Épelméjűek | Archívum

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by lukimi, Aug 25, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Sziasztok.

    Komolyan mondom, amit ezzel a krumplival müveltetek, én meg csak nyeltem és nyeltem.Most egy kicsit én is visszafogom magamat, mert muszáj a hurkákból alábbhagyni.Amig fájt a lábam, bizony kevesebbet mozogtam jóval, és meg is van az eredménye. Közbeszól az is, hogy kevesebbet járkálok.Igen igen keresem a kifogásokat, hogy miért is.

    Ma megjártam a piacot, sajnos a hentesem eltünt, nem tudom mi a csoda lehet vele, igy most másikat kellett keresnem.Rossz, amikor valakit megszokik az ember és nincs tovább.Majd valahogy átvészelem ezt is.

    Az event haladgat a támogató gazdaköriből megcsináltam annyit, hogy a hangyaboj már a Kincses szigeten van kitéve és majd hat óra múlva kikel belöle négy darab hangy, a semminél ez is több.
    Jártam a piacon és felénk hihetetlen ára van a banánnak.Egy darab banán négyezer csengőpengő, hihetetlen.Kaptam magamat és vagy egy pár kosárral kittem , térültem fordultam és már a számlámon is volta pénz.Ha beérnek a fáim, lehet talán újra megpróbálom, mert ilyen hamar nem nagyon kerestem ennyit.

    Kivánok mindenkinek szép és derűs napot.
     
  2. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Nálunk 1000- el süt a Nap, + 1 fok van. Csepeg csorog minden. A városban a főbb utak már feketék, de a kisebb utcák, még erősen hókásások.
    Itt parkolási gondok is vannak...Nincs hova eltolni a havat? Jobb híján mindenki ki az útra dobálja a havat....majd elhordják az autók..
     
  3. HermioneWatson

    HermioneWatson Fórumgróf

    Elkezdett szépen havazni nálunk, nagy pelyhekben, aztán elállt. Azt hiszem kezd még jobban felmelegedni és akkor jön a latyak. Na, azt utálom.

    Hosszú nap lesz a mai, este 10-ig munkában leszek. Addig még belefér egy aratás és ahogy hazaérek a második. A hnagyák jődögélnek, a faágak annál rosszabbul. Meglátom meddig jutok.

    A tócsnit én káposztából szoktam sütni, jó fokhagymásan. Nagyon finom, nem bírok jóllakni vele.
     
  4. Álomhajsza76

    Álomhajsza76 Fórum hercege

    Puszi pacsi :)

    Úgy látszik,siralmaim végre meghallgattattak :-D :inlove:

    Titkosból lett 2 olyan fám is,amiről idáig csak álmodoztam :) :inlove:
    Na de most nehogy megint vagy 2 évig,mosódiót meg valami fenyőtobozt adjatok,mert tényleg tripla axelt ugrok :-D xDxDxD
     
  5. lujza5353

    lujza5353 Fórumőrült

    Gratulálo a fáidhoz. De ha a tripla axeltugrod, zt majd azért légyszíves videózd le . Bizisten megnézném;);)
     
  6. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Én meg azt, hogy apává tesz valakit...:) ha nem lesz pónija....:D
     
  7. lujza5353

    lujza5353 Fórumőrült

    Dani, akkor ketten megyünk "moziba"xDxD
     
  8. hagymácska44

    hagymácska44 Fórum félistene

    Sziasztok!

    Lujza, igen az a két dolog kell a felső feladathoz, hangya és egaz!
    Hogy milyen kíváncsiak vagytok!
    A titkosakat még nem raktam ki.
     
  9. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok! Szép estét kívánok mindenkinek!
    Szia Marcsika!:)
    Kérek szépen! Ez nem is lehet kérdéses. Milyen lekvárod, ízed van hozzá?;)
    A hangyabolyt a fő farmra raktam az orrom elé, hogy lássam mikor belépek! A többi területem napi 2xi aratásra van beültetve.
    Szia Lujza!:)
    Örülök, hogy kicsi javulás van a tesónál.;) Hogy mennyit kell várni protekció nélkül? Az sok mindentől függhet. Szerencsés esetben 3-6 hónap néhány szakrendelésen is a várakozás. :music:Jah, hogy a beteg kibírja-e? Az nem igazán érdekel senkit. Sajnos.
    Elhoztam neked a középső sáv beadandóit, lehet hogy azóta már választ is kaptál.;)
    Középső sáv beadandói és nyereményei
    [​IMG]
    Szia Sutike!:)
    Látom neked is meghoztuk az étvágyad a finomsághoz. Véleményem szerint a gyengébbik nem soha nem elégedett a súlyával.
    Bizonyos szempontból a legjobb időszak a fogyáshoz a tél. Mire lekerül a nagykabát, leszalad a súlyfelesleg is. Tavaszra már minden szép és jó. ;)
    Szia Hermione!:)
    Már nincs sok hátra 10-ig, tarts ki. A káposztás is finom, én káposztából, kalácsot és pogácsát is sütök.;)


    Szia Álomhajsza!:)
    Gratulálok a fáidhoz. Látod?- nekem mosódiót adott. Majd lefigyelem a tripla axeled és lehet én is ugrok! Új fáért megfontolandó.xD

    Szia Dani!:)
    Látom serénykedtél ma is :). Látható, hogy a jó házi füstölt kolbász, sonka, hurka s egyebek jó kondiba tartanak.;)
    Álomhajsza ezen mondatán én is elgondolkodtam.;) Ő tudja! - neki mit ér meg egy póni.
    Az éjszaka nálunk is szakad a hó, ami ma délig tartott. Itt nem enged a tél, jelenleg tombol a szél, csikorgó hideg van.
    Klárika merre vagy?
    Többiek?
    Az eventtel hangya gyorsasággal haladgatok. Most a gazdaköri feladatokból a 6/1 nél várakozom a faágakra. A nyüzsgő hangyabolyt
    szeretném mihamarabb megkapni.
    További szépeket-jókat kívánok mindenkinek!:)
     
  10. hagymácska44

    hagymácska44 Fórum félistene

    Szia Sali!
    Nem kell sietni, meglesz a hangya mennyiség.
    Kicsivel egy napja megy az event és már csak 140 db hangya kell, nem is kellett volna az a kitehető, jól adja a röpiket.
    Klárira én is kíváncsi vagyok, vajon mit intézet munka ügyben/ ugyan az előbb írtam, hogy milyen kíváncsiak vagytok, most én is beállok a sorba/.
     
