Visszajelzés Viking saga - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Luminary, témanyitás ideje: 20.5.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérlek, értékeld!

Szavazás lezárva: 26.5.26.
  1. 1

    52 szavazat
    41.9%
  2. 2

    4 szavazat
    3.2%
  3. 3

    0 szavazat
    0.0%
  4. 4

    2 szavazat
    1.6%
  5. 5

    4 szavazat
    3.2%
  6. 6

    0 szavazat
    0.0%
  7. 7

    3 szavazat
    2.4%
  8. 8

    1 szavazat
    0.8%
  9. 9

    5 szavazat
    4.0%
  10. 10

    53 szavazat
    42.7%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A központ válasza, hogy csak a képet nem mutatja, de valójában mentésre kerül.
    (nálam már a kép is megjelenik, kipróbáltam)

    Sok sikert!
     
    Lenczy, genka53, PZoli64 és 6 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!

    Sajnos nálam nincs kép, csak egy felkiáltó jel. Szerencsére a szöveget megőrzi, úgyhogy azért tudom használni, ha írtam hozzá "címet", de ez nem új dolog nem is emlékszem mióta van vele gond....
     
    genka53, incimami és zsani_apja kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    óóóó ilyen apróságokkal már nem is foglalkozom;)
     
    genka53, incimami és zsani_apja kedveli ezt.
  4. Kuzdern

    Kuzdern Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    A napját nem tudom mikor bontottam a zuhatagokon mindent :wuerg: de a libalányért igenis megteszem xD:D
    Estére letermelem a növényt, és az élet megy a megszokott módon tovább ;)
    Nálam nincs rinya, hogy bontom nem bontom a területet, event van és kész xD:D
     
    kutyaszálló, levi5, Luca_511 és 24 más kedveli ezt.
  5. basudin

    basudin Fórum-zöldfülű

    Ezt most én is kihagyom, nem fogom leszedni a zuhatagról a kintlévőket!​
     
    incimami kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Köszönöm! Elneveztem azért, így majd tudom.
     
    Utoljára szerkesztett: 21.5.26
    Luminary, genka53, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  7. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Valamennyit én is bontottamxD Kemény 68 db. kiskockán az eventnövény kész, már csak a röpire kell ráfeküdni.
    Mivel Panniknak így alig marad hely, zsonglőrködök kicsit, de estére szeretném, ha kész lenne az event.
    A balta dobálást max. reggelre hagyom.:)
     
    genka53, Swartsch, PaySkin és 8 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia

    Gaz nálam megvan... Szerencsére a majomforgások 12 órásak... felreppenő meg csak meg lesz...
    Eddig 9 malomterméket baltáztam el:music: S mind az 5 pipa sikerült..
     
    genka53, GA-BI-O-Farm, SnéDóri és 2 más kedveli ezt.
  9. Kuzdern

    Kuzdern Fórum elő legendája

    Szia!
    Na látod, hogy megy...én a hosszú hétvégén dobálok :p
     
    jófarmerlány, genka53, Swartsch és 6 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)

    Én pedig, hogy ne legyen unalmas a várakozás :D Amíg érik a gaz addig dobálok, (nem túl nagy szerencsével, de ez már nálam megszokott :D) Talán egy-két Ingrid volt, hogy megtaláltam elsőre a telitalátost. No most is ezért küzdenék, de elfogyott a röpim :D

    Mindenkinek jó eventezést kívánok és sok szerencsét :D
     
  11. KiLevi

    KiLevi Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! A nyeremények között szereplő neon villanykörte tulajdonságairól kérhetnék egy kis információt, előre is köszönöm a segítséget!
     
  12. Kuzdern

    Kuzdern Fórum elő legendája

    Szia!
    Az egaz már kész nálam is, őszinte leszek nem jó helyen készültem az eventre :wuerg: gáz...
    Az ültetvényre pakoltam a hosszú növényt, benéztem, ötven fele már csinálok ilyet -.-
    A múltkor boroválkozás után a konyhában találta meg a párom a habot...jót nevettünk rajta xD:D
     
  13. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Szia!

    Itt a hír a bevezetéséről, és a tulajdonságairól:
    "Az új neon terményes ól mellett érkezik még egy új állandó barkács-kellék/szerszám és egy új állandó gazdaköri feladatsor is.

    Új terményes ól:
    Rodeo ranch 5. szint: neon
    [​IMG]
    ...
    ...

    Új szerszám:
    Neon villanykörte
    [​IMG]
    Szükséges szint: 8.
    Pajtaértéke: 3.000 CSP
    Hozzáférés: Kizárólag csak eventek és gazdaköri feladatok teljesítése során juthatunk hozzá!"

    Forrás: https://board-hu.farmerama.com/threads/neon-terményes-ólfejlesztés-2024-május.24953/#post-1387174
     
  14. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    A felhőm beüzemeltetésre kész az esti nagy aratáshoz. Növényem még maradt, így még egy kör egymagvútök szuperezve, majamakszal, egy kör 134 röpit hozza stabilan. FA-t kaptam és a piccolo is megszerezve. Ez a liba lány soha nem találta el elsőre a kijelölt játékelemeket. Monnyon le.:p
    [​IMG]
    Gratulálok a végzetteknek, sok sikert kívánok az eventezőknek, mindenki érje el a célját.:)
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Halihó :)

    Ha telitalálatosom nem is lett, de felhőm az igen :)

    [​IMG]

    Hasonlót kívánok mindenkinek :)Még háromszor kell meglátogatnom Ingridet és búcsút veszek tőle :), adig amíg valakinek eszébe nem jut leporolni és visszahozni a játékba:D
     
  16. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Ahogy terveztem, estére a felhő nekem is meg lett.

    A maradék 3 játékra holnap reggelre meg lesz a felröpi, azok már ráérnek. Ettől függetlenül ne tervezzen a BP több eventet a zuhatagosra, mert nagyon át kellett gondolni, hogy mit hova tegyek.:)

    [​IMG]
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hűűű de ügyesek vagytok...8) én még vadászom a felreppenőket:D
     
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ismerd be, hogy azért jól szórakoztál te is. Minden jó, ha a vége jó:D:D:D
    Én végeztem és maradt egy levesem, Ingrid már nem volt éhes...

    [​IMG]

    Ha unatkoznál :D
     
    Utoljára szerkesztett: 21.5.26
  19. KiLevi

    KiLevi Utánpótlás-írogató

    Köszönöm az információt!
     
    GA-BI-O-Farm, genka53 és Sylja kedveli ezt.
  20. Janata9

    Janata9 Junior szaki

    Szia, bocs, de sztem ebben 2 logikai hiba van: egyrészt nem mindent lehet a teliholdon termelni, csak a lilát és a kéket. A tervezésnél többeket láttam, hogy más és más területen kívánják kezdeni - nem tudom, ez sikerült-e, mert én kényszerpályának éreztem az egymás után kiváltható kulcsok sorrendjét.
    A másik, hogy valsz. direkt így gondolták át a fejlesztők, mert nagyon sok olyan korábbi hang volt, hogy ezt-vagy-azt a területet nem bontom le - ők pedig azt szeretnék, ha igenis bontanánk, cserélgetnénk. A városi projektek is ezt célozzák.
    Más téma, hogy Ingrid ádáz pofájától sosem voltam elájulva, csak megszokásból csináltam végig, de nem igazán jó kedvvel. Lehet, hogy a kisebb farmomon kihagyom - vagy elkezdem és csinálom, ameddig jutok és nem dőlök a kardomba... A nagyon megoldom gyors termeléssel.
     
    GA-BI-O-Farm, farmerSS és Luminary kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.