Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. borosgazda720

    borosgazda720 Utánpótlás-írogató

    Segítséget kérnék, nekem a citromail.hu-t feltörték és ezért az *****-ra változott, de nem tudom a fiókomban megváltoztatni, mert az előző email-em már nem él. A másik kérésem az lenne, hogy a Borosdazda720 farmomon nagy kezdőbetűvel írják, mert ezzel egy elhunyt bátyámnak állítottam emléket és mindenütt kisbetűvel van írva, hogyan tudnám ezeket megváltoztatni?
    ID: 8963516
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 29.10.21
  2. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Az első probléma kapcsán keresd fel a supportot.
    Keresztelő pedig nem lehetséges sem a játékban, sem a fórumon, tehát ez már örökre így marad. (fórumon mikor életedbe először beléptél, akkor kérdezte meg, hogy mi legyen a fórumneved).
    Játéknév pedig a regisztráció idején volt megadható.
     
  3. boszi52

    boszi52 Rutinos

    A Kaszásfű bentmarad a játékba azt event után ?
     
  4. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Szia boszika !
    Ime az új rémnövény , ami természetesen ezután is játékban marad ! :)

    Kaszásfű
    [​IMG] és [​IMG]
    Hozzáférés: minden játékos számára telihold idején (3. szinttől)
    10 db növényt kapunk kezdéshez, ezt kell tovább szaporítanunk.
    Érési idő:
    04:20 óra
    Tapasztalatpont: 6,5 TP (1x1) -> 26 TP (2x2)
    Kategóriás besorolása: Rémnövény
    Ültethető: Teliholdas terület, Gombaerdő
    Pajtaértéke: 16
    Használható bónuszok: Minden termék és felhősor, amely hatással van a rémtermékekre.
     
    Kuzdern, GA-BI-O-Farm és -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. szupermuter51

    szupermuter51 Aktív író

    Sziasztok!! Tudni szeretném, hogy mi az a spam sarok és hol található, mert nem tudtam, hogy a cserenap akkor is működik ha már lejárt. Lehet,hogy azért nem találom a cserére felajánlott dolgaimat? Az nagyon jó lenne ha ilyenkor is meg lehetne nézni az event állását. ID24796610
     
  6. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A Játékos területe címszó alatt találod meg a Spam sarkot.
    upload_2021-10-29_15-0-18.png
    Majd pedig a spam sarokban találod a cserés topikot.
    Talán keresel valamit?
     
  7. szatmi

    szatmi Aktív író

    Sziasztok! Valaki hallot mostanában kódról? Mintha láttam volna a facén, most hiába keresem!
     
  8. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Mindenki, aki a felhasználói fiók beállításoknál igényelt hírlevelet, az kapott az e-mail címére egy beváltható ajándékkódot.
    A kód kizárólagosan arra a farmra szól, amelyikre címezték.
    A beírásnál ügyelni kell arra, hogy a kód előtt és/vagy után lévő * jel nem tartozik a kódhoz (az az elválasztó jel, a kód sorozatban) ezért azt nem szabad begépelni az ajándékkód rovatába.
    Továbbá ügyelni kell arra is, hogy ami a kódban 0 azaz nulla, ahelyett ne üssünk O azaz o-betűt.
    Ha kértél hírlevelet, akkor a te e-mailcímedre is küldtek bónuszkódot.
    Kérlek ellenőrizd a postaládádat, nem csak a bejövő mappában, hanem a többiben is nézd meg.
     
  9. Csanka33

    Csanka33 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Új játékosként elakadtam az oktató lépéseknél.
    A tyúkok ellátása pontnál nem tudok semmit csinálni és tovább lépni.
    A segítséget köszönöm szépen !
     
  10. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Szükséges lenne a Farmod nevére, és az ID-számra.

    Meg tudnád írni?

    Ha webes felületen játszol, böngészőt használva nyitod meg a farmot, az azonosító adat a kereten olvasható az alsó részen.

    Ha kliensben játszol, ott nincs farmkeret. De az azonosító adatokat ott is tárolja a rendszer.
    Jobb felső 3-as kapcsolóból a középső, fogaskerekes kapcsolót kell először kattintani.
    A megjelenő lenyíló opciók ikonjaiból a bal oszlop utolsó ikonjára kattints, rá ... ez a beállítások ablak rész, annak a jobb felső részén látod a farm nevét és az ID-számát.