  11. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Húúú az nagyon fincsi. :)

    Sali! Épp jókor hoztad a táblázatot, így tudom, 10 lépés kész. :)
     
  12. hagymácska44

    hagymácska44 Fórum félistene

    Mimikém, én is pont így állok!
     
  13. HermioneWatson

    HermioneWatson Fórumgróf

    Sziasztok,

    Sali, kibírtam, de adott pillanatban majd leragadt a szemem az asztal mellett. A (káposztából)kalács érdekelne. Ha majd lesz időd és kedved küldd el a receptet. Kipróbálnám alkalom adtán.

    Klári, mi a helyzet veled? Mesélj!

    Álomhajsza, az írásod kapcsán jöttem rá, hogy 109 bahás titokfa és két bahás vonathozta fa üldögél a menüben, és én a piacon keresem a terméseket. Event után kipakolom őket, lássuk mi lesz belőle. Emellett 14 bahás titokól, 26 farmos titokól és 59 farmos titkof + 1 farmos vonatos titokfa. Véleményt magamról nem mondok most....

    Lujza, testvérednek szorítok, gyógyulást neki. (Én 10 hónap múlva kaptam időpontot RMN vizsgálatra... küldőcédulával. Azt mondták, ha kifizetem már a következő hétre van hely.)

    Hangyás event lassan készülődik. A 9-ik lépésbe kell még 100 moha, az első hangyaboly kiváltva, de faág hiányban toporgok. A támagoató gazdaköri majdnem egy helyben áll, az event haladgat.
     
  14. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Majd szóval tartunk aratásig és nem alszol el!;)
    Így néz ki a káposztás kalács:
    https://goo.gl/images/qWUqca
    Az enyém annyiban különbözik, hogy mások az arányok, több a káposzta és kevesebb a tészta!
    Biztosan készítettél már kelt kalácsot. Nos a recept ugyanaz, egy kicsivel kevesebb cukor és egy picivel több só.
    A káposztát lereszelem, lesózom, enyhén kinyomkodom, zsíradékon lepirítom kicsit, fűszerezem és ezzel töltöm meg a tésztát.
    Feltekerem, megszúrkálom, lekenem, hidegre teszem, majd ismét lekenem, sütőbe betol, megsüt és kész is.:p
     
  15. szöszi50

    szöszi50 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!Annyit emlegetitek a sok finomságot,hogy olyan éhes lettem,kopognak a szemeim!Salikám,az édesanyám tudott nagyon finom káposztás kalácsot sütni.Az enyém csak hasonlít rá,Mimikém szerencsésen haza értél?Lujza örülök,hogy javult a testvéred állapota.Az eventel én is lassan haladok,már egészen hangyásnak érzem magamat!xDTovábbi jó játékot,és szép álmokat kívánok mindenkinek,nekem is mindjárt le ragadnak a szemeim!8);)
     
  16. hagymácska44

    hagymácska44 Fórum félistene

    Mindenkinek jó éjt, aludjatok jól!
     
  17. lujza5353

    lujza5353 Fórumőrült

    Sziasztok ! Gyorsan lejelentkezem, mert délelőtt operába megyek. Az eventtel egyre rosszabb a kapcsolatunk,ilyen nyögvenyelős eventre nem biztos, hogy legközelebb is benevezek.A gazdakörből már csak 2 feledat hiányzik, úgyhogy kitettem az egyik területre a kígyóimat. Jó lesz az majd a piacra.
    Most megyek készülődni, délután érkezem:Lujza
     
  18. HermioneWatson

    HermioneWatson Fórumgróf

    Sziasztok,

    Szép tél lett nálunk, nincs nagyon hideg, de annál több a hó. Eventecske elérte a 10 pontot. Innen már sokkal lassabban fog haladni, mert több gaz kell. A hangzák jövögetnek, gazra kell várnom. A támogató nem megy. Majd két terület fából csak most sikerült beadnom a 4-ik ezüstjébe. Támogatom én a gazdakört, ha összejön jó, ha nem enélkül kell meglennie az eventnek.

    Sali, nyamm, köszi a kalácsot. Ki fog kelleni próbáljam, amikor lesz egy kis időm (otthon is lenni). Hétvégén mindkét este dolgozom, napközben épp valami gyors kaját összedobok, kicsit takarítok és aratok. :)

    Szép napot nektek, még bekukk.
     
  19. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Sziasztok !

    Bejelentkezek én is.
    Délelőtt takarítási eventem van, délután egy röpke utam Nyíregyre, amolyan "nyergelj-fordulj" ...:)
    Az itteni event haladgat.
    Nálunk is szépen süt a nap és havas a táj..-5 fok van. :)
    Az utak lassú tisztulásba kezdtek....
     
  20. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Igen, köszi.

    Ma reggel pedig egy várvavárt emil jött: 31-én délután átadják a lakásomat. [​IMG]
    Most jön a neheze. Szervezni a három helyen dekkoló cuccom odaszállítását.
     
Thread Status:
Not open for further replies.