Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

  2. l.jucus49

    l.jucus49 Fórum mestere

  3. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája


    A kisértetjárta kúriában van kitéve A fejveszett kutatás dekorod ott keresd kérlek.
     
  4. niciromann

    niciromann Junior szaki

    sziasztok ID52612973 azt olvastam ,hogy a Csodagyümölcs felröppenő , honnan röppen mert még nem találkoztam vele ,nincs egy darabom sem . köszi
     
  5. kovácsmester

    kovácsmester Járnitanuló

    Sziasztok!
    Visszatért a halloween naptár látom....
    Nem tartom igazságosnak ezt ugyanis ha ezt tudom tartogatom a holnapi eventig,és nem használom el tegnap....a 36 óráig +1 termés
    Miért van ez?Szerintetek igazságos?
    Gyümipiac jó,új rémterületek tetszenek,hogy pozitív dolgot is írjak.
    Üdv.
     
    Mica67 kedveli ezt.
  6. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Fák aratásakor reppenhet fel csodagyümölcs.
     
  7. kiscsikó123

    kiscsikó123 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. kiscsikó123 ID.55115361
    Az lenne a kérdésem, hogyha a farmárudában kiválasztok egy xxl-es fát azt ki tudom tenni? vagy csak akkor ha megvan az alapfám és arra tudom tenni?
     
  8. niciromann

    niciromann Junior szaki

  9. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem kell megvenni az alapot, de egy hiba miatt most nem tudod kitenni mert nem adja a rendszer az alapot. Kérlek várj a javításig vele.
     
    kiscsikó123 kedveli ezt.
  10. kiscsikó123

    kiscsikó123 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen a gyors választ :)
     
  11. donkartacs07

    donkartacs07 Rutinos

    Kérdésem ami szemet szúrt a "Barkácscucc" melyet ha elküldök ajándéknak naponta, illetve kapok, miért nem jelenik meg az elhasználódó fül alatt?
    Itt követhető volna mit kaptam és annak tartalma, viszont ennek nyoma sincs.
    Már nem azért, merthogy a kerek kerékből kikerült a gyakorisága "BÖLCS TÖLGY-n" külön fülön kifizettem ezt is, emellett nem nyomon követhető a jelenléte.
    Számomra ez így nem korrekt!
     
  12. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    A napi ajándékként küldött/kapott barkácscucc a játék kezdete óta egyből a pajtába kerül. Nem valószínű hogy ezen változtatnának.
     
  13. .dolgos.

    .dolgos. Kivételes tehetség

    Szomorú és egyben dühös is vagyok , fordítva kezdtem a tündérkertet , és a gazdakört csínáltam , mire észbekaptam hamar fejlesztettem a házikókat , kész is lettem 10 ó elött 1 perccel de már hiába kattingattam a házikóra a BP már le is törölt mindent , az órája sietett -é mert az internet óra amit központilag állítanak be még 1 p mutatott , így buktam a felhőt
     
  14. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Nagyon kicentizted a beadást az utolsó pillanatra.

    Így sajnos előfordulhatott, hogy időn túl volt már a kattintásod. Kattintgattam, azt a kifejezést használtad Te magad.

    Azt is figyelembe kell venni, hogy az adatoknak el kell jutni a szerverig, és onnan vissza a farmra.

    Rendre szerepel az eventek ismertetőjében, hogy ne hagyjuk, ne hagyjátok az utolsó pillanatokra a beszállítást, a leadásokat.

    Tudom, nem nyugtat meg ez az információköteg, amit leírtam. De legközelebb jobban figyelj a befejezésre, ne ismétlődjön meg a mostani szituáció.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  15. jucimuci

    jucimuci Járnitanuló

    sziasztok
    legutobbi eventnél kaptam a tündéri macskaházikót azt hova lehet kitenni és mit ad?
     
  16. pepperóni2006

    pepperóni2006 Fórum-zöldfülű

    Szeretném megkérdezni, hogy utána lehet e nézni, hogy honnan van party pörgetésem, mert ugy emlékszem, hogy a naptárban kinyitottam, és mégis farmaranyat kér, ami nekem nincs, emiatt nem tudom az utolsó dobozokat kinyitni. pepperóni2006 ID53477961
     
  17. bencica

    bencica Junior szaki

    A csodagyümölcsöket hol lehet beváltani ?
     
  18. -Kicsi03-

    -Kicsi03- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Működik a mozi? Már hetek óta nincs lehetőségem filmet nézni!!Köszi a választ.
     
  19. Benefactor

    Benefactor Fórum hercege

    Szia!

    Az event órára kattintva most is látható, hogy még több mint 15 órán keresztül elérhető a rémnaptár!
    Az óra átállítás miatti hibák miatt meghosszabbították a rémnaptár elérhetőségét, hogy mindenkinek legyen lehetősége átvenni az összes ajándékot.
     
  20. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    A "Csodagyümölcsöt" a gyümölcspiaci árusoknak lehet beadni a többi fatermés mellett. Az értéke 1.250 CsP/darab.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.