Visszajelzés Állattenyésztők tapasztalat-csere topicja

Kategória: 'Aktuális témák megbeszélése', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 21.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. jutka65

jutka65 Fórumlakó

"Szeretem, amikor a bronz állat észreveszi a luxus bájitalt, és tudja a dolgát" idézet rékuci111 - azt hiszem ezt sokan szeretnénk - gratulálok annak akinek sikerült - nekem teljes csőd - rózsaszín állat jó alátámasztva 4 luxussal farmaranyért nyitva nem is egy nulla eredmény - nem tudom valahogy baby boomkor többet várna az ember - mondjuk itt sem olvastam valami nagy sikereket nem tobzódtak a linkek - gondolom nem titkolták volna el a gazdák ha olyan jól ment volna - nem kritizálni akarok csak játszani kis szerencsefaktorral...

2. effa2

effa2 Fórum-zöldfülű

DevilMókus és fiam62 kedveli ezt.
  3. Rékuci1111

Rékuci1111 Fórum császára

Szia :)
    tegnap 10 órától rengeteget tenyésztettem, és mai is folytatom :) a keverések jelentős része bukta, de összességében nálam bejön.
    Az arany állatok többségében a bronzokból jönnek össze luxus bájitallal:

de van, hogy egy 2. szintű tenyészállat ugrik egy nagyot:

A több tucat tenyésztés között rengeteg bukta volt, ezekről nem készítettem képet, csak legyintettem és indítottam a következő kört. Ehhez persze szükség van rengeteg szupertápra, de én az ilyen akciókra tartogatom, erre gyűjtögetem. Az már csak hab a tortán, hogy több ezer FP is visszajön :)

A baby boom egyébként nem befolyásolja az ugrásokat, egyetlen nagy előnye van, hogy 2 állatot ad. Az egyik minimum egyet lép előre, a másik meg véletlenül jön.

Sok szerencsét, nagy ugrásokat a tenyésztéshez! :)

Utoljára szerkesztett: 26.4.20
  4. lompi01

lompi01 Fórummogul

nálam is többször bejön a nagyobb szintű állat :) nagy az örömöm: már csak a szamárból hiányzik 1 arany, a kutyából 3 arany állat, az összes többi feladat készen van és rengeteg magas szintű állatom van a többiből... sose hittem volna, hogy be lehet fejezni a feladatsorokat, de mégis :)

missuzy_53, eviii_mee, DevilMókus és 4 más kedveli ezt.
  5. Zotyó

Zotyó Törekvő

Én is tenyésztgettem,úgy veszem észre egyébként hogy ha keveri az ember akkor
    6-ból 3-at megad 3-at elvesz kb. így alakul az arány legalábbis én így számolok ha keverek.
    Volt mikor 6-ból 6-ot adott de az nagyon ritka.

Érdekes mert most volt alapból való ugrásom is ami szintén rikta nálam.

6. Rékuci1111

Sziasztok :)

Továbbra is működnek a bronzos ugrások luxussal :D

Az 1 tápos akció keretében sikerült 11 tenyésztős eventet befejeznem :inlove:
    Már csak 3 bahás állat tenyésztése maradt, de azokat majd legközelebb:)

7. Zotyó

Zotyó Törekvő

Tegnap indítottam 2 tenyésztést próbaképp így baby boomon kívül,de csak óvatosan alacsonyabb szintű állatkákkal.
    Az elsőben 8 ból 2-t adott meg,a másodikban 4-ből 1-et.
    Ma megpróbáltam megint hátha adakozóbb a szerver...

