Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A Hild és a Jedlik is remek suli... de a lányom oda még kicsi... most lesz 7 osztályos a Révaiba...
    S remélem jövőre az öccse követi... Bár nála a Bencés is érdekes lehet...
    A régi dolgok változnak... 10-20-50 év után... nagyon megváltoznak a dolgok...:music:
     
    Ms.AbyZu és zsani_apja kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halo!
    Ahogy szokták mondani, ezt sem a szél fújta össze, max a szélkerék. :D
     
    Kuzdern, feki13, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  3. Gobio55

    Gobio55 Fórum bárója

    Sziasztok!

    Háááát ... Tudod, ha emlékszel arra a szoborra, szoborcsoportra, amelyik a vasútállomás melletti Bisinger-park nyugati szélén volt felállítva, akkor azért el lehet a "szél" erején gondolkodni. Emlékezhetsz, mert már nem vagy tinédzser, s ráadásul ha jártál sokat Győrben, márpedig a Révait nem lehet távtanulással elvégezni, akkor. ...
    A felüljáró (Baross-híd) déli végén, ott ahol a régi buszpályaudvar volt, emelték azt a bizonyos szobrot. Három fő fogta a zászló rúdját, amit erősen fújt a szél, lengett, lobogott, bár bronzból volt. A három fő: munkás, paraszt, értelmiség. Az összefogást jelképezte. Akkortájt ez volt az aktuális kérdés:
    - Miért hárman fogják a zászló rúdját?
    - Hogy ne fújja el a nyugati szél.
    Bizony AZ a nyugati szél erős, nagyon erős volt és elfújta az egész szobrot, meg még mást is. :)

    Szép napos napot mindenkinek!
     
    Sali~*.*, Ms.AbyZu, feki13 és 3 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    De rég volt... :music:
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  5. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Gratulálok! :inlove:

    [​IMG]
     
    Ms.AbyZu, feki13, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Most néztem a kard csapatot, csajokat. Ismét a 4. helyet szerezték meg.
    Siklósival találkozhatsz, biztos ott lesz. A herceged már unoka vagy a lányod?
     
    -Holdfeny-., _Ilona49_ és SnéDóri kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Majd figyelek a sztárokra;)
    Királylánynak az elsőszülöttemet:inlove: szoktam hívni;) Még nincs unoka... - 2 kiskutyát nevelgetnek a párjával... :wuerg:
    A kishercegem:inlove: a 3 szülöttem... - egyébként 4-en vannak... és még farmozni is ráérek:pxDxDxD


    Kard az más... bár az is nagyon szép sport!
     
    Ms.AbyZu és zsani_apja kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nem tudom, ez most kijött belőlem. hamar megyek is innét.
     
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ne rohanj...
    Tegnap beugrottunk kis családommal a fanyűvőbe,,,;) De most egy farmer sem volt ott...:wuerg:
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Arra most nem mozogtunk. Majd, ha nyaralás lesz, össze kötjük az állatkerttel.
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  11. Csaba957

    Csaba957 Fórum hercege

    Szia!
    Nem sok hiányzott, hogy legyen, mert az terveztem, hogy a Nejem szülinapja alkalmából elmegyünk a Fanyűvőbe
    ebédelni. De aztán a fanyűvésből favágás lett, elkezdtem kivágni a kiszáradt cseresznye fát. Mire a koronát törzsig
    visszavágtuk, legallyaztuk, eléggé elfáradtam. Igaz a két fiam segített, fogták a létrát hordták a levágott részeket,
    de olya tériszonyosak, hogy majd 70 évesen a létrára még mindig én megyek.
    Így a munka után már semmi kedvem nem volt kimozdulni.
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Boldog szülinapot neki;)
    Mi Párbajtőr Ob-n voltunk... De kellett egy bitang jó vacsora8) mert az eredmény nem lett túl fényes...:wuerg:
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  13. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Hallod apja, a medvéknél a 4-es rajtam is kifogott. Van pár furfangos megoldás a pályákon, szokott sikerülni, pedig nem is nézem a meccseket :D
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Egy fejlesztés nálam is ugrott...:wuerg: pedig nekem kell a dekor fejlesztés....:music:
     
    SnéDóri kedveli ezt.
  15. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Éppen azon gondolkodtam, hogy lehet ki sem váltom a kettes számú felhőt. Meglátjuk hogy állok a végén. Addig gyűjtögetek.
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    :eek:o_O
    Hát izéééé őőőő én a felhőért focizok...
    Csak összejön... messze még a vége... s egyre több labdánk lesz...:music:
     
    SnéDóri kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Idáig sikerült, most nagyon nem figyeltem. Mondjuk elég .aka napom volt, de nem foghatom arra. :) Holnap majd jobban figyelek.
    Most megnéztem, igaz kosaraztam is a foci mellett, 175 érmém van. Remélem a felhőkre elég lesz. :D
     
    SnéDóri és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  18. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Hát mi a búbánatot csináltál te? :) Nekem 54 db érem van, pedig nem felejtettem el leszedni az órákat.
     
    -Holdfeny-. és zsani_apja kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Elemezd, amit a 175 érme előtt írtam. ;)
     
    -Holdfeny-. és SnéDóri kedveli ezt.
  20. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Nem nagyon fog menni. Nem panaszkodom, de dupla csokis .aka napom volt és iszonyat meleg. Azt hiszem a nevemet sem tudnám megmondani ha kérdeznék :) A legjobb ötlet ami kipattant, az az, hogy a kosarazással lehet kapcsolatos.
     
    -Holdfeny-. és zsani_apja kedveli ezt.