Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Arra jogosult kollégám ellenőrizte.
    Megnézte a farmodat a gépéről, és nem tapasztalt olyan jelenséget amit leírtál.
    A leírásodból az tűnik ki, hogy egyértelmű, hogy a gépeddel van a probléma, ami lehet a vezeték nélküli egér miatt. (Elem csere az egérben megvolt?) Például sajnos vannak még forgalomban olyan egerek, amelyek nem kompatibilisek a win10-el, ha régebbi az egér akkor ez elképzelhető egyébként is.
    Gond lehet az egér illesztőprogramjával is. A legegyszerűbb az lenne, ha először megpróbálnál egy illesztőprogram frissítést, ha ez sem segít, akkor kihúzni az egér vevő részét az usb-ből, majd kitörölni a gépről az egér illesztőprogramját, utána Ccleaner, és a gép saját egérpadjával kellene próbálkozni.
    Ha továbbra is fennáll a probléma, akkor szervízben kell ellenőriztetni, mert a gépen valami hardveres vagy egyéb szoftveres probléma lehet, ami ezt a jelenséget okozza.
     
  2. .Khrone.

    .Khrone. Fórumlakó

    Sziasztok!

    Igazából két külön kérdésem van:

    1, Van két kitehető: A száguldó szán és A repülő szán, amiknél a télapó integet. Lehet kérni, hogy jelezzétek, hogy működjön. Az unokáim nagyon szerették, és most mindig nyúznak, hogy indítsam, de nálam nem megy. Csak nálam, vagy ez máshol sem?

    2, Cserenapon én mindig nézem az Egyéb sort, ki mit kér és csak kattintgatok, ha van, akkor cserélek, meg se nézem mit kapok, mert a lényeg, hogy valaki szeretne valamit, ami nekem a polcon porosodik. Eddig úgy tudtam-láttam, hogy a túl friss dolgok nem cserélhetők, így bátran kattintgattam. Viszont a mostani event kitehetője is ott volt a cserélhetők között. (Feneketlen pocok)
    Rosszul gondolom, hogy a futó eventek kitehetői nem szoktak cserélhetőek lenne az event ideje alatt?

    Köszi
     
  3. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Az első probléma kapcsán egy hosszabb ügymenet várható mire javítják, hisz ez egy apró hiányosság, vannak fontosabb problémák is, amiket meg kell oldani.
    Második írásod kapcsán pedig az az igazság, hogy a dekorok mindig elérhetőek, míg a fák és az ólak 4 hónappal később mint játékba kerülnek.
     
    .Khrone. kedveli ezt.
  4. 1lány

    1lány Utánpótlás-írogató

    Szia. Nem tartom valószinünek a gép problámát, augusztusban került rá magyar nyelvű program, akkor lett rápakolva minden program, hisz ez egy vadiúj laptop, ami Németországban lett vásárolva, otthon az Öcsém szokta ezt csinálni, mert én tök hülye vagyok hozzá. Szuperül működött is, ez a játék is, minden ki lett próbálva míg otthon voltam, miután vissza jöttem sem volt gondom, kb 1 másfél hónappal ezelőtt észleltem ezt, és csak ebben a játékban. Igaz, más játékkal nem is játszom. Elem csere volt, kb egy hete az egérben. Kompatibilis az egerem a win 10-el, mert másik laptopon is működött, és ezen is. Mivel hülye vagyok az ilyen frissítgetésekhez meg mindenhez, nem tudom segítség nélkül ezt megoldani. De azért köszönöm Nektek hogy próbáltatok tippeket adni.
     
    Othep kedveli ezt.
  5. Jennyke60

    Jennyke60 Törekvő

    Sziasztok! Cserenap alkalmából érdekelne a ki, mit ad cserébe topik. Köszönöm előre is.
     
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Játékosok területe - Spam sarok

    Katt:
    Ajándék - Cserebere - Új szabályokkal!
     
  7. szivarvany20000

    szivarvany20000 Haladó

  8. dina0119

    dina0119 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Szerettem volna mobilról (telenor) telefonon rendelni farmaranyat, de azt mondja ezen a számon előfizető nem kapcsolható!
    Többször rendeltem már így, eddig sikerült, tehát nincs letiltva az emelt díjas telefonhívás a telefonomon. Akkor mi lehet a probléma? Köszönöm a segítséget!
     
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A vezetékes telefonhívásos rendelési formában változás várható, ezért szünetel.
    Addig is másik fizetési formát kell, hogy keress:
    Pl: Bankkártyás fizetés, PayPal, Paysafecard
     
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A következő eventen tudod majd megszerezni:

    A felhősorokat adó buborékok 2-2-2 event találkozási pontján vannak.