Úgy nézem ha nincs baby boom akkor csak 4-ből 1 ami jön.
    Na mindegy...próbának jó voltxD

ildics1981, DevilMókus és Kuzdern kedveli ezt.
  8. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia TOPI41!
    A Kalóztanya gazdaköri feladatsorozat V. részében beadandó Halkekszhez bármely állat tenyészthető.
    De figyelni kell az időkorlátokat!
    Felröppenő:

Halkeksz

Érkezhet:
    • kizárólag 2020. május 29. 14:00 óra és 2020. május 31. 21:59:59 óra között "aratott" tenyésztésekből
    • Ajándékba küldhető
    • Varázsfa NEM adja
    • Gazdabolti vásárlással
    Visszaváltási érték: 15 TP, 20 CSP, 15 BTP

Kuzdern kedveli ezt.
  9. Rékuci1111

Nem tudtam megállni, hogy a még hiányzó gazdakörikhez ne tenyésszek egy kicsit :)

A 4. szintről az egyik takaros papagáj elhitte magáról, hogy ő egy szuperpapagáj :inlove: és milyen jól tette :D

és megérkezett a hiányzó kettő is :inlove: bár ehhez már luxusbájitalt és partipapagájokat (bronz) is bevetettem 8)

Utoljára szerkesztett: 6.5.20
    steve223, missuzy_53, Wolf[Black] és 16 más kedveli ezt.
  10. kovacsniki84

kovacsniki84 Fórum admirálisa

Amikor nem számolok már rá.

steve223, missuzy_53, Wolf[Black] és 14 más kedveli ezt.
  11. Rékuci1111

Szia :) gondolom arra nem számítottál, hogy 6 alap medvét is visszakapsz xD bár ahol elfér több millió, ott csak akad hely még 6-nak :D
    Egyébként gratulálok! :inlove: Hol tartasz? Hiányzik még valami a 3x79 ólhoz?

missuzy_53, Wolf[Black], ursa11 és 7 más kedveli ezt.
  12. kovacsniki84

Szia.

Macsek 21db de jön a csere event is szóval nem félek.
    Lesz ami lesz, ha lesz időm ami mostanság nem annyi van amennyit szeretnék hogy legyen.

13. Wolf[Black]

Wolf[Black] Fórum admirálisa

Sziasztok!
    :inlove::inlove::inlove::music::music::music:

steve223, missuzy_53, DevilMókus és 12 más kedveli ezt.
  14. Rékuci1111

Lassan kifogyok a tenyészős gazdakörikből :D

3 kalóz maki hiányzott, de csak 2 jött:

Kénytelen leszek a harmadikat cirkuszi majmokból kitenyészteni:wuerg: ez legyen a legnagyobb problémám xD

Ezt nem bíztam a véletlenre:

Szükségem volt még alacsonyabb szintű majomra is, erre ugrott egy nagyot :wuerg:

Mi van itt? Régen alig volt 1-2 sikerélményem a tenyésztésből, most meg folyamatosan jönnek a jobbnál jobb ugrások :inlove:

Utoljára szerkesztett: 10.5.20
    steve223, missuzy_53, DevilMókus és 12 más kedveli ezt.
  15. hoyabella

hoyabella Fórum nagymestere

Sziasztok! Csak érdekelne, hogy a heti baby boom-ot és a farmpengős tenyésztést nem lehetett volna egy napra tenni?

kovacsniki84 kedveli ezt.
  16. kovacsniki84

Szia.

Még megártana a jóból ennyi az oka csak s nem játék.

17. Susie0509

Susie0509 Fórumelemző

18. Zotyó

Zotyó Törekvő

10-ből 8-at megadott ahogy elnézem.
    Az nagyon jó...nekem boom alatt volt hogy 10-ből 2 jött.

Fuhur kedveli ezt.
  19. eviii_mee

eviii_mee Fórum ismerője

Szerintem nekem a tenyesztesekhez nagy balszerencsem van, kabe soha nem ugrik. Mindegy mit tenyesztek... Sokszor mar sajnalom ra a szupertapot. De orulok, hogy nem mindenki ilyen balszerencses mint en.

Utoljára szerkesztett: 12.5.20
  20. Zotyó

Zotyó Törekvő

Nem vagy egyedül,nekem boom nélkül ilyen,boom alatt egy picit jobb.
    Kissebbekkel próbáltam most az előbb.

ildics1981, eviii_mee és Kuzdern kedveli ezt.