Állati Gőzös csevegő | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. CitizenZero

    CitizenZero Fórumprofi

    Sziasztok! Végre megérkezett a [​IMG] de amint a képről látszik fejlődés nem volt! :D
    Gondoltam végre megszabadulhatok a k.k-n szerzet ólaktól. Eredmények citrom birkaól(nagyon ragaszkodik szegényke hozzám) még retur jegyet is vett, óriás kecske citrom, retro+ szamáristálló. Kettőre még várok, valahogy az óriás disznó elkerül.
    Mindenkinek jó szerencsét kívánok!
    Vigyázzatok barkácsolás közben, mert ez lehet a vége![​IMG] xD
     
    mamszi5107 és kutyaszálló kedveli ezt.
  2. pormacska1

    pormacska1 Fórumfelvigyázó

    Beérett az első 8 ólam, az első a legkisebb csomagból xD óriás paci narancs,retró rénszarvasxD,narancs strucc:),narancs kaptár:),óriás cocilak:D,óriás kecskeól sárga:D,órás disznóól:inlove:és végül óriás kecskeól sárgaxD:p:cry:xD:p.Hasonló jó ólakat kívánok mindenkinek.

    Ölel mindenkit: egy boldog pormacska
     
  3. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    szia
    szivesen adnék neked óriás malacólat,mert nekem meg csak az jön:D:D:D:D
     
    Marika312, csopke1 és CitizenZero kedveli ezt.
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt:) Jövök elmondani hogy nyitottam egy 250 pontost és egy narancs kaméleon volt benne, tehát a kis pontosban is van értékes ól.:)
     
    icus08, Marika312, alpha58 és 5 más kedveli ezt.
  5. apuci30

    apuci30 Fórumőrült

    na ezt kiprobálom :D hátha nekem is lesz benne valami :D
     
    Marika312 és LBetti kedveli ezt.
  6. munkarabja

    munkarabja Haladó

    2 óriás malacka, 3 óriás ló 1 szint, 2 óriás kecske, retro Jávor++
    Eddig ezeket kaptam és egy narancs csacsi
     
    Utoljára szerkesztett: 18.2.15
  7. .jani2222.

    .jani2222. Aktív író

    350-ért kaptam narancs ló, óriás disznó, óriás kecske
     
  8. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    500-asból lett narancs egérke:inlove::inlove::inlove::inlove:
    még jó hogy a macskaólat raktam be helyette, lehet előle futottak az egérkékxD
     
    mamszi5107, tünde282, fiam62 és 6 más kedveli ezt.
  9. csillu000

    csillu000 Haladó

    Helló titeket nem leptek el az óriásólas lovacskák?Nekem szinte csak az jött a gőzössel legalább ezt nem kell tenyészteni :) ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 18.2.15
  10. fannika2006

    fannika2006 Junior szaki

    sziasztok! hol találom meg a gőzös által adott ólat? segítsetek! köszi!!!
     
  11. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Az állatok menüjében vannak.
     
  12. fannika2006

    fannika2006 Junior szaki

    köszi a segítséget!!!!
     
  13. mirtil00

    mirtil00 Junior szaki

    Az állatos ikon alatt van ahol a többi ólad is van,ki kell rakni és 4 óra kell neki,hogy megtudd mit állatot kaptál.
     
  14. Erzsike5110

    Erzsike5110 Haladó

    Sziasztok! 500-asból sárga halastó és narancs pulyka, 250-esből narancs nyúl és sárrga óriás ló.
    Még próbálkozom hátha sikerül egy narancs kaméleon.
     
    mirtil00 és Marika312 kedveli ezt.
  15. Timiska

    Timiska Fórum-zöldfülű

    Sziasztok.
    Na nekem is lett egy gyonyoru olam 500-bol: tyukol 1 szint , hat ez csucs.
    Es ez 91 szinten.
     
  16. Gizdagazdamester

    Gizdagazdamester Fórum nagymestere

    Jé, Sérga Denevér ól, meg pár plusz hogy 500 legyen...és lett belöle egy sárga Denevér ól!!!! Lehet elfelejtette kicserélni! :)
    Vajon óriás ól fejlesztésrre jobban adja? Pl Narancs egér? Vagy narancs mosómedve?
     
    he1951, -mami53- és inanna11 kedveli ezt.
  17. Zyma

    Zyma Fórum-zöldfülű

    Sajna, én is így jártam :(
     
  18. tszabina6

    tszabina6 Fórum biztosa

    Én is most kitettem kettőt, estére be is érnek. Narancs nyúllal engem is megvághatna. Csak sárgám van, az nem ad két nyulat.xD reggel a narancs disznó jó volt, mert olyanom még nem volt.
    De jó pár narancsom nincs még, én minden narancsnak örülök.... Amúgy is szeretem a narancsot, mindjárt megyek és eszek is egyet.xD
     
  19. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Sajnos egész nap nem tudtam indítani vonatot, este meg nincs már sok idő, pedig nekem nagyon jókat adott eddig..igaz, csak 3 ólam van eddig: 1 jávorszarvas kifutó retró++, 1 óriás kecske 1.szint sárga, és 1 óriás lóistálló 1.szint sárga....ezeknek nagyon örülök :)...250-es vonatot indítok, 5 makitomboló+1 lajhárvacok...
     
  20. jetaime90

    jetaime90 Utánpótlás-írogató

    Nekem ez most abszolúte nem jött be. Első próbálkozásra óriás disznóól lett, ami mondjuk annyira nem is lenne rossz, de a felhősoron is meg tudom szerezni azt a szalontai sertést, ráadásul rövidebb idő alatt. A többi ennél rosszabb lett, de hát nem sikerülhet mindig minden. Nem? :) Még várok egy egyre, hamarosan beérik, kíváncsi vagyok rá, de azt hiszem ennél többet már nem rakok ki. Az eddigi próbálkozások totális csőd. :S Remélem, másnak nagyobb szerencséje lesz és szerez olyat ami még nincsen. :)
     
    kutyaszálló, mirtil00 és -mami53- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.