    Az első felhősor a 3. buborékban rejtőzik.
    Feloldása az 5. és 6. buborék teljesítése után kattintható.


    A második felhősor a 13. buborékban rejtőzik.
    Feloldása a 11. és 15. buborék teljesítése után kattintható.


    A harmadik felhősor a 9. buborékban rejtőzik.
    Feloldása a 4. és 14. buborék teljesítése után kattintható.

    [​IMG]

    https://board-hu.farmerama.com/thre...gászós-event-2021-október.21651/#post-1224683


     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  11. szivarvany20000

    szivarvany20000 Haladó

  12. sanyika12345

    sanyika12345 Törekvő

    szia úgy látom csak ide tudok írni a megfelelő topik le van zárva nem működik a csere eventben nálam a kitett dolgaim nem engedi változtatni a cserére felrakott dolgokat ID:7110083 töbszöri próbálkozás után csodálatos módon 4db engedváltoztatni az 5 . et nem
     
    Utoljára szerkesztett: 24.10.21
  13. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Sajnos, a költői kérdések értelmezésében nem vagyok túl ügyes....
    Mivel ez nem egy irodalmi fórum, igazi kérdésnek véltem, tehát megválaszoltam, mivel vannak, akiknek ez egy valós probléma.
    De mostmár értem, hogy ez a véleményed, köszönöm, hogy leírtad! :)
    Tudod, hogy a játékot nem mi készítjük, a játékmesterek fejébe meg nem látunk bele. :)
    Legyen szuper vasárnapod! :)
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  14. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Milyen topik van lezárva, ami szerinted ehhez a problémához jobban illene?

    Milyen változtatásokat szeretnél végrehajtani a cserefelületen, és nem sikerül?
     
  15. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Sziasztok!
    Némi tájékoztatásra lenne szükségem, nem találok leírást a bennem felmerülő kérdésre sehol. Nekem csak egyetlen vadaskertem van a farmon és a bahán is. Mitől függ az, hogy mennyi fejlesztett ólat tehetek bele a 8 db férőhelyre. Lehet-e tovább fejleszteni ahhoz, hogy pl. 8 db. 4-es szintű ólat tudjak beletenni? Köszönöm, ha választ, vagy segítő leírást kapok:)
     
  16. sanyika12345

    sanyika12345 Törekvő

    szia kirakom vagy felteszem a cserére kivánt dolgot az üzlet és ajándéknál ( saját ajánlatok). Próbálnám megváltoztatni de a legfelső rubrikát azt nem engedi törölni a többit igen. Hiba bejelentő topiknál nálam lakat van rajta oda nem enged írni.
     
    Utoljára szerkesztett: 24.10.21
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Egyetlen feltétel van, hogy annyi férőhelyre legyen a Vadaskerted felfejlesztve, ahány ólat be szeretnél tenni.
    6 vagy 8 helyesre.
    Innentől betehetsz az Óriás ólak kivételével alap, sárga narancs, piros, rózsa, neon ólat. Akár vegyesen is.
    A Farmenciklopédia pedig mindenben segít:
     
    Tavirózsa és -ágianyu33- kedveli ezt.
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU



    Erre a topikra gondolsz?

    upload_2021-10-24_10-16-32.png

    Nem csoda, hogy nem tudsz ebbe a topikba írni, mert ez kifejezetten a unity platformra való áttéréskor tapasztalt hibák leírására született, és már jó pár hónapja unity-t használunk, nincs már rá szükség.
    A Te hibád, már ha hiba, egyszerű játékhiba.
    Nyugodtan használhatod bármely Segítségkérő topikot, mint ahogy meg is tetted...

    Kipróbáltam, nekem minden tételemet engedte törölni a játék.

    Próbálj meg egy böngészőváltást és/vagy CCleaner-es géptakarítást.

    Kiegészítés:
    Kitöröltük az ajánlatodat.
    Ettől függetlenül csinálj kérlek egy géptakarítást, nehogy beragadjon valami hibás sütid, és később gondot okozzon...
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  19. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Zúzmarás jegenyefenyő XXL-t mikor és hol lehetett beszerezni:music::music::music:
     
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Az biztos, hogy ezen az eseményen (A 2019. áprilisi fás válogatás kínálata és új fái) már szerepelt.
    Türelmedet kérem, később még foglalkozom vele... :)
     
    Kuzdern kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.