Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Várd meg mikor az én hangomon szólal meg :D már nagyon várom xDxDxD
     
    kekmaci75, hóóvirág, kukac42 és 12 más kedveli ezt.
  2. Kukackukac

    Kukackukac Fórumfelvigyázó

    Valamit nagyon jól csinálsz!;) Nálam 5 szobor kiváltatlan, nem is lesz mostanában:sleepy:, ha csak nem lesz banánesőxD. Azt gondolom, jól jöttünk ki az átállásból is...... Haladok is(A régi bahára napokig nem néztem be), de mégis a frász kerülget:wuerg:
    Szeretem, ha mindenből van tartalék:p Kiderül, szükségünk lesz rá vagy sem. Nem mindegy, hogy naponta váltasz szintet, vagy majd egyszer....., na akkor ismét nem járok majd arra, csak ritkán..... A régi rendszer is ezért volt számomra "távol tartó erejű"
     
  3. **Mazsola**

    **Mazsola** Fórumlakó

    Sziasztok!

    Csak halkan jegyezném meg, hogy én nem bánom, hogy kicsit nyomatják a szigetet, nekem az a kedvencem. Pár hónapja játszom, a farmon 73-as, a bahán 75-ös vagyok. Ha nem lett volna most pár megnyerhető bahás kütyü, igencsak nehezen haladnék. Így is 5-6 nap, mire szintet lépek. Értem én, hogy a nagyok ezt másképp látják, hiszen a régi szigetük lett átváltva az új rendszerbe, de aki eleve az újban kezdte, annak elég nehéz. Alig van kiváltva valami, mert a negyedik mezőt szeretném végre kipucolni, de még 20 banán hiányzik. Az még kb 1 hónap... Mondjuk olyat bevezethetnének, hogy egy feladat egyaránt adjon bahás és sima tp-t is:) És most kiveszem a kezem a biliből...:)
     
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Van ilyen feladat : a herbárium, ott váltogatva van a TP, csak abba bele se kezdek. Lehet hogy engem megköveztek, de akkor is szeretnék egy olyan feladatsort ahol sima TP-t adnak és azt lehessen ismételni ha van valakinek kedve. (és nem feltétlenül az arany állatos agyrémekre gondolok)
     
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Könyörgöm, írd meg, hogy mitől kerülget a -Te szavaiddal élve- a frász ????:) Ne haragudj, de nem értem, hogy mitől félsz?:):):)
     
    skalimaci, hóóvirág, -orgona- és 6 más kedveli ezt.
  6. Kukackukac

    Kukackukac Fórumfelvigyázó

    Majd hirtelen sok kell, mint a múltkor is, a fákra.....:sleepy: Jön a hang.....:wuerg:xD Szerezd meg!xD;)
    Amikor még kicsi voltam,(a farmon)türelmes voltam...... Most meg....... jajjjjjj, az is kell, meg az is....., meg minden!:wuerg::pxD
    Nincs konkrét oka a frásznak. Sok felhőm, kitehetőm van, ők adják a BTP-t, most még csak? 1400 ezer kell, az még a heti szint váltásba belefér, de nekem a 4 millió már nem, biztosan rosszul teszem, amit teszek....
    Valaki tud már valami konkrét dolgot a következő hétvége eseményéről?
    Csak 3 napos lesz és ennyi, vagy lesz csak "hétvégi feladat" is?(event)
     
  7. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Szia Vadócka!

    Megnézted a linket is, amit betettem?

    Majd akkor nézem meg, milyen gyorsan haladsz, amikor 20 - 30 millió lesz egy szintlépés.
    Leszögezem, nem beszélünk azokról, akik pénzért kiváltják majd a fákat, ólakat, tenyésztést, azokról beszélünk, akik játékkal akarják az AB-t megszerezni a kamrák, szobrok kinyitásához.

    Nem tudom, hány millió BTP-od van eddig, nekem most van 106.159.001. Igen van nekem is 269 AB-om, pedig nincs is AB-t adó kütyüm és a tenyésztéseket is AB-nal váltottam ki. De ha a fejem nem dugom a homokba - és nem szoktam - akkor látom, hogy eljön az az idő amikor a 106 millió csak 5 szintlépéshez lesz elég s akárhogy számolom az csak 25 AB.

