A tökéletes borsó csevegője

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by -East17-, May 26, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Feri.Tigi

    Feri.Tigi Rutinos

    Sziasztok! Gratulálok mindenkinek aki ilyen szépen halad a borsókkal! Sajnos mikor megismerkedtem a játékkal már nem volt mamutfa szerzési lehetőség! KK nélkül nagyon lassan haladok szupertrágyával is spórolnom kell! Kicsit szomorú vagyok de hát játék veszíteni tudni kell! Sok sikert eredményes játékot mindenkinek!
     
  2. kissme6

    kissme6 Törekvő

    Nem gondolom, hogy veszítenél. Nincs mit!

    Egyébként az eredeti kiírásban, emlékeim szerint, szerepelt csillag is a jutalmak között. Számoltam velük. Kár volt!
    De lehet, hogy a rémes feladatsor kavart be.
     
  3. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Az event ismertetőjének megjelenése óta nem szerepel a leírásban csillag nyeremény.
    A topic első hozzászólásai is erről szólnak.
     
  4. Feri.Tigi

    Feri.Tigi Rutinos

    Igazad van csak olyan jó gyűjteni a felhősort és a kitehetőket! Teaidő event úgyis kimarad mert kórházba leszek az idő alatt! Sok szerencsét! Köszönöm a válaszod!
     
  5. csopke1

    csopke1 Fórum hercege

    Gyógyulj meg gyorsan!!:)
    Sziasztok! :)
    Nagyon bele kellett húznom,mert ma meg holnap nem leszek gép közelben.És nekem a felhő kell!
    Sok kicsi sokra megy alapon,meg egyébként is hogy néz ki egy szürke felhő?;)
    Úgy hogy eljutottam a 6.gyémántig.A többi meg csak meglesz a maradék időben!Remélem!
    Mindenkinek jó játékot,kellemes hétvégét! :)
     
  6. hűha

    hűha Junior szaki

    "Gyorsan" lehet haladni minden hókuszpókusz nélkül is.
    Az alap magokat (10db elég a tölgyes) 2x2 csatnival öt 4:25 alatt 70 darabra lehet vinni. (ez igaz a kiváltandó magokra is víz + trágya)
    Ebből 4*40 et beadva 4*1 új mag lesz. Ezta 4-et érdemes szupertrágyázni, mert nem kell sok hozzá és így vízzel trágyával 2 óra alatt lesz 4*7 mag. Amit nyugodtan lehet 2*2ben vízzel trágyával 4:25 alatt 4*49re nyomni.
    Ezután jöhet a 2 földterületen az 1*1, egy területen pedig maradni a sárgákra 2*2n. A sárgákra érdemes egy kicsivel több szupertrágyát rááldozni kb 3*8 darabot. Ha az is megvan lehet 1*1 en nyomni mindent.
    Az event első négy sora nem sűrgős felhő szempontjából. Csak az 5-8 érdekes.
    A gyors haladáshoz nincs is szükség az automatára. Az egy jól kitalált csali, illetve arra jó, ha kifogytál a magokból újra tudd kezdeni, mert 5 óránként csak az alap magokat adja.

    5-6-7 sorok befejezve.
     
  7. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Azzal viszont már nem jutunk előbbre. Ezt meg kellett volna gondolni a feladat Azért küldtem én is vissza a pajtába!Meg kellett volna ezt gondolni aki tervezte a feladatsort, mert ez az automata semmit nem segít a játék során.
     
    Melan, Gio, Peszi2 and
  8. nemethpgabi

    nemethpgabi Fórumelemző

    Szia KisTesó!
    A bajom az volt, hogy amikor kész lettem pl. az első feladattal (ezüst), de csak az aktuális láthatóval, akkor az újításnak?, vagy tudomisén minek köszönhetően, nem kaptam meg az ezüst feladat 2. feladatsorát. o_OAz elsőt szépen zölddel kipipálta, és úgy is maradt, ment az aranyra... és ez így ment a negyedik feladatig. Ott abbahagytam, bezártam a bazárt. Hiába kerestem a lehetőséget,hogy hogy' lehetne még a sorban tovább haladni, mutatta, hogy kész, mit foglalkozok vele, ott a következő sor. Na ez a gyors haladás volt, ami még gyanúsabbá tette az ügyet.
    Ma reggel beléptem, és látom, lám lám nekem lett igazam: hová is tennénk el a 400-450 borsót, ha nem ide. Most bepótoltam.;)
    A borsókkal nincs bajom, logikus, minden színből kicsi, közepes nagy van.
    Csak a BP-nek kellene átgondolni,hogy nem két egyszerre futó eventhez benyomjon egy átrendezéses újítást. Én nem tudom mi lehet ott, de sose azt csinálják amire szükségünk van. :p

