Visszajelzés Garázsvásárbuli - eventcsevegő

Kategória: 'Aktuális témák megbeszélése', témanyitó: -Sudden-, témanyitás ideje: 10.6.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárása: 16.1.27, 19:18.
  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

  6. 6

  7. 7

  8. 8

  9. 9

  10. 10

Az eredmények csak a szavazat leadása után láthatóak.
  1. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Sziasztok!
    Lassan tisztul a kép, de még mindig vannak homályos foltok. Például, ha kér valami növényből X darabot, akkor azt pajtából is beadhatom, vagy le kell termelni. Ekkor számít az időkorlát, mert ha pajtából, akkor 0 perc alatt teljesül. Ugyanez állatoknál.
    Vagy ez a víz, KK, stb. leadás. Ezeket fel kell használnom valamihez, vagy a készletemből levonódik?
    Mindenesetre tenyésztéssel fogok indulni folyékony energia szerzés céljából, mert ha pl. alpesi dolgot kér, akkor rögtön csere, mert azt nem csinálom.
    Az eventismertető meg folyamatosan nyitva, mert a sok kellék között mintha útvesztőben járnék.
     
    Luca_511, farmerSS, PalMa és 5 más kedveli ezt.
  2. -dudoloteve-

    -dudoloteve- Fórumlakó

    Már is kész ez az event, aki bele kezd, sok sikert, jó játékot!
     
  3. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    Sziasztok!

    Eljutottam az ismertetőig, teljesen érthetően van megfogalmazva szerintem, csak a gyakorlatban nem látom teljes egészében...
    Nem érdemes azonnal elfutni az event elől, mert volt már nekem is, hogy mégis visszafordultam, adjunk neki egy esélyt.
    Már csak azért is, mert lehet a jövőben gyakrabban elő fog fordulni ez a típusú event, és akkor érdemes már látni, miről is szól az egész, másrészt ahogy olvasom, ha valamit nem tudunk teljesíteni, lehet cserélni a feladatot, ha látjuk, hogy nem lesz időnk befejezni, befagyaszthatjuk, ingyenesen, és addig áll, amíg nem teljesítjük. Bár érdemes időn belül teljesíteni...
    Mindenképp fogom használni a stoppert, amennyiben a feladathoz termelni kell.
    Ha pajtából beadós, a legjobb lenne gyorsan lezongorázni az egészet kuponokkal, a várakozási idő csökkentésével.
    Meglátjuk, sok sikert Mindenkinek!
     
    Utoljára szerkesztett: 11.6.26
    mini76mini, PZoli64, Luca_511 és 10 más kedveli ezt.
  4. röpcsi1

    röpcsi1 Törzsjátékos

    :inlove::inlove:xDxD
     
    mini76mini és incimami kedveli ezt.
  5. *Lúdanyó*

    *Lúdanyó* Fórumlakó

    Hidd el, nem ellenetek szólt - talán fogalmazhattam volna pontosabban. Köszönet nektek

    Nem bántásnak szántam, talán fogalmazhattam volna egyértelműbben. Nem veletek van gond, megértem hogy nektek sem könnyű. Inkább azoknak kellene elgondolkodni, akik egyáltalán az ilyen cirkalmas leírásokat "alkotják". Tomának válaszolva is írtam, sok játékossal beszéltem már az évek során és sokan panaszkodtak/panaszkodnak, hogy mire elolvassák a leírás végét, már fogalmuk nincs, mi volt az elején. Pedig biztosan sokkal közérthetőbben is megfogalmazható lehet, de hát nyilván abból kell kihozni a legjobbat, amit kaptok/kapunk. És tényleg ne vedd/vegyétek magadra/magatokra, nektek minden tisztelet kijár, hogy teszitek a dolgotokat és még bírjátok cérnával a kétoldali nyomást.:inlove:
     
    vihence, ildiko44, -gyöngy-581 és 3 más kedveli ezt.
  6. Calibaby

    Calibaby Fórumprofi

    Nálam el sem indult!
     
    mini76mini, Bokalmgazda és radóci kedveli ezt.
  7. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Nálam sem!
     
    mini76mini és Bokalmgazda kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia! Nálam sem, egyik event sem sajnos. Pedig játszani szeretnék :(
     
    mini76mini, Gio és Calibaby kedveli ezt.
  9. Bözsi1955

    Bözsi1955 Haladó

    Nálam sem!!!!
     
    mini76mini kedveli ezt.
  10. szepesej

    szepesej Fórum ismerője

    Még mindig semmi.
     
    mini76mini és bokaerzsi kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia

    Várni kell türelmesen... mást nem nagyon tudunk csinálni;)
     
    mini76mini, ildiko44 és benedekbobe63 kedveli ezt.
  12. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum parancsnoka

    Hát nálam sem indult el.
     
    mini76mini és benedekbobe63 kedveli ezt.
  13. irkuvasz

    irkuvasz Törzsjátékos

    Várunk, de sajnos én a főfarmot learattam és nem jött röpi gyorsan le is álltam.
     
  14. szepesej

    szepesej Fórum ismerője

    Azért így negyedóra után lehetne egy tájékoztatás hogy mikor indulnak el az eventek . Sokat akar a szarka de nem bírja a farka.
     
    Calibaby kedveli ezt.
  15. scania7

    scania7 Junior szaki

    na jó,Én addig elmegyek eddzeni...Üdv
     
    Calibaby kedveli ezt.
  16. zozma119

    zozma119 Járnitanuló

    Egyetértek.
     
  17. Erzsi5353

    Erzsi5353 Utánpótlás-írogató

    Kedves Játékosok!

    Technikai problémák miatt az event kezdetét 16:00 órára módosította a központ!

    A kompenzációról később tájékoztatnak.
     
    Ditti58, Gio, .Nyuszipók. és még 1 ember kedveli ezt.
  18. szepesej

    szepesej Fórum ismerője

    Most jelent meg 16 óra után indul az event , technikai okok miatt.
     
    Calibaby kedveli ezt.
  19. bazsge

    bazsge Törekvő

    Tudom az én hibám, de mérges vagyok. Sajnos buktam az összes felröpit.
     
  20. szabomiklosne1949

    szabomiklosne1949 Utánpótlás-írogató

    Nálam sem indult el.