    Nem kövezünk meg, felőlem adhatnak. Csak akkor már nem lesz meg az a sikerélményed, ami azoknak volt, akik minden segítség nélkül érték el a 100-as szintet. Már nekünk se volt az igazi, hisz annyi Tp növelő bónusz van, hogy event nélkül 50 millió Tp sitty-sutty megvan egy hónap alatt. Az előttünk haladók azért ennél egy picivel jobban kapaszkodhattak.:)
     
    -jancsiszeg-, alex0824, Coff66 és 18 más kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Átnéztem a 11 nyitott gazdaköri feladatomat: tp-t tudok kivenni a "ragacsos " terményesből, a tenyésztések farmos részéből, a horrorosokból, hát nem túl sok van jelenleg:).
    Ha az előző feladatokból indulok ki, biztos, hogy sok kell egy következő feladatsorhoz is, erről V. gondoskodik :) de biztos, hogy meg lehet csinálni előbb/utóbb saját termeléssel, vagy a piacról;)
    Szerintem a következő hétvégén jön a titokzatos csemete akció és hozzá valószínűleg egy új feladatsor is.
    Nóci!
    Lehet, hogy én egy strucc vagyok, van a farmon homokom is, de nem tud jelenleg az érdekelni, hogy mi lesz anno több hónap múlva...
    gondolom a játék fejlesztői is ismerik a problémát, és törik rajta a fejüket(remélem igazam van)
    játszom, élvezem a játékot, teszem a dolgomat is, optimistább vagyok, mint Te.:)
    Bízom benne, hogy lesz élet a magasabb szinteken is :D:p:D (nem szeretnék olyanon görcsölni ami előbb utóbb vagy bekövetkezik, vagy nem és nem az én döntésem lesz:))
     
    Utoljára szerkesztett: 4.6.15
    -jancsiszeg-, Coff66, kekmaci75 és 15 más kedveli ezt.
  9. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Megköszönöm, ha felteszi a kezét, akinek egy 50 millás szintlépés sitty-sutty megvan egy hónap alatt...
    Nóci, egy átlagos gazdának ez messze nem megy ilyen könnyen és gyorsan - nekem még úgy sem, hogy közel 3 év játék van a hátam mögött és ismerek pár pratikát.
    Csak nem ilyen jellegű tanácsokat adsz Pharmernak is? :DNem venném a szívemre, ha megelőzne... :p
     
    Utoljára szerkesztett: 4.6.15
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nekem nem kell sikerélmény, én haladni szeretnék xD Eddig a bahára koncentráltam meg a CSP-re, elértem azt amit szeretnék, most jöhet a sima TP, csak már nincs semmi amivel haladhatnék. Ezt hiányolom. Egy ismételhető TP-s feladatsort. Vagy a felhőre egy TP-t. A segítségről: soha nem lesz igazság mert mindenki más szinten mást akar. Én is haladhattam volna ha akarok, de nem akartam , mert mást láttam fontosabbnak. Most jött el az idő arra hogy máshol megerősödtem és most csak a sima Tp-re koncentráljak. Lesz ez még fordítva is.xD Mindig úgy alakítom a farmot ami a célom. Célok nélkül meg nincs eredmény. Most ez a célom. Azon kívül hogy veszek, meg kevergetem a katyvaszokat nem tudok sehonnan kivenni TP-t.
     
    -jancsiszeg-, kekmaci75, mimi és 17 más kedveli ezt.
  11. **Mazsola**

    **Mazsola** Fórumlakó

    Jajj, megint pöttyet pontatlan voltam... Eventre értettem. Mármint azok lehetnének olyanok, hogy nem felváltva, hanem egyszerre adnának mindkét féle tp-t. Pl most az óceánosnál, ha az I/1 feladatot nézzük, akkor a 7900 btp mellett lehetne ugyanennyi tp is a nyeremény:) És így végig az összesnél:) De ez csak egy szép álom:) Amúgy nem hiszem, hogy bárki megkövezne;)
     
    mimi, PocsékFarmer, _Cygnus_ és 10 más kedveli ezt.
  12. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Bármennyit. De ezt az eventesben is megírtuk.
     
    -jancsiszeg-, alex0824, Coff66 és 7 más kedveli ezt.
  13. sziszi1965

    sziszi1965 Fórumőrült

    Te aztán kitartó vagy :music: egy helyen is elég lett volna megkérdezned 8) Itt megtalálod a választ
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/Óceán-nap.12630/#post-253808

    Megkapod....de ezt már Baby megválaszolta neked az event csevegőjében!

