Karneválkirálynő csevegő

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by Laboviti, Feb 2, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Grat az eddigiekhez:)
    Sok sikert a következőkhöz:)
    Tapasztalatokat várjuk:)
     
  2. Tityi-Totyi

    Tityi-Totyi Aktív író

    A titulus a csevegőben közzétett hozzászólásaid, aktivitásod után jár. A fórumban is vannak szintek, és ha többet vagy itt, fejlődsz.
     
  3. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Ez az event nem lesz meg!
    A közelébe sem mehetek az édességeknek nemhogy még kapdossam őket.:p
    Segítség valaki!!!
    Mi lesz most??:cry::cry:
    Üresen maradnak a kosárkáim, tényleg egy sem reppen fel tegnap óta. Milyen növények ezek,hogy nem adnak ;)
     
  4. Meellcc

    Meellcc Fórumelemző

    Az első kocsiba 3595, a középsőbe 4070, a jobb oldaliba 2215 amaránt kell, azaz összesen 9880 db. A papírmasé elkészítéséhez kell még 5120 db. A kettő együtt 15000 db amaránt.
    Én 3 területen igaz 1x1-en és RACS segítségével termelem. Késő estére készen leszek vele.
    Nem kell első nap befejezni az eventet. Aki gyorsan elkészül vele azon gazdák szoktak hozni tippeket hogyan csinálják. Abból lehet morzsákat csipegetni és a következő alkalommal hasznosítani. Nem az a lényeg, hogy már készen vannak, hanem az, hogyan.
    Neked is sikerülhet, hisz nagyon sok idő van még. Ha rám hallgatsz előkészíted a sót és borsot, mert ha megízesíted a kalapod, akkor talán szívesebben eszed meg az event befejezésével.
    További jó eventezést kívánok sok-sok felröppenővel, hatalmas cukros kosárkával, hogy minél több ajándékot tudj belekapkodni. :)
     
  5. kingababa64

    kingababa64 Haladó

    Dyny, bindi5454, Peszi2 and 1 other person like this.
  6. Meellcc

    Meellcc Fórumelemző

    Szia! Akkor azért írjál, hogy kikerülj az utánpótlás kategóriából. De az nem szégyen, mi is voltunk azok ...és túléltük. :)
     
  7. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Szia !
    Esetleg ha tudsz 0 percezni az segit a felroppeno problemadon ;)
     
  8. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    A mindenit...27 oldal csevegő??? Még 24 óra sem telt el, mi történt?:eek:o_O
    3 napja szülőire rohangálok, nem nagyon készültem elő, vasárnap óta tegnap este arattam először. Talán a 2. kör amaránt érik, egyelőre 3x3/4 területen...de ez is beragad majd pár órára, mert mire beérik, már nem leszek itthon. A kosárka gyűlt jobban, még az ólakat se volt időm leszedni, de dunsztom sincs, hogy miből mennyi lett eddig...:oops: Persze aggodalomra sincs ok, péntek estétől végre rá fogok érni, addig csak ráérősen termelgetek, vasárnapra így is biztos kész lesz...;)
    ...egy fia tatárt sem láttam a környéken, szóval nyugi van:D különben is kisütött a nap! Tessék kimenni a kertbe D vitamint spájzolni! Meg is érdemli, aki a gép előtt punnyad naphosszatxD
    Annyira várom a tavaszt, az igazi kertészkedést, végre hanyagolhatom a virtuális vacakolást...
    No, azért sok röpit az izgatottaknak, de ne feledjétek, az igazi élet a farmon túl vár rátok;)
     
  9. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Szia! Mi az a 0 percezni :eek:és tényleg ad kosárkát???:D
     
  10. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Szia Kukori !
    nagyon szuper ugyes vagy , szoval akkor nagyon oda kell figyelni az AB -re ? csak igy tovabb, gratulalok. En meg nem tartok ott, ami kesik nem mulik :D
     
  11. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Kedves, mintha a link ugyan az tartalmazná , azért köszönöm :music:
     
  12. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Papircsikot adja novenyek es fak a kosarkat az olak es a barkacsolt olak adjak . A 0 perc , ha van kinemesitett novenyed akkor tudod csinalni ;)Akkor lesz sok papircsikod.:)
     
  13. moric67

    moric67 Törzsjátékos

    Köszi !
    azt hiszem igazad van
    csak kicsit meg ijedtem!
    végül is még rengeteg idő van!
     
