Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Magdusnéne

    Magdusnéne Junior szaki

    Szia !
    A jobb alsó sarokban a "További opciók" gombra kattintva tudod megnézni küldés előtt a választ.
     
  2. rózsabimbó1

    rózsabimbó1 Fórum mestere

    segítséget szeretnék kérni!!gőzöm nincs hova írhatnék most.véletlenül "kivágtam" a Pinkie Pie sütiadó akármimet.viszont sehol nem találom hova a bánatba lett :( kertnevem és a ID számom----> rózsabimbó ID: 1356643

    © Bigpoint · Minden jog fenntartva · Általános Üzleti Szabályzat · [​IMG] · Adatvéd
    ja... és nem tudom miért nem engedett be az eddig használt nevemmel!!kiírta már foglalt...ez nagyon érdekes lenne!!
     
  3. rózsabimbó1

    rózsabimbó1 Fórum mestere

    nahááááátttt...most nézem újból fórumkezdő lettem :D ez így van jól?még nem volt időm olvasni,de ez is csodálatra méltó :D
     
  4. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Szia csocso! lehetséges, hogy új topikként megnyissam a régi Eventvadászok társalgóját?
     
  5. fruska1

    fruska1 Junior szaki

    Sziasztok!
    Gratulálok az új fórumhoz!!!!

    Továbbá kérdezném, hogy a kincses sziget 1 részét teljesítettem, ezen a részen csak a váza működik???

    Köszi a választ!
     
  6. csopke83

    csopke83 Fórum-zöldfülű

    sziasztok! sehol sem találom hogy hogy lehet pikniktakarot késziteni! köszönöm választ
     
  7. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa


    Igen, csak a váza tartalmát tudod kirakni.
     
  8. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Kell hozzá a textilmalom, ami egyik event nyereménye volt, ha jól emlékszem.
     
    csopke83 kedveli ezt.
  9. .szigi.

    .szigi. Fórumprofi

    Miért nem válaszol senkiiiii erre a kérdésre ?????Azt hiszem eljött a búcsúzás ideje.......o_O
     
    Utoljára szerkesztett: 25.8.14
  10. rózsabimbó1

    rózsabimbó1 Fórum mestere

    na most lett elegem!!hová a bánatba lehet írni,ha eltűnik valamim??még akkor is ha véletlenül "kivágtam"mint egy korhadt fát!!még mindig nincs meg a Pinkie sütit adó cuccom!!!egyáltalán van még moderátorunk????erre kellett ez az újítás?gratulálok!!
     
  11. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

  12. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    A váza ikonban keresd, a neve Felhőpalota.
     
  13. fruska1

    fruska1 Junior szaki

    Komolyan??? Hát ez egy nagy szívás, mert igen sok cuccot kellet belerakni a feladatsorokba. Ha tudom, hogy csak ezért????.....
    A következő területek is vázások, amíg nincs kész az egész?
     
  14. rózsabimbó1

    rózsabimbó1 Fórum mestere

    ohhh...köszönöm neked,nagyon rendes vagy!!ez az életben nem jutott volna eszembe így keresni,pedig egyesével nyálaztam át a díszek közt.pussz neked és köszi!!
     
  15. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Szerintem igen, én 4 területet csináltam meg, de csak vázásat tudok kirakni.
     
  16. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Nagyon szívesen segítek, ha tudok.:)
     
  17. fruska1

    fruska1 Junior szaki

    Komolyan??? Hát ez egy nagy szívás, mert igen sok cuccot kellet belerakni a feladatsorokba. Ha tudom, hogy csak ezért????.....
    A következő területek is vázások, amíg nincs kész az egész?
     
  18. Dávid_gazda_garázda74

    Dávid_gazda_garázda74 Törzsjátékos


    Szigi most mi van? hol van a Mutasd a Birtokod. skacok mi hol? SEGÍTSÉG!
    ja és a Alsó képemet hogy tudom újra oda rakni?
     
  19. .szigi.

    .szigi. Fórumprofi

    Szia !
    Az aláírásomban a szavazólistára kattintva tudsz szavazni , és remélem hamarosan lesz topikunk is :)
     
  20. Dávid_gazda_garázda74

    Dávid_gazda_garázda74 Törzsjátékos


    Az jó de azt is hogy tudok csinálni?? Mi hol? Á. Hol a topikunk? :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.