    Hát ez volt a bajom. Köszönöm, hogy érdeklődtél.:)
     
  9. apuci30

    apuci30 Fórumőrült

    Manapság minden játék fenőttnek gyereknek szól. Manapság már gyerek is megtudja oldani hogy pénzt költsön ilyen játékra sms telefon formájába.
     
  10. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Baki pedig kell! Node ekkora???
    • Nagy, vörös borsó: 450 db
    • Kis, vörös borsó: 450 db
    • Nagy, zöld borsó: 450 db
    • Kis, zöld borsó: 450 db
    Az utolsó körben a három területenszépen elosztva kellett volna ültetnem a 4-féle borsót (így lett volna egy picike túltermelésem - biztonsági tartalék). Erre rögtön a főfarmot teliraktam 1x1-en az elsővel. :wuerg: Újraszámoltam, majd a szédültön megismételtem ugyanazt a butaságot. xD A tisztáson már nem is gondolkodtam. Rendes túltermelés lesz a vége! >:(
    Hiába, így mulat egy magyar úr/hölgy!:D
     
  11. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    sziasztok...
    szerintem izgalmas és szórakoztató event volt számomra...
    az automatáknak komoly félre vezető szerepe van csak, mert a földben hamarabb fejlődtek ki a borsók, mint ahogyan az automata adogatta volna...

    részemről ez az event is letudva...

    http://gtfkephost.hu/files/2016/21/28/11exq8gy61.jpg
     
  12. béju

    béju Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, bocsánat, ha butaságot kérdezek, vagy már más is kérdezte elöttem, csak nem tudok utánanézni, (utazok) hol találom a borsóautomatákat?
     
    iboly54 likes this.
  13. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    A váza ikon alatt találod az automatákat.
    A kereső funkció használata a segítségedre lehet.
     
    Gio likes this.
  14. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Szia! A váza ikon alatt:)
     
    Gio likes this.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Már az 5. szinten keresztezek ... ;) Nincs időm:wuerg: ... de szerencsére ez egy laza event ;)
     
  16. béju

    béju Utánpótlás-írogató

    Nagyon szépen köszönöm, pedig ott kerestem, biztos átfutott a szemem rajta.
     
  17. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    A tegnapi sok bénaságom ellenére, ma már a sárgaborsókat szaporítom, estére remélem végzek is:)
    A VV kertjében szedett borsóra már igencsak ferde szemmel nézekxD
     
  18. Feri.Tigi

    Feri.Tigi Rutinos

    Nagyon köszönöm a segítséged!
    Köszönöm szépen! Sok sikert!
     
    Gio, Peszi2 and bindi5454 like this.
  19. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok! A 7-ik feladat ezüstjénél tartok.:D
     
  20. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Az eventre ugyan nincs időm, de kíváncsi voltam, ki hogy halad és ha már itt vagyok, reagálok is 1-2 dologra.:D

    A 10-12 éves gyerekek már számítógép mellett nőttek fel, ők sokkal hamarabb átlátják az ilyen dolgot mint az 50-60 éves korosztály.

    Ezt én is így látom, de nem a bonyolultsága miatt, hanem amiatt, hogy már folyamatos ittlétet igényel. Persze lehet mondani, hogy csak játék, meg mindenki annyit csinál belőle amennyit akar, de a gyerekek még sikerélményt akarnak és keresnek olyan játékot, amelyik nem bünteti őket, ha nem tudnak minden nap belépni. Találnak számos ilyet a neten.
    Még 2012-2013 -ban is sok gyerek játszott, nekem is volt egy 9 és egy 11 éves szomszédom is.

    Ez nevelés kérdése. A normálisan nevelt gyerek, szülői engedély nélkül nem pénzköltésre használja a telefonját.:music:

    Kellemes hétvégét Mindenkinek!
     
Thread Status:
Not open for further replies.