Gazdák a Tiszántúlról!

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by |Tamás|, Aug 25, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szerencsére meg. Betyár necces volt, de összejött...:)
    A titkosok is isteniek voltak nálam is. Még volt közte retro lajhár is...
    Nagy rakás trotty az egész.
     
    hagymácska44, Fatther and Tündi1001 like this.
  2. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Sziasztok!
    Nekem is lett több hattyú,liba,lajhárkák és régi fajta xl-es fa. De a mérgelődésről rég leszoktam, majd kapok, mikor mindenki dugig van az újakkal. Megoldottam a zömét a piacról, de a 3 legújabb állatkáért nem adok annyit.
    Tudnátok segíteni? A CCleanernek a legújabb változatát letöltöttem, de_bambasági pótlék- nem figyeltem, hogy demo. Hol találom a free letöltést?
     
  3. Fatther

    Fatther Fórum admirálisa

    Szia, itt: http://szoftverbazis.hu/
    A jobb felső sarokban levő "keresőbe" ird be a keresett program nevét, egy rakatot fog "kiadni".
     
  4. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Kószi, ezt ismerem, csak a rakatból nem tudom, melyik a jó. Simán zseni vagyok!!!
     
  5. Tündi1001

    Tündi1001 Fórum parancsnoka

    Három közül az egyik bahamán 6 db Buzogány xl,..természetesen almafa is lett!
     
  6. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

  7. Fatther

    Fatther Fórum admirálisa

    Ezt nyugodtan használhatod CCleaner 5.29, az első alkalmazás után úgyis javasolni fogja a legújabb frissítést.Ez magyar nyelvű emlékezetem szerint.

    Update: azért javaslom ezt a verziót, mert a júliusi "frissítés" állítólag "fertőzött" volt, itt is olvashattál róla Tihamér és az én hozzászólásainkból.
    (Ez volt az "alapja" https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/ki-is-az-a-jósjónás.11350/page-29#post-754889)

    Akkor erre frissítsd vagy "egyenesen" ezt töltsd le
    CCleaner V5.35, ha jól emlékszem ez is magyar nyelvű és a "legfrissebb".

    Bocsánat a fentiekért, csupán a segítőszándék miatt sikeredett hosszabbra a mondandóm.

    Már le is léptem, pihentető jó éjszakát mindenkinek.
     
    Last edited: Oct 3, 2017
  8. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét mindenkinek!
    Ma igen sűrű napom volt. Reggel virágpiac, majd temető itt a városban és egy kis ügyintézés. Gyors ebéd, utána a férjem sírjához mentem egy másik temetőbe. Majd "feltankoltam" a "kisfiamnál" almából és körtéből és a délután további részét az unokákkal töltöttem. Fárasztó volt a nap, de az unokákkal együtt lenni az nagyon jó!:)
     
  9. onagger52

    onagger52 Fórum császára

    Egyetértek. Az unokákkal jó együtt lenni, bár nagyon fárasztó tud lenni a folyamatos nyüzsi. Hogy ezek a kicsik mire képesek!
    Almával és körtével mi is fel vagyunk tankolva, a különbség csak annyi, hogy nekünk az "ellátmányt" házhoz szállították, ingyen és bérmentve. :)
    A hó végén fiamék ketten mennek szombati programra, ami a kicsit nem érdekli, ezért pénteken elhozzák és vasárnap este viszik haza. A tündérkénk már tervezi, hogy mit is fog majd itt csinálni azokon a napokon. Van egy sanda gyanúm, le leszünk fárasztva.
    Jó éjt mindenkinek!
     
  10. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Csak úgy éjszakára.....Nektek....
     
    hagymácska44, linzenpolc and mebajah like this.
  11. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Ó, igen, nagyon leleményesek! Az én unokáim , mint az orgonasíp, így nagy a szórás és másak az igények is. Nem baj, én örülök neki, a gimissel már komoly dolgokról beszélgetünk, az elsőssel meg nosztalgiáztam, mert azt tanulja, amit én tanítottam hosszú éveken keresztül.
    Kopi, ó, de régi szám, de nagyon szép. Szívesem meg-meghallgatom, Sárosi Katalin, Kovács Erzsi és a régi idők slágereit!

