Visszajelzés Mélyföldi játékok 1-3 - 48 órás Gazdaköri küldetések - eventcsevegő 2026. június

Kategória: 'Aktuális témák megbeszélése', témanyitó: Luminary, témanyitás ideje: 3.6.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérlek, értékeld!

Szavazás lezárva: 9.6.26.
  1. 1

    32 szavazat
    29.4%
  2. 2

    1 szavazat
    0.9%
  3. 3

    2 szavazat
    1.8%
  4. 4

    0 szavazat
    0.0%
  5. 5

    6 szavazat
    5.5%
  6. 6

    2 szavazat
    1.8%
  7. 7

    4 szavazat
    3.7%
  8. 8

    3 szavazat
    2.8%
  9. 9

    10 szavazat
    9.2%
  10. 10

    49 szavazat
    45.0%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia!
    Igazad van. Kösz, hogy írtad.
    Amikor csináltam a táblázatot, még küldhetőként szerepelt, mert kétszer is megnéztem, hogy a láda annak volt írva, a kockás zászló meg nem. Korrigáltam a táblázatot.
    Szerencsére nem kell sok, annyi felröppen aratásból is.
     
    Swartsch, Sali~*.*, ildiko44 és még 1 ember kedveli ezt.
  2. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Köszi, kapkodásba elírtam, de már javítottam.:)
     
  3. agikka

    agikka Törekvő

    Bocsi a kalap az bahás felröppenö
     
  4. -Sáfrányka-

    -Sáfrányka- Utánpótlás-írogató

    Elnézést kérek, nem akartam bevinni senkit az erdőbe, bocsánat az eventek kutyulásáért.
     
    libuskafarm és -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. -bobe55-

    -bobe55- Törzsjátékos

    Nem müködik....csak forog!!! A kliensem sem jó, Kijön az ablak...katt...betölt...majd eltünik az egész! A virusirtót kikapcsolva is ezt csinálja a kliensem.
     
  6. Zsu-muci

    Zsu-muci Haladó

    Nekem is teker a virág de tudok vetni aratni számolja az időt , látni a termést aratás után.
     
  7. Supernagyi50

    Supernagyi50 Haladó

    Szia! Nálam is csak a napraforgók keringőznek, mióta beültettem az event növényt, most már harmadszor léptem be, nem fáradtak el továbbra is forognak. Kiváncsiságból megöntöztem őket, megkapták a vizet és közölték, hogy 3 óra 30 perc múlva lehet aratni. Az a kérdés, hogy milyen növény lesz, az eventnövény vagy forgó napraforgó? Majd kiderül! Üdv. Supernagyi50
     
  8. varga1234

    varga1234 Fórum bárója

    Tud valaki mondani valamit mit tegyünk?
     
  9. varga1234

    varga1234 Fórum bárója

    Event gaz lesz most arattam de főfam meghalt
     
  10. Hrózsa

    Hrózsa Fórum mestere

    Nálam is csak a napraforgók járnak körbe-körbe. Próba szerencse alapon most learattam a többivel együtt géppel , 80 volt a növény.
    Felbúzdulva el is vetettem újra, de nem biztos, hogy ilyen szerencsével járok a következő aratáskor is.
     
    ildiko44 kedveli ezt.
  11. varga1234

    varga1234 Fórum bárója

    Már ott tartok hogy a főfarmról nem lehet tovább lépni
     
    Pihepehely kedveli ezt.
  12. kisjanos78

    kisjanos78 Fórummogul

    énis ott nem csinál sehol semit de jo id.16263653
     
  13. Pihepehely

    Pihepehely Törzsjátékos

    én is :( csak forog a naptaforgó
     
  14. szellorozsa

    szellorozsa Mindentudó orákulum

    Sziasztok nállam minden rendben...remélem azóta már nállatok is..:)
     
  15. vasaló57

    vasaló57 Junior szaki

    Szia.Már ne haragudj,de te is megnézhetted volna ,hogy hol lehet előállítani a selyemfonalat.
     
  16. libuskafarm

    libuskafarm Fórumőrült

    Hali.
    Nálam szépen működik minden. Sosem jövök event napján 4-5 óra előtt. Arra minden letisztul. Másnak is ajánlom.
    Ha el akarja kerülni a bosszankodást.
     
    kigyo51, katimami51, ildiko44 és 2 más kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én 5 előtt érek haza, szóval választásom sincs. :D
    Nem fog itt már letisztulni semmi.
     
    PZoli64, soresne, libuskafarm és 2 más kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)

    Már megjavul....:D
     
    Sali~*.* és feki13 kedveli ezt.
  19. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Szia! :D

    Nekem most romlott el. :D Eddig se volt a kliensben az új eventnövénynek animációja, most bezártam, hogy újraindítsam. Dobja is az errort majd csak forog...:D
     
    Sali~*.*, inanna11 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  20. Supernagyi50

    Supernagyi50 Haladó

    Igen, eventgaz lesz, már nálam látszik is. Hogy-hogy a főfarm meghalt? Mi történt vele?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.