Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 8.5.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    [​IMG]

    Elszabadult egy kincsesláda! Kapd el és szerezd meg a benne rejlő jutalmakat a Kapj el! eventen! Nyerhetsz a ládazsetonokat a most kezdődött és egy hónapon át tartó Farmkupa eventre!

    Forrás: Hírlevél​
     
    maszilva, Kincső52, miniowl és 4 más kedveli ezt.
  3. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Jézusmária!
    Ezt nem lehet télen nyugis napokon indítani. Mostanában teli a hócipőm az eventek halmozásával!
    Csak nehogy azt mondja valaki, nem kötelező játszani, mert ha van akkor képes vagyok hajszolni magam, ami már nem játék kategória:oops::cry:-.-
     
    Kincső52, zsoxxya, bogisaci60 és 7 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gyanítom ennek lesz a közös része...:music:
    Télen a karácsonyi készülődés és sielés miatt nem lenne optimális... De megoldjuk;)
     
    Utoljára szerkesztett: 1.6.26
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  5. PaySkin

    PaySkin Fórum hercege

    Szia!

    Szerintem így nyáron sem épp optimális, mert azért szoktak az emberek nyaralni is és van aki ezt már júniusban teszi, vagy ha "szerencsésebb", többször is. Nem hinném, hogy a BP-nél nyáron nincs szabadság!
    Ez kb. olyan, mint a suli vége, ami 15-20-a körül lesz, de bizonyítványosztás csak jún. 28-án!!! Több szülő/család jelezte, hogy ők akkor már nyaralni mennek...
     
    zsoxxya, bogisaci60, vihence és 4 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mi sem vesszük át a bizonyítványokat...:music: Szerencsére az átvétel pótolható... a nyaralás fontosabb... ;) még a játéknál is:p Viszont szinte biztos hogy a végére megoldja mindenki aki akarja...
     
    GA-BI-O-Farm és PaySkin kedveli ezt.
  7. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Szia!
    Szerintem épp azért fognak ömleszteni ránk mindent, mert a BP dolgozói bizony nyaralni mennek, minket meg ellátnak
    minden féle hülyeséggel, hogy addig se unatkozzunk. A fejlettebb országokba, szinte kötelező a nyári 1 hónap pihi.
    Azért a tél nem csak decemberből áll és síelni szerintem lényegesen kevesebben mennek mint nyaralni.
    Valami nagyon extrát kell elém tolni, hogy 1 hónapon keresztül gürizzek a játék, kikapcsolódás helyett.
     
    Kincső52, zsoxxya, bogisaci60 és 6 más kedveli ezt.
  8. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Szia!
    Sok esetben a 2 hetesektől is agyvérzés kerülget. Be tudom nyelni ha valami igazán érdekes jutalom vagy mechanika van benne. De mikor kapunk egy óra szedegetős vagy óriási növénymennyiség termelőset 2 hétre az nagyon nem....Most meg egy hónap? Azért sem szeretem mert, ha csak 1 hetet is kihagyok mert ugye szeretik ilyenkor felbontani részekre akkor szenvedek, na és ezt viszont nem szeretem, a kényszert....Bízzunk benne, hogy ennél több eszük van...
     
    maszilva, Kincső52, zsoxxya és 7 más kedveli ezt.
  9. soresne

    soresne Fórumfelvigyázó

    Sziasztok !
    Nem tudjátok véletlenül,hogy a turbómalom előfizetés mikor lesz esedékes ?
     
    maszilva és Kuzdern kedveli ezt.
  10. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Szia!
    Nincs már ilyen akció, mert újabban bármikor vehetsz előfizetést.
     
    maszilva, semmirevaló, inanna11 és 5 más kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    [​IMG]
    Hamarosan:Ciróka Lujza úgy döntött, nekivág és feltárja egy rejtélyes hajóroncs titkait. Vajon sikerrel fog járni? Csatlakozz hozzá a móka kedvéért, és nyerj horgonyzsetonokat a Farmkupához!

    Forrás: Hírlevél folytatása :)

     
    maszilva, jucus100, Kincső52 és 5 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Azt hiszem kezd sok lenni a jóból...:oops:
    De legalább nem lesz unalmas...xDxDxD
     
    varga1234 és feki13 kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Különös kerti bolhapiac! Napos és meleg van, tartsunk kerti bolhapiacot! Valaki nagyon fel van tüzelve! Készen állsz részt venni Lili kerti bolhapiacán, többet megtudni egy vadonatúj eseményről, és nagyszerű jutalmakat szerezni? Lili kerti bolhapiaca közelről és távolról vonzza az akciós termékek vadászait. Sikerül teljesítened a feladataikat? Figyelj a kerti bolhapiac zsetonokra, és használd őket a Farm Kupában. Az akciós termékek vadászainak mindegyike kis, közepes és nagy feladatokkal rendelkezik. Teljesíts egy típusú feladatot, mielőtt lejár az idő, hogy sorozatot építs, és bónusz jutalmakat nyerj. Zárold a feladatokat, hogy ne frissüljenek! Szerezz Arany Tojás Érméket az akciós termékek vadász feladataiból, majd használd őket a Kakas Tombolán. Ott hasznos tárgyakat nyerhetsz, például sorozatkitűzőket és akciós termékek vadász bónuszokat! Használd a megfelelő kupont, hogy megkerüld az akciós termékek vadászainak várakozási idejét. Tipp: Cseréld ki a hiányzó kuponokat! Sorozatkijelző - Automatikusan megőrzi a sorozatot, amikor lejár az idő. Folyékony energia - Frissítsd a sorozatodat anélkül, hogy feltörnéd .
    [​IMG]








    [​IMG]




    [​IMG]




    [​IMG]




    [​IMG]





    [​IMG]




    [​IMG]





    [​IMG]


    [​IMG] #
     
    maszilva, jucus100, Kincső52 és 4 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    ÉS végül az e havi titokól (soha sem találjátok ki mi is lesz:)

    [​IMG] # /záhylom/
     
    maszilva, Kincső52, miniowl és 6 más kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Reméljük nem repül el valahová. :D
     
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mit fog enni? Strand törölközőt?
    :music:
     
    maszilva, inanna11, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  17. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    levi5, Kincső52, inanna11 és 7 más kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    GyapjúpulóvertxDxD
     
    maszilva, miniowl, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Mindegy melyiket eszi, kifelé majd tisztít. :D
     
    SnéDóri, GA-BI-O-Farm és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  20. PaySkin

    PaySkin Fórum hercege

    Sziasztok!

    Ebben a hónapban nincs a naptár szerint új titokól vásárlás (persze nem jelenti, hogy nem lesz), viszont 27.-étől lesz telihold. Ott már van molylepkénk, nem lehet ez annak a terményes ólja?