    Jó éjt, aludjatok jól!
     
  12. mebajah

    mebajah Fórum császára

  13. onagger52

    onagger52 Fórum császára

    Szívesen meghallgattam volna esténként ott a gimiben, de valószínűleg nem engedtek volna be a felügyelő tanárok. :)
    Jó reggelt mindenkinek!
     
  14. brozsa

    brozsa Fórum parancsnoka

    Jó reggelt Gazdák!
     
  15. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Sziasztok !

    A mai nap 12 (!) fokkal kezd. Igaz ködös reggelre ébredhetett a derék Farm Gazda itt a keleti végeken...
    Oly szokatlan, hogy csöndes termelés folyik a farmon.(Bár nyugtával dicsérjük a napot...)
    Semmi görcsölés.
     
  16. onagger52

    onagger52 Fórum császára

    Nem mindenki görcsölt az elmúlt héten sem. :)
    A nap itt is erőlködik, meleg már itt sincs, de végtére is októberben járunk. Ilyenkor már ködösek tudnak lenni a hajnalok. Éjjel itt tiszta volt az ég, jól lehetett látni a holdat és a csillagokat.
    Dagasztás alatt van a kenyérke. Harmada teljes kiőrlésű rozsliszt, a maradék meg BÉ-55. Hozzá élesztő, só, aszkorbinsav és víz.
    Legyen szép napja mindenkinek! Beteg ne legyen (ne merészeljen az lenni) senki!
     
  17. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Görcsölök én rendesen, mert 3 sor krumpli a földben, és esik. Nekem arra 3 nap kell, mire föl bírom szedni a "betonból".
    Ugye, lesz ma eventkiírás?
     
  18. hagymácska44

    hagymácska44 Fórum félistene

    Jó reggelt gazdák!

    A nap süt. egész éjjel esett.
    Mebajah, ha most esik, akkor kicsit fellazítja, és könnyebb lesz, vagy nem így van?
    Az event titkosaiból, a farmon nem lett semmi, viszont a bahán meglett az első mosódiófám, 1 mangrovefaXXL, 2 mangrovefaXL.
    Tegnapra tervezett munka elvégezve, most, ha már kicsit melegszik, akkor hajrá ki a szabadba.
    Ma a lányom a délelőttöt az iskolában tölti, Luca nap van, ilyenkor sütit árulnak az osztályok, persze zöldséges sütiket kellett sütni.
    Sütőtökös tortát sütött 2 darabot. A kicsi már egész napos a bölcsibe.
    Heni, intéztél valami megnyugtatót?
    Régóta mondogatom nektek, hogy az unokáknak több energiájuk van, mint öt felnőttnek egyben, a mindennapi tapasztalatból tudom.
    Legyen szép napotok!
     
    brozsa, mebajah and Csacskamacska like this.
  19. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép napot kívánok mindenkinek!
    Nem akarok eventet!!! Nyugis eventmentes napokat, heteket szeretnék!! Írom ezt, mikor az eventnaptárt látván hegyén hátán event meg egyebek. Persze ki mondta, hogy csinálni is kell!?
    Nap süt, hideg nincs. Az éjjel esett, de nem sok.
    Ma délelőtt nem leszek, posta, bevásárlás, anya.
    Legyen jó napotok! Pá!
     
  20. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Sajnos, összébbtömörödik. Mindig azt mondom, hogy nem vetek semmit, de miért is nem tartom be?
    Álmos vagyok nagyon. Vajon az idő teszi, vagy a 2 karéj kenyér?/ hagymás vért kaptam tegnap elkészítve/.
     
Thread Status:
Not open for further replies.