Kuncogó kuckó | Archívum

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by kukac42, Aug 25, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Ma szép nap lesz, és jó meleg....:)
    Köszi a reggelit, és a kávét is.... finom volt..:p
    Én maradok a Bingós eventnél, gyüjtöm a kerámiakosarakat, nem kapkodok, hanem ha ez kész lesz,
    és nagyon unatkozom, akkor jöhet a vonatos....
    Egyébként is csak 3,5 területen csinálom, nem bontogatok mindent le, mert kellenek az állatok is..
    jön a neonosodás, a termények is.... szóval ennyi is elég lesz, és szép lassan az egyiket megcsinálom.:)
    Ilona49! Madárdal ide vagy oda,..... sajnálom, de én nem emlékszem Rád,... felhomályosítanál?? kérlek!
     
  2. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Végre elolvastam a vonatost. Csak akkor kezdek bele, ha ezt befejeztem. Egyszerűen nem okoz örömöt az ennyi felé szétforgácsolódni.
    Bingó. :D
    Ebéd tokány pulykából még mindig targonyából. (-mondta a KIsfiam :D).
     
  3. ricsi908

    ricsi908 Fórumőrült

    A töltött káposztáért én bekopogtam volna kérni, ha megszimatolom a teraszodon! Nagyon szeretem!
    Tejföllel leöntve...hmmmm...:D
    [​IMG]
     
  4. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Gondoltam átveszem a kompenzációs csomagot..... dexD hiba van... már jelezték
    a központ felé... mert nem jött meg.xDxD
     
  5. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Ricsikém! Szívesen vendégül láttalak volna, ha bekopogsz...csak hát a káposzta nem volt mego_O de legalább a fazekamat hozta volna vissza:mad: mi is nagyon szeretjük, gyakran készítem, főleg télen:)
    Ezek a sínek nem nagyon röpködtem nálam, pedig nagyon hosszú érésű növényekkel vártam:( másfélszerese jött mozsárból a farmon... érdekes.
     
  6. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Most vettem át a "segély" csomagot!:D

    Mindkét eventet csinálom szóval fele-fele területen aratok és vetek!
    A bingósból már 2 cuccot lekevertem, de csillámport nem veszek 160 ezerért szóval azt inkább saját magam legyártom!;)
    Nagyon jó időnk van igazi kánikula van!
     
  7. _Ilona49_

    _Ilona49_ Fórumgróf

    Elnézést,hogy csak úgy bemutatkozás nélkül beleszóltam az" istentiszteletbe"
    Nincs mire emlékezned nyific,böngészés közben keveredtem ide,tetszik a topik elnevezése,és a nokedli témát nem tudtam megjegyzés nélkül hagyni.
    A Tiszántúliak a törzshelyem, de a többi topikban is szoktam kalandozni.Debreceni nyugdíjas vagyok.2010 december 28-tól játszom,sajnos 16 hónapja már csak egyedül. /addig drága párommal dúlt a családi vetélkedő/. Komolyan veszem,hogy a játék ingyenes! Elért eredményeim: főfarm129,Baha 375,lekvárfőző,alkimista,természetgyógyászat 5,pékséget egy hete kezdtem 3,virágkötő 0.Sokáig nem akartam több szakmát a felröpik miatt.Szeretem ezt a színes,erőszakmentes játékot,annak ellenére,hogy az utóbbi időben egyre kevésbé felel meg a gondtalan kikapcsolódás,felhőtlen szórakozás iránti igényemnek.
    Ennyit magamról dióhéjban.Remélem a topik nem zártkörű.Többet a Tiszántúliaknán olvashattak rólam,érdemes néha oda is bekukkantani.Több szem többet lát!
     
    Last edited: Apr 25, 2018
  8. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Köszi Ilona a bemutatkozást, érezd nálunk jól magadat.
     
  9. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Sziasztok!
    Előkeveredtem én is... Hiába ez a jó idő nem nagyon tud bent marasztalni a lakásban:)
    Nálunk ma zöldborsó főzelék volt rántott karajjal. Délután meg nekiültem cigit tölteni 2 napra valót. Hogy útálom:eek: de így még mindig fele annyiba kerül mint a gyári. Papa szerint ez az én napi keresetemxD Tavaly mikor hazajöttek a fiatalok a Körös-torokból, azt mondták hogy legközelebb engem is elvisznek, beültetnek egy sarokba és tölthetem reggeltől estig, mert ott 200 Ft-ért adnak 1 szálat:wuerg: Hülyére keresném magam vele, ha egész nap azt csinálnámxD
    Misike cicánkat doktorbácsihoz vittük ma. 2 napja került elő, és csak nyávogott, nem evett és nem ivott.... Tegnap már szinte meg sem mozdult az esti etetéskor, csak bambán bámult. De előtte kb 1 hétig nem jött elő... Hétfőn beadtam nekik a féregtelenítőt, azt gondoltam hátha az csinált valamit nála, bár a többi 4-nek kutya baja. Összeszedett valamit, mert lázas, szurikat kapott, pénteken kell visszavinnem. Remélem rendbe jön, mert nyáron ivartalanítás lesz a 2 fiatalabbnak. A másik 3 tavaly átesett ezen a műtéten, nem is csavarognak annyit! Viszont nem győzöm a kullancsokat kiszedni belőlük:mad: Akkora gazok vannak a szomszéd kertekben, hogy szinte már combig érő, páran műveljük csak rendesen a kertet arra, amire való. Így nem csoda hogy szinte minden nap "vendéggel" jönnek haza:(
    Én egyenlőre mindkét eventet futtatom, mert meg van osztva a termelési lehetőség. Viszont a tölgyest nem szedem le, a farmon csak 2 területet használok, majd látom mire lesz elég.
     
