Visszajelzés Őszbe nyíló kert - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 1.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. atis752

    atis752 Törekvő

    Sziasztok!

    Megszereztem a fácánkifutót,a másik ágon 61.szintig jutottam.Nekem ennyi elég is volt ebből az eventből.
     
  2. vekony1

    vekony1 Haladó

    Az event nagyon tetszett! eddig, a titkosak is beértek,de sajnos mindegyik ment a raktárba,mert már annyi van belőle,hogy!! igazán körültekintőbbnek kellene lenni,hogy legalább a szintnek megfelelő fákat és ólakat kapjuk. Köszönöm
     
    kedvenc62, ildiko44, Maszatka47 és 3 más kedveli ezt.
  3. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia Ninett drága ! nem, nem Neked szól, én írtam D.marikának, csak rossz helyre írta a reagálását. (845 hsz.)
     
  4. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Áh, értem. :) Köszi. :)
     
  5. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórumőrült

    Szia, még az élet forrása is jó, az 6 %, mind a kettő ezüst rekeszes
     
  6. edina242

    edina242 Fórummogul

    Tegnap délelőtt meglett a felhő, most pedig kész lett az egész event. Nekem tetszett, nem volt nehéz, nem bontottam farmot, és csak eventnövényt ültettem, de így sem volt soha felröpihiányom. A titkosaimból semmi új nem lett. Gratula azoknak akik végeztek! :)
     
    kedvenc62, ildiko44, Maszatka47 és 9 más kedveli ezt.
  7. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Igaz, de én azt nem szoktam venni, mert drága és elég a 20%-s turmixszal az elixír.
     
  8. anna8558

    anna8558 Junior szaki

    Sziasztok!
    Lábamat már a felhőről lógatom, de a krokodilért még küzdök mivel olyanom nincs. :) Sajnos a baha nem adta olyan jól és a munka miatt nem is nagyon tudtam aratni időben, de még egyet ma tudok aratni úgyhogy az a maradék 25 felröpi csak meglesz. :)
     
  9. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórumőrült

    De, gondolom, nem a kosztpénzből kell megvenned ::::)))))
     
    Maszatka47, genka53, Fenyvesi1010 és 4 más kedveli ezt.
  10. *tamcsi*

    *tamcsi* Utánpótlás-írogató

    Szia, írtam.
     
  11. Csíkoscsili

    Csíkoscsili Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! A felhő már nekem is megvan, csak 8 darab sárga levélkére várok. Remélem, még ma este összejön az aratásokból, mert holnap már nem vagyok... Gratula mindenkinek, aki már lógalábalógafelhő és ólak...A küzdőknek még egy nagy hajrá!!!!!
     
    ildiko44, Maszatka47, genka53 és 8 más kedveli ezt.
  12. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok kész lettem az imént a mindkét oldallal..kirakom a fácánom megnézem hogy néz ki:)
    Sok sikert akinek még hiányzik felröpi.
     
    kedvenc62, Maszatka47, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  13. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia.
    Virágos sor, a mesterségesben az alkimista virágos bónuszával, Életelixír néven van. Lassanként nemesítsd is majd. Érdemes. Persze ez nem megy egyik napról a másikra. Hosszú idő alatt tudod nemesíteni az összes lehetőséget és akkor még válogathatsz is. A fakalapács, amit nagyon jól ad a bónusszal, remek csp értékben adható be feladatokba, ha barkácsra van szükség. Nagyon jó bónuszokat lehet szerezni neki, ha sikerül kinemesíteni. Bőven 10 óra alá is vihető az érési idő a hozzá való virágos bónuszokkal, trágya nélkül és ad is jól röpit ilyenkor. Tegnap este én is azt ültettem, s elég jól adta a levelet. Igaz most már csak a bőségszaru miatt hajtok a levélért, ami úgy is jön, akarom vagy nem, és, ha tudom kavircolni, egész jó kis tp, csp mennyiséget tudok vele összeszedni.
    El is határoztam most, hogy, ha más dolgom nem lesz majd event nélküli időben, újra elkezdem vetni többször is a nőszirmot, mert már egy ideje hanyagoltam.
     
  14. Csíkoscsili

    Csíkoscsili Utánpótlás-írogató

    Jól szurkoltatok! Meglett a hiányzó sárga levél! Kész vagyok!!!
     
    majoranna65, Maszatka47, Gio és 4 más kedveli ezt.
  15. atyka88

    atyka88 Fórummogul

    event befejezve
    sok sikert aki meg csinaja
     
  16. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia mamarygen , köszönöm, én is tudom ! Jeleztem is.
     
    Maszatka47 és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  17. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Szerencsére egyikőnknek sem kell nyúlni a kosztpénzhez. Mit is ennénk holnap?!
     
  18. gizmo2010

    gizmo2010 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!Kész lettem mind a két oldallal munka mellett is meg lehetett csinálni ;)Sok sikert minden kinek xD
     
  19. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Sziasztok, jó éjt kívánok minden kedves Gazdatársamnak, 8)8)8) a délutánom azzal telt , hogy másoknak segítek felröpiben,
    miért is ne tenném, volt , amikor még én is segítségre szorultam, így hát javaslom, törődjünk másokkal is. Legalább azokkal , akik valóban megérdemlik. :):) Így kívánok most már Mindenkinek nyugodalmas, szép, jó éjszakát ! 8)8)8) / Csillaghullást vagy levélhullást / o_Oo_Oo_O
     
    Utoljára szerkesztett: 6.11.17
    kedvenc62, .Eperke73., adri1117 és 8 más kedveli ezt.
  20. juliska12

    juliska12 Törzsjátékos

    Sziasztok kész lettem boldogság van !!sok sikert mindenkinek;)
     
    Maszatka47, Gio, -Fülemüle-70 és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.