Visszajelzés Állattenyésztők tapasztalat-csere topicja

Kategória: 'Aktuális témák megbeszélése', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 21.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. magdi06

magdi06 Mindentudó orákulum

Köszi,nekem nem sikerült,pedig van belőle, de már késő is.Másik ólat/terményest/4/ és hozzá a küldhető új fából is postára tetettem 1-1-et.Remélem nem okoztam csalódást!
    Megpróbáltam még egyszer,ha már azt igértem most elküldtem azt is.

Utoljára szerkesztett: 19.9.20
    GA-BI-O-Farm, Fatther és zsani_apja kedveli ezt.
  2. CsakJucinak12

CsakJucinak12 Törekvő

Sali~*.*
    Kérlek jelentkezz, kellene a Farmneved, ahová elküldhetem a felajánlást a pocoktenyésztést illetően.
    Köszi.

Sali~*.* és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  3. GA-BI-O-Farm

GA-BI-O-Farm Fórum parancsnoka

Kedves Magdi!
    Köszönöm az ajándékokat,kicsit túlzásba estél, remélem elfogadsz egy szép XXL sivatagi rózsa fát és egy fagylaltbab fát :)

Imi*, jófarmerlány, Mica67 és 3 más kedveli ezt.
  4. Rékuci1111

Rékuci1111 Fórum császára

Sziasztok :)

Ha valaki nem találja a pocoktenyésztős verseny eredményét, akkor >>itt<< keresse, a felajánlásokat pedig >>itt<<

ildics1981, Sali~*.*, Fatther és 8 más kedveli ezt.
  5. Sali~*.*

Sali~*.* Fórum császára

Sziasztok!
    Szia!
    Köszönöm szépen CsakJucinak12 a felajánlott Rambutánfa megérkezett.;)
    Köszönöm szépen mya100 Neon hódvár felajánlása is megérkezett.;)

jucus100, Imi*, jófarmerlány és 4 más kedveli ezt.
  6. Mica67

Mica67 Fórum ismerője

Sziasztok!

Felajánlások elküldve :D

jucus100, Imi*, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  7. Imi*

Imi* Fórum elő legendája

Sziasztok!

A felajánlott dolgokat elküldtem, a szerencsés nyerteseknek.:)
    Köszi mindenkinek, még egyszer!

jucus100, Sali~*.*, Fatther és 4 más kedveli ezt.
  8. -Anyu-

-Anyu- Fórumőrült

Sziasztok!
    Pocoktenyésztésre felajánlásom elküldve!:)

9. Forest58

Forest58 Utánpótlás-írogató

Sziasztok ! Most néztem a kiírást, ami szerint ma este 10-ig van bumm.....a farmon viszont az jelenik meg, hogy a hátralévő idő 27 óra. Melyik az igazi? Köszi

10. zsani_apja

zsani_apja Fórum admirálisa

Szia!
    Meghosszabbították az akciót! ;)
    >>ITT<< olvashatod!

inanna11 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

HéricsBáró Fórum elő legendája

Sziasztok
    Nincsen farmpengőm kiváltani az új területet . Gondoltam tenyésztek .
    És ha már tenyésztek kiváltom a gazdakörből a kakukos feladatokat

Ennyivel indulok

Ezt tenyésztem , csak alap kakukkokat .

Ennyi farmpengővel indultam

-------

Ez lett

Utoljára szerkesztett: 9.10.20
    missuzy_53, steve223, ildics1981 és 4 más kedveli ezt.
  12. steve223

steve223 Fórumfelvigyázó

Sziasztok!

Jaj de kihalt ez a topic. :(
    Hozok egy kis siker élményt végre sikerült kiürítenem a tenyésztős gk-t már csak ezek kellettek és beadta. :D
    [​IMG] [​IMG]

Hozzá kell tennem a luxusbájital elég jól szerepelt ha 4 egyformához adtam szinte miden ugrott legalább egy szintet mint a pocoknál is látható szóval biztos van némi hatása. Ráadásul a pocokban nem is reménykedtem mert nagyon kevés állatom volt, de sikerült összehozni. :) Hasonló tenyésztéseket kívánok mindenkinek! :)

tina07141983, ildics1981, PalMa és 14 más kedveli ezt.
  13. BackOffice

BackOffice Team Leader Team Farmerama HU

Szia Steve! :inlove:

De jó, hogy jöttél.:)
    Gratulálok a tenyésztősök kivégzéséhez! Nem kis meló, az tuti.

