Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by Lacika07, Aug 25, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    Akkor no problem !:);)
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nálam pedig már ugyan annyi, mint délelőtt volt:). Jónásnak igaza volt amikor azt írta Katának egy hete, hogy gyorsan adjon el....:)
     
    steve223 and csio70 like this.
  3. dereret

    dereret Fórumőrült

    majd egyszer ezt bővebben még kifejthetedxD, de az ne ma legyenxD
     
  4. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Ma nem is vagyok rá alkalmas;)xD.
    Jó, hogy itt vagy a kis hátizsákoddal..:).
     
  5. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    sziasztok
    bajusz nálam 20000, utána kirakják,de már el is tüniko_O
    kacsacsőr 35000, kivi 22000, pók 1200/ táp 2900:D
    teknőc:1632-ért menne,de nem adom8), míg nem lesz kész a gazdaköri 2. rész addig marad:p
     
  6. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Üdvözletem Kedves Barátaim!

    Hoztam nektek egy órát, mert hiányolták páran:)

    [​IMG] 2207[​IMG]
     
  7. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    holnap 2-kor eventismertető...
     
  8. dereret

    dereret Fórumőrült

    és már megyek is tovább...
    A 3 kakukk miatt szakítottam csak meg a túrámatxD, de a BP úgy gondolja, hogy jobb ha nem tudjuk, hogy mennyit is kell beadni.xD Vigyáz az egészségünkre és a szép magyar szavaink megtartásáraxD
    Fogadni mernék, hogy jó sok farmer fotg cifrákat mondani a monitornak, amikor elétárul a valós 3 kakukkos...xD
     
  9. apuci30

    apuci30 Fórumőrült

    én tisztába voltam hogy pár btp-t ad de nekem az első kakkukknál már is dobta az ab-t :D így 80-as szintű lettem :)
     
  10. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Már nem kell rá sokat várnod, és kiderül:)
     
  11. otium

    otium Utánpótlás-írogató

    Valakinek valami sejtés, hogy a "pandák nyaraláson" eventre mit érdemes beszerezni? :)
     
  12. pormacska1

    pormacska1 Fórumfelvigyázó

    Mikor:eek:Mikor:sleepy:Mikor:)Mikor:pMikorxDMikor:cry:Mikor:inlove:Mikor:D
     
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nálam nagyon ingadozik a bajusz ára, az előbb 8500 körül volt, most 15000 az alja, úgy látszik ez is piacfüggő (hányan készülnek rá előre és hányan nem):):)
    Nagyon sok felröppenőt kér, készüljél rá, ezen kívül ha igaz nem tudsz rá mással, de holnap megjelenik a hivatalos és kiderül:)
     
    sziszi1965 and kutyaszálló like this.
  14. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Esküszöm, mint az óvodába:D:D:D
     
  15. pormacska1

    pormacska1 Fórumfelvigyázó

    Nagyon igyekszünk megfelelni az óvóbácsi elvárásainak:p
     
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nem is vagy kíváncsi és türelmetlenxDxDxD
     
  17. pormacska1

    pormacska1 Fórumfelvigyázó

    Egy kicsit sem:pIgyekszem levezetni így az indulatokat.Egész kellemesen alakul a vérnyomásom:sleepy:
     
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Már az enyém is:):D;), de nem irigyellek benneteket azért, hogy nem tudjátok, hogy mi legyen a következő lépés...:)
     
  19. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Volt is jobb program, meg nem is, de hozta nálam a szokásos formáját a tenyésztés és tegnap késő estig azon gondolkodtam, hogy hagyom már a *** az egész farmot.:D Aztán 1-2 nap alatt csak elmúlik a rosszkedvem.:D Az nem elég, hogy az egyformák se nagyon ugráltak, úgyhogy a punkakukkot az előzőből kellett kitenyészteni, az utolsó punkakukkot viszont átugrotta bosszúságomra:(, mint ahogy írtam is a csevegőben. Aztán egy kicsit kavargattam, mert úgy is kaptam a szomszédoktól elég szupertápot - nagyon szépen köszönöm mindenkinek!:) - a végére sikerült elveszítsem a rózsaólra valót is. Tudom, ha a kezemben volt nem kellett volna visszategyem a munkás kakukkot...:cry: Az este láttam 3 millióért hősi kakukkot, de mérgemben már nem is vettem meg.:D Legalább nem kell sokat törjem a fejem rajta, hogy a szigeten mi legyen az, amit kihagyok.:D
    Azt én is tudom, hogy 10 perc a bagoly, de amikor nagyon akadozik a játék, akkor már nem fér bele az aratás is. Mindig mondom, hogy nálam fa vagy kitehető van, szóval csak aratni kell, az egeret ugye tökéletesen be lehet állítani dupla klikkre, de amikor visítok, hogy nehezen tudok belépni, olyankor az aratás se megy gyorsan.xD
    Nem kötekedni akarok, de a rendszer nem illeszt be semmit. Csak azt a posztot idézi, amit a [quote ] közé [ /quote] illesztünk. Ha lemarad a zárójel, akkor nem idézésként jelenik meg a szöveg, ha viszont a hozzászólások szerkesztésekor
    2 [ /quote]-t hagyunk bent, akkor az első [ /quote] után bezárja az idézetet - hisz ez a dolga - és így sikerül mástól idézzünk olyat, amit nem is mondott.
    Lehet a lassú net miatt van, de nálam elég gyakran előfordul, hogy röpködnek a madarak, de a bónuszt nem indítja el. Nem egyszer volt, hogy 3 sárkány is röpködött már egy területen, de a felkiáltójel még mindig ott volt a kitehetőn.
    A jobb oldali csíkra meg mit mondjak.:eek: Próbáltál Te kézzel aratni a csíktól? Csak költői kérdés volt, a csíktól nem lehet aratni.xD
    Én nem szoktam területet kihagyni, de Rackót sikerül kikerüljem mostanában.:oops: Pedig írtam is többször, hogy szoktam bónuszt kapni tőle, így aratás előtt szedem le. Tegnap is kimaradt - nem először a héten - persze hogy 20%-ot adott az este...milyen jó lett volna az a mamutok aratására. Megfogadtam, hogy ezentúl jobban odafigyelek...mit gondoltok, ma leszedtem? Már előre imádkozom, hogy este ne megint 20% legyen.:wuerg:

    UI. Jaj Nekem! Csak most néztem meg a hozzászólásom, én is összezavartam a rendszert.:oops::oops::oops:
     
    Last edited: May 25, 2015
  20. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    Vérnyomásproblémára 1cl házipálesz és mindjárt jobb !;):p
     
Thread Status:
Not open for further replies.