolog utólagosan módosítani, hiszen a játékosok nagyobb része, már készült az eventre.
    Miért nem bírnak gondolkodni eventismertető előtt, így szívják meg a fogukat és hagyjanak mindent úgy ahogy kiírták.
    Az eventes kis hülye terület meg szóba se jöhet, mert akkor át kell írják a növény és a felröpi mennyiségét, mert az meg oda sok.
    Jön a hosszú hétvége, a jóidő, nekem személy szerint semmi kedvem ott szöszölni.
    Vagy hagyják a francba ezt az eventet, egyébként se értem miért kell eventbe event, hiszen 1 event még fut.
     
    vihence, PZoli64, barbi021951 és 20 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Teljesen egyetértek veled. Szóval, ha lesz változtatás, tali a bíróságon. :D
     
    kloszági, Swartsch, cili53 és 7 más kedveli ezt.
  8. libuskafarm

    libuskafarm Fórumőrült

    Hali.
    Hogy azuhatag omoljon a nyakukba! Most vettem észre hogy van vagy lesz ez is.
    Most vagy kihagyom, vagy a terveim kútba dobom. A felhője elférne a többi között.....
    Azért jó lenne valami "tábla" még, hogy a 2 hetes eventen kívül bedobnak valamit. Mert unatkozunk..... a fene a sagajukba....
     
    edina242, benedekbobe63, Enikő65 és 2 más kedveli ezt.
  9. PBerti

    PBerti Törekvő

    Szia, én is ugyanezt gondolom.
    Nekem is a zuhatagon csak ól és fa van, biztos nem fogom bontani.
    Amúgy meg ezt a baltadobálósat utálom a legjobban,legalább nem bosszankodom miatta :)
     
    vihence, barbi021951 és Sali~*.* kedveli ezt.
  10. icu2

    icu2 Fórum-zöldfülű

    Szerintem az esőerdőben lehetne az event
     
  11. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Nagyon remélem, hogy most már nem változtatnak. Nekem ugyan fák alszanak a zuhatagon de mivel adnak röpit, így beáldozom. Mivel a dekorok nem szintszorzósak, ezért annyira nem fogok hajtani. Még egyszer átnézem a boltot ahhoz mérten tervezek mennyi növényt termeljek.
     
    farmerSS, Swartsch, cili53 és 4 más kedveli ezt.
  12. -mala159-

    -mala159- Járnitanuló

    Szia,

    A kör bónuszokat adott:

    [​IMG]

    Most már meg tudom csinálni az eseményt.
     
    Kuzdern, barbi021951, farmerSS és 5 más kedveli ezt.
  13. Rizstej

    Rizstej Fórum nagymestere

    A tetejében a játékon belüli ismertető nincs módosítva. Nem vagyok otthon, táblagépről kínlódok, kiszedtem a fákat a szédültről, növények sehol, olvasom a játékon belüli ismit, hát mondom hülye vagyok, harmadjára is ugyanazt látok, jövök ide megvilágosodni… kicsit morci vagyok…
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  14. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    A Baha Zuhatagján keresd az eventnövényt és onnan jön majd a felröppenő is.

    KépNévÉrési időTP/TTPÜltethetőKezdő mennyiségVisszaváltási érték / db
    [​IMG]Illatos varjúháj06:00 óra60Zuhatagok szigete10x
    (+5 db a prémium gazdák számára)
    8x TP

    5x CSP
    Felröppenők
    Kép[​IMG]
    NévIvókürt
    Felröppen az alábbi terület(eken):Zuhatagok szigete
    Az alábbiakból:Növények, Fák
     
    Kuzdern, barbi021951, Rizstej és 6 más kedveli ezt.
  15. Rizstej

    Rizstej Fórum nagymestere

    Köszi, megtaláltam persze, de a játékon belül a novénynél még az van hogy a farmon és a szédültön megy
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  16. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    GA-BI-O-Farm és farmerSS kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Luminary és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  18. merylu55

    merylu55 Fórumprofi

    Ezt a játékot szeretem a legjobban. Nem gondoltam volna, hogy ennyire pénzéhesek.Én sem szedem le a raktárakat. Kosarakat meg nem veszek.
     
    .dina1. és soresne kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halo!
    Nem jó a vissza rendezőm, nem volt őszinte a mosolyom. :D A kedvem is elment a dobálástól.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  20. briguka

    briguka Fórum mestere

    Szép napot! Lejátszottam az ingyenes játékot, lett 70 érmém, ebből kiváltottam két fát és részemről ennyi. Nem bontok területet. Sok sikert annak aki csinálja. Mellesleg sajnálom, mert szeretem ezt a minijátékot, mindig meg szokott lenni az összes telitalálat és türelmem is van dobálózni, de most nem éri meg számomra.
     
    jucus100 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.