Hibák, problémák jelentése

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: FA-HU, témanyitás ideje: 25.3.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Lexy73

    Lexy73 Junior szaki

    Sziasztok!
    Én sem tudom géppel kihelyezni a raktárházakat.
    Gazda: AGY74 ID: 3813775
    Gazda: AgyRex ID: 3075442
    Gazda: Lexy73 ID: 2894368
     
  2. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!
    Továbbítva.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  3. Tank_Vica

    Tank_Vica Junior szaki

    Sziasztok nálam sem lehet a raktárakat kihelyezni géppel. Egyik farmomon sem.
    _kimi28_ ID: 7501648
    -hubertus1956- ID: 8296422
    szupernagyi1960 ID: 7759486
    huber60 ID: 10105545
    kiara010100 ID: 23146771
    -hubertus1960- ID: 9886926
    pipacs1111 ID: 21256453
     
  4. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!
    Továbbítva.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  5. Li27

    Li27 Junior szaki

    Sziasztok!
    Raktárházakat nem tudom kihelyezni géppel én sem.
    Köszönöm a segítséget!
    Gazda: Li27 ID: 30861688
     
  6. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!
    Továbbítva.
     
  7. saci35

    saci35 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Én sem tudom géppel kihelyezni a raktárházakat.

    saci35 ID 42249450

    Zseby86 ID 38614291

    Köszönöm a segítséget!
     
  8. Peterkatalin

    Peterkatalin Járnitanuló

    Szia!
    Nem tudom géppel kitenni a raktárházakat:
    Peterkatalin
    ID: 46810912
    Köszönöm!
     
  9. Pusztavacs

    Pusztavacs Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Nem tudom géppel kitenni a raktárházakat:
    Pusztavacs
    ID: 9962564
    Köszönöm!
     
  10. nrg18

    nrg18 Fórum-zöldfülű

    Én sem tudom géppel kitenni a raktárházakat.
    nrg18
    ID: 55319692
    Köszönöm!
     
  11. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!
    Továbbítva.
     
  12. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    Köszönöm szépen a segítséget, Az eddig beérkezett azonosítók továbbítva lettek.
    A továbbiakban már nem küldöm tovább, megvárjuk a központ visszajelzését, addig is türelmeteket kérem.
     
  13. Erisz19

    Erisz19 Fórum-zöldfülű

    A kis farmjaimon sem tudom kitenni a raktárházakat.
    baerz19 ID: 55754329
    erisz19 ID: 55780050
    Köszönöm!
     
  14. teomokus

    teomokus Fórumlakó

    Szia!
    Köszönöm a gyors választ! Az a problémám, hogy ha azonnal aktiválódik, akkor miért nem működött sem tegnap, sem jelenleg? Merthogy, 48 órás.
     
  15. fraudragon

    fraudragon Fórum bárója

    Valamit tudjunk már róla mért nem kezdődőtt el a mára hírdetett 2 db event?
     
    melcsi67 kedveli ezt.
  16. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

  17. apumbiapa

    apumbiapa Fórum biztosa

    Sziasztok!

    Most hogy van a kerekkerék akció szerettem volna megvásásrolni a legnagyobb csomagot. Sajnos ez fogadott a rendelési oldalon:

    Információ
    Ez a csomag jelenleg sajnos nem jeleníthető meg.
    Ennek oka az lehet, hogy már megszerezted ezt a csomagot vagy az országodban ez a csomag nem rendelhető meg.

    Szeretném ha utánna nézne valaki ennek.

     
  18. fannika2006

    fannika2006 Junior szaki

    sziasztok! nekem sem működik a kihelyezés
    fannika2006
    ID:11046555
    segítségeteket köszönöm
     
  19. tyúkól1017

    tyúkól1017 Haladó

    Sziasztok! Az új eventeknek se híre - se hamva......
     
  20. Marcsifarmja

    Marcsifarmja Aktív író

    Szia 16 órára módosították.
     
    tyúkól1017 kedveli ezt.