Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Sziasztok! Nekem a csodagyümölcsöt nem jelzi a beadandóknál.:(
     
  2. Benefactor

    Benefactor Fórum hercege

    Szia!

    A tündéri macskaházikót a teliholdas farm területeire tudod majd kitenni amikor legközelebb nyitva lesz.
    Az event naptárban és a hivatalos hírekben tájékozódhatsz a következő nyitvatartási időpontról.
     
  3. Benefactor

    Benefactor Fórum hercege

  4. Benefactor

    Benefactor Fórum hercege

    Szia!

    Amikor bemész a gyümölcspiacra és kiválasztod a beadandó mennyiséget majd rányomsz a befizetés gombra akkor ott kell lenniük a fatermések között. Ha ott nem találod akkor valószínűleg már beadtad az összeset.
    Mint tudod, kizárólag fák aratásakor kapunk csodagyümölcsöt.
    Azt javaslom, hogy a következő alkalommal amikor learatod a fákat akkor nézd meg újra.
    Egyébként a meglévő csodagyümölcsök megjelennek a pajtában is a fatermések között.
     
  5. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Köszi, megtaláltam, bocs.:)
     
  6. Benefactor

    Benefactor Fórum hercege

    Szia!

    A rémnaptárban a 9. napon lehetett azt a tököt kinyitni ami a 3db party pörgetést adta.
    Sajnos aznap elmulasztottad kinyitni az aznapi ablakot és ezért tudnád most csak FA-ért kinyitni.
    A rémnaptárrral kapcsolatos hibák kizárólag az utolsó pár napot érintették és ezeket a hibákat az óra átállítás okozta.
    A korábban ki nem nyitott ablakok sajnos a játékosok figyelmetlenségére vezethetők vissza.
     
  7. afranya1945

    afranya1945 Fórummogul

    Hello! A gyümölcsfák értékeit szeretném ha megmutatnátok
     
  8. Benefactor

    Benefactor Fórum hercege

    Szia!

    Ha bemész a pajtába és kiválasztod a fatermések fület akkor máris láthatod a pajtádban lévő összes fatermés pajta értékét.
    A bahamás fák külön fülön találhatóak a pajtában.
     
  9. Benefactor

    Benefactor Fórum hercege

    Szia!

    Amikor kevés a szponzor akkor a moziban nincs vetítés.
    Sajnos nem tudjuk befolyásolni a moziban lévő hirdetések gyakoriságát.
     
  10. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Nem tudom, hogy jó helyre írok-e?...A segítségeteket szeretném kérni. :)
    Jobb oldalt fent,..a fogaskerekeknél elállítgattam mindent.....Nem lehetne ezt visszacsinálni?.....Pár dolog megváltozott,...de ami nagyon hiányzik a felröpiket nem látom megjelenni alul a bal sarokban. :(
    Egyébként meg szerintetek,...mi az ideális beállítás?
    Eddig sohasem nyúltam hozzá, de most a kisördög kibújt belőlem,...és próbálkoztam,...sajnos!
    Előre is köszönöm a segítsget!
    Üdv. Mindenkinek!
     
  11. balatoni028

    balatoni028 Járnitanuló

    Sziasztok,balatoni028 ID19339532 vagyok,az lenne a kérdésem,megvettem a pudingos 3 kitehetöt és a 3 köbezárt kitehetöt 170,170 farmeraranyért,a pénzt elvitte de a kitehetöket nem kaptam meg,mikor kapom meg.Elöre is kösti a választ.
     
  12. Benefactor

    Benefactor Fórum hercege

    Szia!

    Természetesen van rá megoldás.
    Kattints rá az alábbi képen látható pirossal bekeretezett ikonra és előjönnek a beállítások.
    [​IMG]
    Most 2 féle lehetőséget látsz: Standard beállítások és További beállítások.
    Kattints a További beállítások gombra és a bal oldali oszlopban keresd meg a Betakarítás animációjának bekapcsolása
    lehetőséget és ott tudod bekapcsolni, hogy aratás közben újra megjelenjenek a felröppenők.
    A beállítások végén ne felejts el rákattintani alul a "Mentés" gombra.
    Nincs optimális beállítás. Látod, hogy mennyi mindent lehet ki és bekapcsolni, mindenki eldönti, hogy mit szeretne megjeleníttetni játék közben.
    Egy dolog biztos, minél több animáció van bekapcsolva, annál lassabb lesz a játék sebessége.
     
    kedvenc62 kedveli ezt.
  13. Benefactor

    Benefactor Fórum hercege

    Szia!

    Kérlek, hogy egy ki és belépés után ellenőrizd újra, hogy megvannak-e?
    A frissítés nem mindig elég, ezért kérem a ki-belépést.
    Ha az újabb belépés alkalmával sem lenne meg akkor ID számot és pontos farmnevet kérek az ellenőrzéshez.
     
  14. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Köszönöm szépen!..azt sikerült visszaállítanom....De annyi mindent lehet állítgatni,...és nem tudom, hogy mi mire jó...ezért nem tudom eldönteni, hogy be legyen-e kapcsolva,..vagy nem?..vagy próbálkozzak, amig minden a kedvem szerint fog működni?...Esetleg valahol olvashatok róla?
     
  15. nikky2017

    nikky2017 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok, tudna valaki segíteni abban, hogy ha egy vörös orchideát sem kaptam, akkor nem is tudok játszani az eventen? Valahogy orvosolható ez? Köszi!
     
  16. Benefactor

    Benefactor Fórum hercege

    Szia!

    Bahamán kerested már?

    Vörös orchidea
    [​IMG]Érési idő: 06:30 óra
    Szükséges szint:
    3. baha szint
    Tapasztalatpont: 24 btp (1x1-n)

    Ültethető:
    - Bahamarama szigeten, esőerdőben
    - Farmos területeken és a zuhatagok szigetén NEM ültethető
     
    -ágianyu33- és nikky2017 kedveli ezt.
  17. Benefactor

    Benefactor Fórum hercege

    Parancsolj! Az alábbi linken bővebben is olvashatsz a beállításokról.
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/a-menürendszer.493/#post-1539
     
    kedvenc62 kedveli ezt.
  18. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

  19. nikky2017

    nikky2017 Fórum-zöldfülű

    Jajj nem... megvan!!! Köszi a gyors választ!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 2.11.17
  20. -Kicsi03-

    -Kicsi03- Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen ,akkor a hiba nem az én készülékemben van!!! / Vicc/
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.