Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Tags:
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

1. A normál Farmerama

0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Bajszi.

Bajszi. Utánpótlás-írogató

Sziasztok.
    Nem tudom hogy jó helyen írok de a térkép felirat alatt lévő fényesen villogó kört hogy lehet eltüntetni mert elégé zavaró?
    A választ előre is köszönöm.:):)

fcsilla és Dori_M kedveli ezt.
  2. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

A hibajelenség ismert, de még nem került javításra.

3. Marik33

Marik33 Haladó

szervusztok a játékot nem tudom folytatni az utolso dobásom útan semmit nem tudok csinálni pedig a malomban 8 db. csináltam.mit rontotta el? marik33 Id 14174638 Köszönöm

4. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Frissítsd a játékot F5 vagy Fn + F5 -tel.
    Javasolt, hogy mielőtt a minijátékot elkezdenéd, előtte futtass le egy CCleanerezést, ha nincs bent a napi rutinfeladatok között.
    Ha így se menne, akkor egy ki-be-lépést tudok javasolni.

5. Edythke

Edythke Törzsjátékos

Sziasztok! Hogy lehet az, hogy nálam aktíváltam a Napsugár és Karácsony 2014 felhősort megettem a rózsaszín zselét és tovább tart a tenyésztésem mint a lányomnál akinek nincs Napsugár felhősora?

6. véda2020

véda2020 Járnitanuló

Bár vannak mazohista hajlamaim de idegesítő,hogy kézzel leszedés után lefagy a rendszer és amikor újra belépek kezdhetem újra az aratást. mire megtrágyázom a 175 kis kockát és akarok venni trágyát újra lefagy és új belépés után megint trágyáznom kell mert 75 trágya nem került a helyére.Elöször kliensben majd firefoxban.Mi lehet az oka ,hogy ilyen sok újabban a hiba?

fcsilla és 20zeno13 kedveli ezt.
  7. Havasi_Gyopár

Szia véda2020!
    Sajnos ez több-tényezős hibalehetőség.
    Függhet a gépünk kapacitásától, az internet kapcsolat erősségétől, szakadozottság-mentességétől, s nem utolsó sorban a rendszeres takarítástól (pl. legalább CCleanerrel).
    Kézzel valóban nehéz 1*1-ben művelni a földet, ezért sokan 1*2-es területet használnak, mert fele annyi kattintást igényel.

8. véda2020

véda2020 Járnitanuló

Köszönöm a választ.Hol van leirva a tisztitás menete olyan módon ,hogy egy hetvenes nem számitógép zseni is megértse.

9. interlala

interlala Törekvő

Szép farmos napokat!
    Elöször is a bocsánatotokat kérem amiért decembertől januárig . bombáztalak titeket a bajaimmal. A farm jó lett, igaz vannak még problémák, de amint olvastam, dolgoznak rajta a fejlesztők. Nos a sok ideg és huza vona után, maradtam és nem bántam meg. Sajnos sok mindenen megyünk most keresztül és ez a kis játék le nyugtat. Úgy hogy Kékmadár1 te aki nyugtattál meg köszönöm. Éjszakákat nem alszunk,. mert a beteg sem szóval elnézést ha akaratos gyerekként viselkedtem, Köszönöm

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  10. ibolya5545

ibolya5545 Aktív író

Sziasztok. azt szeretném kérdezni, hogy az event nyereményeit, nem lehet kitenni a kisállat futtatóba? azt írja az ismertető hogy csak a Teliholdas területekre nem lehet kitenni.

11. 20zeno13

20zeno13 Utánpótlás-írogató

Ugyan ez a problémám, igaz én munkásokkal aratok, de ahhoz, hogy végig vigyem a teendőket ma reggel 2x állt le a játék. Kilépés-belépés. Idegtépő. A gépem és az internet sebessége nem változott, és ez kb. 2-3 hete sokkal jobb volt. Most nagyon sokat romlott a Kliens minősége. Nem értem, hogy lehet rosszabb, mint amilyen volt.

véda2020 és fcsilla kedveli ezt.
  12. Szomszika

Szomszika Fórum mestere

A házikedvenc futtatóba nem lehet olyan dekort kitenni, ami csak meghatározott ideig ad bónuszt. (+ jelűek)

13. Havasi_Gyopár

Szervusz véda2020!
    Itt tudsz olvasni róla, hogy a géped rendszeres tisztítását hogyan tudod elvégezni:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...rítése-a-sütik-cookies-törlése-ccleaner.6733/
    A sokszor javasolt CCleaneres takarító programról itt tudsz olvasni:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...tik-cookies-törlése-ccleaner.6733/#post-21613
    Ez egy ingyenesen letölthető program. Ha van a családban, vagy a környezetedben olyan valaki, aki tud ebben segíteni, akkor töltsétek le, és utána neked csak annyi dolgod lesz, hogy minden ablakot becsuksz, és csak rá kell kattintani a program elindításához.
    Mindenképp javaslom ezt megcsinálni, mert ezzel sokat tudsz segíteni magadon.

14. Havasi_Gyopár

Szia!
    A rendszeres gépkarbantartás (Ccleaner lefuttatása) mindenképp segít, de az ilyen jellegű játékosi jelzéseket is mindig továbbítjuk a központ felé, és ez alapján is meg tudják tenni a szükséges intézkedéseket a javuláshoz.
    Türelmet kérünk, bízzunk benne, hogy fokozatosan javul a helyzet.

15. mamuci44

mamuci44 Haladó

Segítséget szeretnék kérni! Véletlenül az ajándékküldésnél rányomtam a Szívből ben az arany jegygyűrűre és persze levett 50 farmaranyat de fogalmam sincs hogy véletlen ki lett a párom!! Honnan tudom meg? Előre köszi a válasz!

16. Havasi_Gyopár

Szia mamuci44!
    Kérlek add meg az ID számodat, mert anélkül nem tudjuk mi sem megnézni.

17. mamuci44

mamuci44 Haladó

Id számom11354999 Köszi várom a választ!

18. Havasi_Gyopár

Szia mamuci44!
    A kollégám megnézte hellboy51 -nak küldted el, még függőben van, nem igazolta vissza.
    Amennyiben szeretnéd visszavonatni, akkor a supoortra kell írnod mielőbb, ahol, méltányossági kérelem alapon vissza tudják adni az FA-dat is, és törlik a házasság kezdeményezését.
    A supportot így éred el:
    [​IMG] A lenyíló ablakban válaszd az Általános kérdések sort.
    Részletesen írd meg miről van szó, mit szeretnél, mi a problémád, mi volt az előzmény, minimum 140 karakterben.
    Azt az e-mail címet add meg, amin olvasni tudod a support válaszát. Ők pontosan leírják a teendőket, és segítenek a megoldásban.
    A supportról itt tudsz bővebben olvasni:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-support.6729/
    A vonatkozó Adatvédelmi előírások értelmében, a levéltitok megsértésének elkerülésére, kérlek ezt követően ne írj erről a fórumon.
    Türelmedet kérjük, a probléma megoldása több időbe is beletelhet, attól függően, hogy mennyi intézni való jön össze időközben.

19. mamuci44

mamuci44 Haladó

Köszönöm Szépen a segítséget! Megpróbálom!!

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  20. kertmesterrozsa

kertmesterrozsa Utánpótlás-írogató

Miért nem lehet kinyitni a meglepetésládákat?

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.