    Erre van szükségünk, hogy segíthessünk a probléma megoldásában.

    Köszi, ha hozod az adataidat.
     
  11. Csanka33

    Csanka33 Fórum-zöldfülű

    Először a Csanka22 nevű farmmal próbálkoztam, ott ugyanez a baj.
    Csanka22 : ID56830489
    Csanka33 : ID56830502

    Köszönöm a gyors segítséget !
     
  12. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Üdv ismét!

    Köszönöm az adatokat.

    Egy hiba miatt nem lehetett befejezni az oktatási feladatsort.

    Kiiktattam a farmjaidon ezt a játékelemet.

    Folytathatod a termelést.

    Köszönöm a türelmedet.
     
    Kuzdern és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  13. Csanka33

    Csanka33 Fórum-zöldfülű

    Szia !
    Nagyon köszönöm és nagyon örülök, mert a nagypapám sem tudott segíteni, pedig több éve játszik.
     
    Othep és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  14. afranya1945

    afranya1945 Fórummogul

    Helló! Volt nekem egy makkápolna fám,és eltünt.Tudnátok segiteni? afranya1945 ID 24400208
     
  15. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    upload_2021-10-29_20-29-13.png Próbáld meg így keresni, ennek a termése 4 db Makk-kápolna (alapesetben, vagyis bónuszok nélkül).
    Ha így sem találod, akkor kérlek gyere vissza, és megnézzük.
     
  16. afranya1945

    afranya1945 Fórummogul

    bocsi, de makkápolna néven volt fám a szezám tárulj gazdaköriben használtam is. tölgykápolnám nem volt.

    Bocsánat, közben megtaláltam.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 29.10.21
  17. szupermuter51

    szupermuter51 Aktív író

    Igen, betettem cserére a dekort, hullámos papagájt szerettem volna, de se hullámos papagáj sem pedig a dekort. A többi sem kelt el illetve nem került cserére, de a dekoromat sajnálnám, ha nem lenne meg. Belenézek az átküldött spam sarokba, amit köszönök, de sajnos napközben elromlott a gépem így hát most köszönöm meg a segítséget. Köszönöm!!
     
  18. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia szupermuter51!
    Mikor tetted be a dolgaidat cserére?
    Az ajándékozási és cserenap 2021.10.22. (péntek) /14:00 21.10.25. (hétfő) 22:00 óra között volt. Csak ebben az időintervallumban lehet cserélni.
    Ebben az időközben akartál cserélni? Milyen módon akartál cserélni?
    Milyen dekorod nincs meg? Te szerettél volna olyant kapni, vagy cserére ajánlottad? Netán el is küldted, de az ellenértéket nem kaptad meg?
    Olyan van, hogy valaki szeretne cserélni, de nem jön össze, mert a kereslet - kínálat nem találkozik.
    (Léghajón való cseréléskor még nem volt rá precedens, hogy nem lett volna korrekt a csere, ha valaki rákattintott a csere folyamat véghezvitelére.)
     
    jófarmerlány kedveli ezt.
  19. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia

    2021-10-30 06:28:34 - szédült szántó 42 db
    2021-10-30 06:27:55 - farm - 38 db

    Előtte este 7 körül arattad a farmot.
     
  20. szupermuter51

    szupermuter51 Aktív író

    Természetesen, mert hogy csak cserenapon lehet cserélni eladni vagy ajándékozni. "Kösz a segítséget" című dekorért szerettem volna hullámos papagájt cserélni, mint írtam de egyik sincs a raktáramban, pedig úgy tudtam, hogyha lejár az idő és nem jön össze a csere visszakerül a raktárba a betett tárgy, ahogy a 2 ferde fa is visszakerült.A harmadikra már nem emlékszem, de hullámos papagájt szerettem volna mindegyikért.Azt tudom, hogy az éjféli tölgy XXL-est sikerült elcserélni, meg is kaptam érte az ólat. Nagyon köszönöm, hogy segíteni szeretnél, mert az a dekor elég sok TP-t ad, akkor is ha lejárt.
     
    Utoljára szerkesztett: 30.10.21
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.