Szombaton én is célirányosan tenyésztettem (rendelésre). 6 aranyállat sikerült döbbenetesen rövid idő alatt.

Egy tápos tenyésztés alkalmával, egyszerre aktivált felhőkkel nulla perc alatt beérő tenyésztéssel, ólas nulla percből származó nagy mennyiségű állattal tényleg csak pár kattintás volt.

Őshódot 4 alaphód dobott, a többit (2 páva, 1 pocok, 1 kutya, 1 kakukk) össze-vissza csináltam.
    Volt olyan, ahol 4 ezüstöt sikerült összeszednem, volt ahol 1 bronz+3 alap állat+4 luxus bájital adott aranyat.
    Igaz, buktam is keveréseket, de így is gyorsan összejött.

A luxust én is használom, de csak 5. szint felett. Nem 100%-os a siker, de inkább többször bejön, mint ahányszor nem.
    Mindig 4 db-ot használok, kevesebbet sosem.

Itt jegyzem meg, hogy nekem most ez az "eszköz" a hangsúlyos. Minden lehetőséget megragadok, hogy apránként "megnyugtató" mennyiséget tárazzak be belőle. Eventboltokból mindig kiszedem, a mostani sütis eventnél az az "íz" előnyt élvezett, ahol luxus is volt a nyeremények között, figyelem a farmárudát is, gyűjtöm azokat a ládákat, amik adhatnak stb.

ildics1981, tina07141983, PalMa és 9 más kedveli ezt.
  14. steve223

steve223 Fórumfelvigyázó

Abban én is egyetértek hogy 5. szint felett érdemes használni és alap hogy 4db-ot. Gyűjtöm én is de most szinte mindet elvertem igaz nem is volt sok. Viszonylag sok arany és ezüst állatom lett de nem adom el őket, mert nem éri meg így marad a gyűjtés ki tudja hova kellenek majd. Az esetek nagy részében 1 magas szintű + 3 alappal szoktam erre adja a legjobban nálam, de néha változtatok az utóbbi időben szoktam rá a 4 egyforma (magasabb szintűnél) + luxus úgy egész jól adogatja bár keverésekhez mindig használók és mindig 4-et. :)

ildics1981, Fatther, missuzy_53 és 6 más kedveli ezt.
  15. mitnemertesz

mitnemertesz Kivételes tehetség

ildics1981, Lejlocska, missuzy_53 és 7 más kedveli ezt.
  16. mitnemertesz

mitnemertesz Kivételes tehetség

ildics1981, Fatther, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  17. missuzy_53

missuzy_53 Fórum admirálisa

steve223, Fatther, ildics1981 és 19 más kedveli ezt.
  18. nolina1965

nolina1965 Fórumfelvigyázó

Gratulálok!

Nem tenyésztés, de most nem tudom, hol van a helye: 26 kékszajkós titkom volt, lett belőle minden bigyó, de a hiányzó madár véletlenül sem. Az egyiknél azt hittem, hogy megvan, aztán Sárga fácán volt... A 6 db dobozhalasból egy sem jött, a kékszajkósból 2 is... Lehet, h. random kéne elnevezni a titokólakat, akkor talán az jönne ,amire az ember lánya vágyik?

missuzy_53 kedveli ezt.
  19. franyo121

franyo121 Fórum félistene

Szervusz!
    Irigyelem a 2 db kék szajkót! Nekem 38 db "Exedra" tenyészetből egyetlen egy sem kékült meg. Kezdem megutálni a szerencse faktoron múló lehetőségeket. Hiába teljesítek, ha a szerencse nem áll mellém.

20. steve223

steve223 Fórumfelvigyázó

Sziasztok!

A mai party pörgetésekből jött pár tenyészállat azokat kevertem tovább hátha és egész jól sikerült. :)

ildics1981, ulmo12, Imi* és 18 más kedveli ezt.