    Szerintem -jancsiszeg- nek felakadt a lemez >:(
     
    Utoljára szerkesztett: 4.6.15
    -jancsiszeg-, progabi, Coff66 és 13 más kedveli ezt.
  14. bernike0310

    bernike0310 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Megvettem a korall medencét de nem nincs az ólak között. A barkács cuccokat rendre levonta de az ól sehol.
    Valaki??:(o_O:oops:
     
    _Cygnus_ és Kukackukac kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    :)Kukori nem vagy elég kreatív kedves -jancsiszeg- gazdához képest :), látod így is lehet tp-t szereznixD. Mindig tanul a farmer valamit... Hogy mire nem jó a gang?:D

    Szia! A bahán kerested az ólak között? Kérlek nézd meg ott mert meg kéne lennie
     
    Coff66, kekmaci75, skalimaci és 8 más kedveli ezt.
  16. Borzas.Kata

    Borzas.Kata Fórum hercege

    Szia Kata.

    Én is felteszem a kezem, megadom módban. Nagyon halkan kérdezem ha én lassan haladok, és gyönyörködöm a szép ólacskákban, a hintákban körhintákban, a szeretetfában amit le nem vennék, pedig nem ad semmit, és ma is tudok nevetni a múmiamedvén ahogy szikrát hány a szeme, és a kergémben van egy magyar, egy esküvős bulis rész, és élvezem azokat a perceket amit a játékkal töltök, akkor én pocsék farmer vagyok? De most ráhajtok és összehozok ötven millát egy hónap alatt. Bagolytojás , varjútojás, sárkányka, tavaszi koszorú, húsvéti, és kapálok éjjel nappal. Még a korallt is megkapálom, azt lesz ami lesz.
    Azt pletykálják jön a léghajó, (ez a pletyi!!!) összecserélek egy csomó XXL fát, veszek egy olyan izét ami learat helyettem, és csak mega napon lépek be, de meglészen ammán biztos. (vagy nem)
     
    Lillapilla73, Coff66, kekmaci75 és 17 más kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    De azt hiszi hogy vesz több százat és majd abból kapja a kánaánt. Mondtam hogy csak 41 ólat rakhat ki
    Egy ki-belépés és ott lesz
     
    -jancsiszeg-, Coff66, _Cygnus_ és 5 más kedveli ezt.
  18. sziszi1965

    sziszi1965 Fórumőrült

    Tudom...de nem használ neki a szép szó xD hát hagy csinálja :p
     
    Baby72, Coff66, PocsékFarmer és 6 más kedveli ezt.
  19. dereret

    dereret Fórumőrült

    Ajaj, de még milyen sok gazdának ! Ha csak mamutok, fel az égbenek és értékesebb 1x1-es kütyük vannak kint, mindenféle max.tojása és felhője megvan, na meg persze a hódok és a gesztenyés kütyüje, meg megeszi plusszban a termékeket is, na meg mivel úgyis kell sok arany, ezért azt a csomagot veszi jó sokszor, amihez jár 48 órára a 100 %-os tp bónusz, akkor így akár napi 3-4- misi is összejön.
    Nem is kell 1 hónap az 50 millióra, elég fél is, de valahol útközben a játék biztos elveszti varázsát.
    Ha nem érek rá, én is - többen - ugyanezt tesszük, összejön lazán /hódok és gesztenyés nélkül/ így is 2 millió naponta, de max. 1 hét után unalomba fullad nálam a semmittevés és ilyenkor a főn állatozom, tenyésztek, búzázok... farmozok, ha már játszani vagyok itt.
     
    marutea, Baby72, Coff66 és 19 más kedveli ezt.
  20. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene


    Szerintem igen .... De biztos érdemes elpazarolni a barkácsot erre ?


    Igazad van.
    Nem tudhatjuk, Varun elméjében miféle ötletek lappanganak-lásd, állati gőzös, most korall...
    Nagyon tetszenek a medencék :)
    Oda-, meg vissza vagyok tőlük...mindig belesek megnézegetni xD:inlove:
    És neeem, nem azért, hogy csekkoljam a korallok létrejöttét. ;)

    A kókuszokat ezúton is köszönöm, azokat is szeretem ;):inlove:
    És a szomszédjaimat is nagyon :inlove:
    Ma szeretős napom van xD

    Áthoztam a fészekből..xD Mert Jónást is xD

    Méééég.
    Türelem, tartalékolj.
    Sosem tudni, mit hoz a jövő! ;)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 4.6.15
    Baby72, Coff66, kekmaci75 és 12 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.