  14. szabolcska7

    szabolcska7 Utánpótlás-írogató

    Jó a humorod, de látom volt akitől kaptál jó tanácsot:D:D:D:D
     
  15. hopi57

    hopi57 Junior szaki

    üdv!
    olyan nehezen jönnek nekem a felröppenőben a papírmasék,nem jönnek és nem jönnek nekem.
    ezeket a fák aratásakor adja az event, vagy mikor,
    szomszédnak lehet küldeni, azt tudom, eddig ebből dolgoztam.

    de nincs több papírmasém.
    honnan kerül elő, felröppenőként?


    az ólak beérésekor mit ad az event?
    üdv hopi57
     
    bindi5454 likes this.
  16. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Sziasztok,
    nekem is sikerült a kocsi elejét feldíszíteni: http://kepfeltoltes.hu/160204/2016.02.04.G.Karnev_l1_www.kepfeltoltes.hu_.gif

    Event előkészület: erdei tisztáson mamutok, esőerdőben fák, a többi farmrészen ólak, terményesek, körben és a hézagokban fákkal. 55-70 között volt a kosárkák száma a farmokon, ami a jó szomszédok áldásos küldeményeivel tovább gyarapodik :D köszönet értük :inlove:, és cca. 115-125 között volt az induló papírcsík.
    Az event kezdete után ahogy beértek az állatok, (mert volt köztük pár "későn érő" is xD, mint ahogy az emberek között is van, de hát nem szégyen az, csak kellemetlen, mert néha nekem is késik a tantusz koppanás xD), utána ahogy szaporodott a letermelt eventnövény, fokozatosan lekevertem a malomban az összes Amaránt lisztet, aztán 45 papírmasét :D, amelyből az első kocsirészre 32 db elment. Így abból még 83 db kell, ami 83*7= 581 db papírmasét igényel még. Mivel mihamarább be akarom fejezni az eventnövény termesztését, kivárom annak a végét, s csak akkor nullázok, amikor látom a konkrét hiányt. A földben lévő Amaránon kívül 1,5 kör van hátra, mivel most az erdei tisztást nem bontottam le, s így csak a többi területen termelek, ami késő estére meg is lesz. Éjjelre már visszarakom az állatokat, hadd gyűljenek a kosárkák, azalatt a meglévőkkel "lepkézek". :D
    Gratulálok a farmtársaknak az eredményeikért. :D:inlove:
    Sok felröppenőt és jó eventezést kívánok mindenkinek :D:inlove:.
     
    Last edited: Feb 4, 2016
  17. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    SZia!
    Fák és növények aratásakor papírcsík reppen, ólak és terményesek aratásakor pedig cukros kosárka. Minél hosszabb érésüek, annál több reppen fel belőlük.
     
  18. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

  19. Tityi-Totyi

    Tityi-Totyi Aktív író

    Szia Breki!
    A kosárkákat az ólak adják. Ólfejlesztésekkel hamar összegyűjtheted a szükséges mennyiséget. Nekem 1 nap alatt 80db lett 2 farmterületre kirakott terményesből. Lehetőleg fejlesztett ólakat használj, hamarabb érik, és több tp-t ad. Több tp valószínű több felreppenő.
    Ne pánikolj, hiszen 1 napja sincs, hogy az event elkezdődött. Biztosan sikerülni fog, aratgass szorgalmasan. Éjszakára ültess hosszú tenyészidejű növényt, és menni fog. Szerintem Te is tudod, de jól esik a noszogatás. Én szurkolok Neked is és magamnak is, hiszen a felreppenők nálam is lassan jönnek össze. Event vége előtti napon szoktam befejezni a gyűjtést, de még egyetlen eventem sem ment el, amióta újra játszom. Én nem 0 percezek, és semmi extrát nem teszek (az event növény felszaporításánál használom az extrákat), mégis be tudom fejezni. Úgyhogy HAJRÁ!;):p
     
  20. bündihugi

    bündihugi Fórumprofi

    Szia!
    Ez nagyon jó! :) Pedig még nincs is Április :D Vicces hangulatban vagy Breki?
     
Thread Status:
Not open for further replies.