  10. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Kedves Ilona! Örülök, hogy írtál.... jó régen játszol már Te is, és szép eredményt értél el.:)
    Gyere csak , mindig szivesen látunk.....mi nyitottak vagyunk mindenre, ami kuncogós, és arra is, ami nem.;)
    Kedves Tőled, hogy ilyen hosszan beszámoltál mindenről....... egyszer majd benézek Hozzátok,
    amikor Te is ott vagy.:)
    Itt nagyon sok a bátor ember, aki szeret vetni-aratni.... és ideje is van, lesz mindkét eventre.
    Nekem lesznek programjain, amiért nem fogok tudni mindig időre aratni.. azért döntöttem úgy,
    hogy a Bingót csinálom, ... és, ha kész meglátom érdemes-e legalább a felhőig belevágni a vonatosba.:music:
     
  11. terika01

    terika01 Fórum admirálisa

    Sziasztok! A vonatost elkezdtem, remélem be is fejezem, két területen megy, de nem kell túl sok növény (azt hiszem, mert elég felületesen olvastam a leírást, mindjárt pótolom). A felhőt szeretném, a többit meglátom. Gizusnak mozsár, Ibolyának sín, csak össze ne keverjem:D
    Ilona örülök, hogy jöttél, gyere máskor is.
     
  12. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Sziasztok! A guta ütöget. Reggel 10-kor elment a netem, telefon is. Digis vagyok. Vártam egy órát ki be huzigáltam a kábeleket, semmi. Telefon a Diginek. Jah,fél óra eszmecsere, persze a mobilomon, mert az telekomos, a vezetékest nem tudtam használni ,ugye.. délután 3-ra jöttek is. Ez az idő kiesett, ebben az amúgy is eventgazdag időszakban. :( Kiderült a tápkábel ment tönkre, 2 perc volt, kicserélte és ennyi.
     
  13. ricsi908

    ricsi908 Fórumőrült

    Azt hittem elírtad a digist! Hirtelen azt hittem, hogy a g helyett l-t akartál!xD Nem értettem, hogy miért lennél az, nem a te hibád.o_O
    Üdv a kuckóban Ilona!:)
     
  14. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Ninikém! Na erre mondják azt, hogy pech! Gondolom milyen ideges voltál.... a lényeg, hogy még ma meglett.
    Nem mindig tudják ennyi idő alatt elhárítani a hibát.
    Nem hiszem el, hogy egy terménybónuszt nem tudok pörgetni... viszont jött TP bónusz...:)

    Erika hol van a ruhácskád?? én nem látom..
     
  15. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Az te vagy. :D
     
  16. ricsi908

    ricsi908 Fórumőrült

    Én nem is vagyok digis! Telekomnál vagyok.:p
     
  17. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Gyerekek azt se tudom merre van az előre!:oops:
    Legalább a két e.növény érésideje lehetett volna egyforma!:music:
    "Bolondos" farmom?:D
    Ki, hogy áll?
     
  18. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Ki, hogy áll........ nekem a bingós eventnövény jól halad, de a felröpik még a felénél sem tartanak,
    nem szeretnék nullázni.... ha csak nem muszáj.
    A vonatost még nem kezdtem el, csak, ha a Bingóssal végeztem.
    Kétféle érésidejű növényhez én nem szaladozom.... majd, ha az egyikkel végeztem, és lesz még idő,
    akkor lehet belevágok.:)
    Jó a kis bolondos farmod, csillagozás ment.;)
     
  19. ricsi908

    ricsi908 Fórumőrült

    Leszállt az éjfekete sötétség
    Puha fátylát borítva fölénk.
    Alszik már a tavaszi táj
    Az édes virág illat messze szál.

    Egy macska oson csendesen
    Csak a szeme villog fényesen.
    Örül a sötétnek igazán
    A kis miáú vadászni jár.

    Elaludt minden madár
    De a bagoly még éberen vár.
    Hallja hol neszez a pocok
    Teletömi vele uhu a pocakot.

    A virágok lustán bólogatnak
    A méheknek sok munkát adnak.
    Döngicséltek szorgosan,de este már
    Csendes és halk a méhkaptár.

    Szunyókálnak a gazdák is csendesen
    Dolgoztak keményen, becsületesen.
    Kész lett minden mit mára akartak
    Holnap majd újra sokat aratnak.

    Álmukban elégedetten mosolyognak
    Farmjuk nincs híján a komfortnak
    Működik minden, telefon és a net
    Örül is ennek Ninett!!!
     
  20. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    xDxD:) Ez nagyon jó. Ismét szépet költöttél. :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.