Visszajelzés Farmkupa - eventeken átívelő focis event - 2026. június eventcsevegő

Kategória: 'Aktuális témák megbeszélése', témanyitó: Kazimir, témanyitás ideje: 10.6.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárása: 20.7.26, 03:39.
  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

  6. 6

  7. 7

  8. 8

  9. 9

  10. 10

Az eredmények csak a szavazat leadása után láthatóak.
  1. Andzsi1971

    Andzsi1971 Fórum nagymestere

    Már jó lenne, ha egyes ráérő emberek elmennének nyaralni...
     
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mennének csak még ötletelnek:p
     
  3. gaboca1955

    gaboca1955 Fórumprofi

    Hivatalos tájékoztatás nincs, hogy mikor kezdődik az event?
     
  4. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Kedves Játékosok!

    Technikai problémák miatt az event kezdetét 16:00 órára módosította a központ!
    Az event vége várhatóan: 2026. július 20. (hétfő) 10:00 óra

    A kompenzációról később tájékoztatnak.

    Elnézést a kellemetlenségért,
    a Farmerama csapata
     
    PalMa, GA-BI-O-Farm, PaySkin és még 1 ember kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nos várunk egy kicsit...:D
    Szerintem a játék mester látta, hogy ma Diákolimpia is van... a Törpi párbajtőrözők, csak most végeznek...:p
    16 Órára hazaérnek:p
     
    ildiko44 kedveli ezt.
  6. Sziszi1950

    Sziszi1950 Fórum biztosa

    Learattam a az elvetetett növényeket, amiból a felröppiket vártam, mielőtt elolvastam volna a csuszás bejelentését, azt hiszem itt be is fejeztem.
     
    jobbágy1 és Tinitus75 kedveli ezt.
  7. PaySkin

    PaySkin Fórum hercege

    Szia!

    Most állítják vissza a farmmunkásokat, mert az idióta új beállításuk bezavart az eventeknek?
    Azzal is foglalkozhatnának, mert péntek óta várunk a válaszra, a türelem elfogyott! Az enyém biztosan, azóta napi egyszer foglalkozok a farmmal.
     
    jobbágy1, ildiko44, Calibaby és 2 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nem arról volt szó hogy így maradnak?
    :eek:o_O
    Bár meg kell szokni...:wuerg::wuerg: de vannak ennél nagyobb problémák is:oops:
     
    ildiko44 kedveli ezt.
  9. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    xDxDxD

    Szia

    Feldobtad a napom !

    Szerintem az arató így fog maradni, hisz benne volt a szövegben, hogy eleve így tervezték
    Reggelente nekem se sok kedvem van a területeken keresgetni az aratót, de ha már eltűnik területváltáskor, akkor annyit már fejleszthetett volna a drága fejlesztő csapat, hogy alaphelyzetbe állítva jöjjön elő, de ez még nem megy nekik.

    Kedves Játékosok!

    A központ tájékoztatása szerint a Farmmunkások bezáródása területváltáskor NEM hiba.
    A jövőben így fog működni, így lett tervezve.

    a Farmerama csapata.
     
    GA-BI-O-Farm, PaySkin és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  10. PaySkin

    PaySkin Fórum hercege

    Kedves játékosok!

    Tájékoztattuk a központot a sok negatív visszajelzésről a munkásokkal kapcsolatban.

    További információig türelmeteket kérjük.

    A Farmerama csapata.


    A remény hal meg utoljára, vagyis én még bízom ebben illetve abban is, hogy hátha mégis ez zavarta össze az eventeket!
    Kellene a nyomás a játékosoktól, mert nagyon elhallgattunk.
     
  11. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Van nyomás és a Moderátorok kérést is indítottak a játékosok visszajelzései alapján.

    https://board-hu.farmerama.com/thre...ás-előfizetés-2026-június.27942/#post-1512036
     
  12. camilla44

    camilla44 Aktív író

    hol az event? Farmkupára gondolok. Nálam nincs.
     
  13. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    Technikai problémák miatt az event kezdetét 16:00 órára módosította a központ!
    Az event vége várhatóan: 2026. július 20. (hétfő) 10:00 óra

    A kompenzációról később tájékoztatnak.

    Elnézést a kellemetlenségért,
    a Farmerama csapata
     
  14. szepesej

    szepesej Fórum ismerője

    Elkezdődött,
     
  15. CoralineJones74

    CoralineJones74 Rutinos

    kb annyira fog érdekelni, mint a valódi vb... usa kanada mexikó xDxDxD
     
  16. gaboca1955

    gaboca1955 Fórumprofi

    A szurkolói csomag 1db focizást ad! A továbbihoz mit kell csinálni?
     
  17. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Beadni 11 db. juhot, lekattintod az órát és minden nap, azaz 23 óránként is, így máris lesz napi 1 játék-lehetőséged.

    Középre add be az állatokat

    [​IMG]
     
    Tej-Csárda és -ágianyu33- kedveli ezt.
  18. gaboca1955

    gaboca1955 Fórumprofi

    Köszönöm, azt már beadtam, le is játszottam a focit! Csak napi egy játék játszható?
     
    farmerSS kedveli ezt.
  19. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Jelenleg igen.

    Ha csinálod a ma induló garázsos eventet, akkor azzal szerezhetsz megint majd 2 órát, így lehet 3 óra, azaz napi 3 foci-játék.

    Összesen majd 9 órát lehet szerezni-teljesíteni ezekkel az eventekkel:

    Megjegyzés: A narancssárga 16-os mező helyesen a 17-es mező.

    Kezdő mező: 10. (középső)
    A 10. buborék beadásával elérhetővé válik: 7,8,13,12 buborék


    Az alábbi sorrendben tudunk majd haladni:
    12, 14, 16, 15 buborékokat a Pékmesterség event idején tudjuk feloldani.
    7, 4, 2, 1 buborékokat a Trópusi fogócska event idején tudjuk feloldani.
    8, 6, 3, 5 buborékokat a Garázsvásárbuli event idején tudjuk feloldani.
    13, 16, 18, 19 buborékokat a Helgrid utazása event idején tudjuk feloldani.




    [​IMG]
     
    Sylja és -ágianyu33- kedveli ezt.
  20. Agnyeska

    Agnyeska Fórum-zöldfülű

    Imádom, hogy még a éveken gamelk se vágják, hogy e play mi volna...a kicsi gamer, meg bámulja mi van...és köli a lóvé...:D parádé. Nyilvan ne gamelj jonckén :D(bocs "köhög a bill)