Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Tags:
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

1. A normál Farmerama

0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

4-es számmal jelzett ikonra kell kattintani az ajándékkód mező előhívásához.

2. Bettina7676

Bettina7676 Fórumelemző

Köszönöm szépen ! Megpróbálom még egyszer mert nem fogadta el!

3. Bettina7676

Bettina7676 Fórumelemző

Szia Tamás! A személyre szabott E-mailbe kapott kódot nem fogadja el! Azt írja nem szerepel a rendszerbe pedig március 10-ig beváltható vásárláskor! Bocs a zavarásért nem sürgős a válasz de még sose tudtam felhasználni! Köszönöm!

4. Ninett79

Ninett79 Fórum elő legendája

Szia!
    A csillagot ugye nem másolod ki? Mert a csillag nem kell a végére. :)

5. Bettina7676

Bettina7676 Fórumelemző

Szia! Nem! A kötőjeleket sem írtam be csak a betűket meg a számokat! Köszönöm!

6. Ninett79

Ninett79 Fórum elő legendája

A kötőjelek kellenek, csak a csillag nem. Így próbáld meg. :)

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  7. Bettina7676

Bettina7676 Fórumelemző

Sikerült köszönöm a segítséged!

Havasi_Gyopár és Ninett79 kedveli ezt.
  8. krisztabanya

krisztabanya Fórummogul

Sziasztok! Kérdésem, hogy vásárlás esetén régebben paysafe card-dal fizettem, de most már csak OMV kutaknál lehet kapni, ami nincs a közelemben. Egyéb fizetés nem lehetséges? És ha igen, azt hol találom. Köszi előre is a választ.

9. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia krisztabanya!
    Kártyás fizetéssel változatlanul tudsz vásárolni. Biztonságos, és akár el is mentheted az adataidat, hogy a 10 %-os FA vásárlási bónuszt is megkaphasd rendszeresen.
    Az SMS -sel való vásárlást nem nagyon ajánlom, egyrészt mert nem minden szolgáltatónál járnak el korrekten az azzal való fizetéskor, másrészt majdnem dupla annyiba kerül, mint hitelkártyával, bankkártyával, vagy Paysafe Carddal.
    Ha a Paysafe Card honlapjára rámész, akkor ott kiírja, hogy hol lehet még vásárolni az OMW kutakon kívül.

krisztabanya kedveli ezt.
  10. takizsuzsi40

takizsuzsi40 Kivételes tehetség

Sziasztok! Beléptem a prémium villába, hogy tudjam még hány napon van az újra megváltáshoz. Nem mutatja az időt, viszont aktívnak néz ki a vásárlás, de ha rákattintok nem csinál semmit. Nem tudom pontosan mikor vettem újra prémium tagságot, de februárban volt, tehát még nem járhatott le. A klienssel játszom, ID8520082 a számom, farmnevem: takizsuzsi40. Ha lehetséges kérlek nézzétek meg.

11. Havasi_Gyopár

Szia takizsuzsi40!
    Van, hogy a belépéskor egy másodperc töredékéig felvillantja a pillanatnyilag élő prémiumtagságból a hátralevő időt, de egyébként az a jó, ha nem csinál semmit a prémiumos kapcsoló, mert akkor aktív.
    A tagságod hátralevő idejét a Bankban meg tudod nézni, a jobb felső sarok tájékán látható: "Állapot és felmondás" kapcsolóra rákattintva. Az utána feljövő ablakban mutatja a "Saját csomagok"-nál a Prémium tagság érvényességi idejét.

12. takizsuzsi40

takizsuzsi40 Kivételes tehetség

Köszönöm, hogy megnézted!

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  13. donkartacs07

donkartacs07 Fórumszaki

Az oldal nem akar betöltődni, 4 perce pörög a napraforgó, most ez így marad az eventig? Üdv Don

14. Havasi_Gyopár

Szia!
    Kérlek végezz egy alapos tisztítást.
    A játék megy.
    Ellenőrizd az internetkapcsolatodat is, nem történt-e ott valami olyasmi, (lassulás, vagy net-szakadás), ami gátolja a rendes működést.
    Akár egy Speed.test -tel is ellenőrizheted.

15. fibota

fibota Járnitanuló

Sziasztok!

Nem tudom más is jelezte, de az első játékom utáni csillagos érmék jóváírásra kerültek, jó lenne visszakapni őket!

16. Szilvi777

Szilvi777 Fórum-zöldfülű

Nekem is eltűnt 220 csillagos érme. :(

17. Havasi_Gyopár

Szia!
    ID számot kérek, meg majd türelmet, mert egyelőre még nem született döntés a jóváírásról.

18. Havasi_Gyopár

Szia!
    ID számot kérek, meg majd türelmet, mert egyelőre még nem született döntés a jóváírásról.

19. rozsazsuzsa

rozsazsuzsa Fórum biztosa

Jó reggelt! Másnak is van problémája a tenyésztéssel? Kiválasztás után nem indul a tenyésztés, eltűnik a jelölés, kezdhető újra.

20. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Senkitől nem olvastam ilyet, így nem mondható 100%-ra. Kérlek próbáld meg másik böngészőből, vagy kliensből.

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.