Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Gaszton

    Gaszton Járnitanuló

    Sziasztok! Prémium tag vagyok és, nem kaptam az event kezdetekor csak 10 fenyőágat a 15 helyett. A prémium villánál megnéztem, azt írja aktív. nem mondtam le, ugyan sajnos már nem pontosan emlékszem, hogy milyen dátummal aktiváltam. mi lehetett a gond? Előre is köszönöm.

    Gaszton
    ID 11797097
     
  2. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Tudnak a hibáról, a javítás folyamatban. Türelmet kérnek!
     
    Sali~*.*.* és stb_farmer kedveli ezt.
  3. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem kapták meg a prémium tagok - senki sem - a plusz fenyőágat! Sajnos!

    A kezdeteknél, szerdán: 2022. december 21-én 14:00 - 15:25 óra közötti időszakaszban játszó gazdákhoz nem jutott el a leírásban beigért 4 ünnepi kockajáték szett.

    Emiatt a hiányzó elemek miatt javító szkript fut még a háttérben.

    Van aki már megkapta az elmaradt szetteket, van, aki várja.

    Azok a gazdák, akik 15:25 óra után léptek be a farmra, indultak az event feladataival, náluk ez a 4 szett már automatikusan kézbesítettek voltak.

    Megértésedet kérem.
     
    -ágianyu33- és stb_farmer kedveli ezt.
  4. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

    Szia! Kettő kérdéssel fordulok segítségért. A jelenlegi eventnél nem tudom hol szerezhető be az "ünnepi libikóka" kitevő? Biztos figyelmetlenül olvastam valamit. A második kérdés esdeklő. Tudom mindég kapjuk a figyelmeztetést, most mégis bekövetkezett a nemvárt probléma. Nem tudom befejezni a felhősort, amire a "Boszi gombakuckót" kéne kitenni, mert nincs meg. Nincs valami picit egyszerűbb lehetőség ennek megtalálására? Tanácsoljatok valamit. Nehezen tudom elképzelni, hogy felhasználtam volna, ha csak esetleg felhősorra nem. Segítsetek légyszi. Köszönöm. ID9805208
     
  5. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Első kérdésedre:
    Az "ünnepi libikóka" dekor az eventben, a Télapó sziklához vezető út 2. részében váltható ki.
    18. sorszámú feladatnál kaphatjuk.
    ITT tájékozódj, majd a saját farmodon az eventablakot keresd fel ... - 2. út térkép kell hozzá.


    A másik probléma nem probléma még. :)

    Az a dekor nincs még a játékban.
    Az elkövetkező party pörgetéses akcióban forgathatjuk ki később.
    Tehát, ne aggódj, nem maradtál le róla.

    Nincs módszer a kihelyezett tárgyak megtalálásához, egyedül az, hogy eventek, akciók során megszerzett tárgyakról saját listát írunk. Megnevezve, hol keresendő, ha szükséges lenne.
    Nálam a menüben vannak, míg a helyük nem válik elérhetővé. Nem kavargok sehol, semerre. Ott megvan, onnan a rendszer is előhalássza számomra, ha a felhőjét akarom "benépesíteni".
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  6. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Mérges is voltam nagyon,mert megláttam a felhő és mit kerestem a kitehetőt!Na ez volt az ellenség megtévesztése!xD
     
  7. .dolgos.

    .dolgos. Kivételes tehetség

    a kockánál kettesével számol vissza mert volt 6 és 4 és 2 nulla miért ???
     
  8. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Pirike!
    Apróságokon nem bosszankodunk, nyakunkon a szeretet ünnepe.:inlove:


    Igen, 1 játék 2 kockába kerül. Így találták ki a játékmesterek.
     
    barbi021951, Sali~*.*.* és stb_farmer kedveli ezt.
  9. Gaszton

    Gaszton Járnitanuló

    Köszönöm a válaszod. Most, hogy beléptem, megjött.
     
  10. aragorn*

    aragorn* Haladó

    Kérdésem lenne, kaptam 2 ünnepikockajáték szettet, egyet eljátszottam belőle, a másik viszont eltünt, de ez ma már másodszor
     
  11. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Szia.
    Nem tűnt el, 1 játékhoz 2 szett kell.
     
  12. aragorn*

    aragorn* Haladó

    Köszönöm a gyors válaszod:)




     
  13. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

    Igazán nagyon köszönöm a kielégítő válaszodat és a praktikus tanácsot. Nagyon kellemes Ünnepet kívánok!
     
  14. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Leírnád pontosabban, mi a gondod?
    Hol adtál be, és mit?

    Szigeti kulcsot a piccolo ládánál?

    Nem értem, mit írtál. :(

    Ahhoz, hogy segítsünk, segítsek, pontos leírás kellene.
    Ha ellenőrzést kérsz, akkor a farmod azonosító adatait is add meg. Csak ezek segítségével tudjuk megnézni, mi történhetett, mi a gond.
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  15. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Szia, áthoztalak ide, mert a Fórumszabályzat szerint nem nyithatunk új topicot.
    A keresett dekor még nem került játékba, majd december végén érkezik.
     
    Samborg és Kuzdern kedveli ezt.
  16. nyuszómuszó34

    nyuszómuszó34 Haladó

    Köszönöm már megoldódott.
     
    stb_farmer és Kuzdern kedveli ezt.
  17. boszi52

    boszi52 Rutinos

    Viditsuk fel egy mufurcos felhőnél a hintát megszereztem meg még a csuzdát is megvettem mert azt hittem, hogy egy felhő sorra kerül ,erre fel amikor ráakarom tenni libikókát kér. Mért kell ennyire megvariálni elég nehéz anélkül is egyik helyről a másikra lépkedni,gondolhatnátok az idősebbekre is akik néha nehezen tudják követni a játékot. most akkor feleslegesen vettem meg a csúzdát ?
     
  18. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Az "ünnepi libikóka" dekor az eventben, a Télapó sziklához vezető út 2. részében váltható ki.
    18. sorszámú feladatnál kaphatjuk.
    ITT tájékozódj, majd a saját farmodon az eventablakot keresd fel ... - 2. út térkép kell hozzá.

    Bízom abban, így már megtalálod a tárgy lelőhelyét, el is jutsz addig a lépésig.

    Egyébként a segítség megoldható mindig, ha írsz itt a fórumon a help részlegben.

    Nyugodt, feszültségmentes játékot kívánok!
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  19. baltha54

    baltha54 Járnitanuló

    A FARMERAMA valamennyi dolgozójának köszönötet mondok a játék müködtetéséhez, köszönöm hogy nagyon de nagyon sok embernek kellemes időtöltést alkottak, és a magam nevében kellemes ünnepeket kívánok!. Mégegyszer köszönöm!
     
    stb_farmer és farmeres53 kedveli ezt.
  20. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Köszönjük, továbbítjuk az elismerésedet.

    A pozitív visszajelzések topikban jobb helyen lenne az írásod. :)
    Kérlek, vidd el oda is.
    ITT
     
    stb_farmer kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.