Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Jennyke60

    Jennyke60 Törekvő

    Sziasztok! Hogy jutok hajzseléhez és légbuborékhoz?
     
  2. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a hajzselégyár a hangyász terményes ólja, a légbuborékgyár pedig az axolotl terményes ólja. Egyik sem megépíthető műhelyben.
    Érdemes figyelni az Ólválogatásokat (a szeptemberiben benne volt a Légbuborékgyár a kínálatban), illetve csere napokon (előzetes naptár terv szerint most hétvégén várható) van esély a léghajóról, vagy régebbi gazdáktól szerezni.
    A termények piacképesek.

    A két terményes ólról itt olvashatsz bővebben:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Állatok-termények-és-ólak-a-játékban.16260/page-4#post-860890
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Állatok-termények-és-ólak-a-játékban.16260/page-2#post-860727

    Érdemes körbenézni a Csevegő topikokban, illetve a Ajándékozás / Csere topikokban is, hátha találsz ott olyan Játékostársat, aki segíteni tud.
    Sok sikert!
     
    genka53 kedveli ezt.
  3. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    köszönöm szépen a türelmedet.
    Füles 11. feladatát 2023.09.27-én 14 órakor kezdted, azóta nem készítettél egyetlen 1-es szintű arborista jelvényt. Ilyen jelvényt legutóbb 27.09.2023 - 12:33:51-kor készítettél.
    Így a küldetés befejezéséhez még 2 db-ot kell készítened ebből.
    Sok sikert!
     
  4. dwistvan

    dwistvan Utánpótlás-írogató

    Akkor ez elég botrányosan működik. Legutolsó arborista jelvényem október 2.-án készült el. A jelvények száma 3-ról négyre emelkedett. Tehát a beadott terményekért kapott jelvény az valójában nincs? Ránézhetsz a jelvényeim számára, az nálam négy. Ezekből a nemlétező jelvényekből tudok csinálni második szintet. Csak éppen a feladathoz nem készítettem egyet sem. Nembaj. A feladatot hanyagolom, a nemlétező jelvényeimet pedig beadom a bölcsesség ösvényén, az legalább működik.
     
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    október 2-án nem készítettél Arborista jelvényt. A játék naplója alapján 02.10.2023 - 10:11:50-kor Műkertész jelvény – 1. szintet készítettél, s ebből valóban jelenleg 4 db-od van. Viszont Füles Arborista jelvény - 1. szintből szeretne 2 db-ot a küldetésben. Ebből a készleted jelenleg 9 db, s nem 4.
     
    aida2330 kedveli ezt.
  6. dwistvan

    dwistvan Utánpótlás-írogató

    Hű de milyen igaz. Jól kevertem az elnevezéseket. Feleslegesen bosszankodtam. De nagyon jó, hogy mindig szemfülesek vagytok. Köszönöm.
     
    aida2330, Menitala, Othep és még 1 ember kedveli ezt.
  7. szeva50

    szeva50 Kivételes tehetség

    Ez a minijáték nekem nem jön össze. Időre kirakom (22mp), aztán mire kattintsak? Minden szürke. Ha az X-re kattintok, akkor semmit sem csináltam. Képet akartam berakni, de még az sem sikerült.
    szeva50 ID: 2531158
     
  8. biborka63

    biborka63 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok !! Azt szeretném kérdezni , hogy a bahán milyen növényt kell kinemesíteni a 0 percezéshez ?
     
  9. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    A bahán nem lehet 0 percezni a növényekkel.
     
    Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  10. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    Nem tapasztaltam nálad semmilyen problémát.
    Nyisd meg az eventet és fejezd be az elindított minijátékot.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  11. szeva50

    szeva50 Kivételes tehetség

    Ha nem nyitom meg az eventet, akkor nem tudtam volna 22 mp alatt kirakni az elemeket.
    Most már tudom mi volt a hiba. Nem jelent meg a zsák a befejezett kirakás után. Anélkül nem tudok haladni. A háttérben beakadt egy elem, vagy akárhogy is hívják.
     
  12. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    1 játékot lejátszottál. 1 pedig félbe maradt...
    Azért írtam, hogy fejezd be az elkezdett játékot mert addig nem tudsz semmit csinálni.
     
  13. Kisfenyő

    Kisfenyő Kivételes tehetség

    sziasztok!
    a szezon kitevőkről és azok fejlesztéséről lehetne egy linket kapni.
    Előre is köszi !
     
  14. brennerzsuzsa

    brennerzsuzsa Junior szaki

    Kellemes estét! Szeretném kérdezni, hogy a KRIPTAMÉCSES és a FEKETEÖV küldhető-e ajándékba?
    Utóbbi nincs, csak kérni szeretnék.
     
  15. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Mind a kettő küldhető ajándékba.
     
  16. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Hoztam neked az eddigi Szezon eventeket és a csevegőt is, mindegyikben megtalálod az adott event részletes leírását, a Csevegőben pedig hasznos beírásokat-tanácsokat kaphatsz.

    https://board-hu.farmerama.com/threads/szezon-eventek-csevegője.18681/
     
  17. Jennyke60

    Jennyke60 Törekvő

    Sziasztok! Szeretném azt a topicot ahol tudok cserélni
     
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kuzdern kedveli ezt.
  19. -iza52-

    -iza52- Aktív író

    sziasztok. szeretnék még egy farmot,hogy több szomszédnak tudjak küldeni eventkor!hol kezdjem????köszi
     
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Lépj ki a farmodról.
    Ne a belépést válaszd most, hanem a képernyő közepén regisztrálj egy új farmot.
    Lehet ugyanarról aaz e-mail-címről is, mint a meglevő farmod.
    upload_2023-10-8_10-8-23.png


    Csináld végig a szükséges lépéseket.
    Írd be a szükséges adatokat, jelöld be a szükséges kockákat, kattints a kék gombra.)

    Miután ennek a farmnak az e-mail-címét is megerősítetted, elkezdhetsz játszani az új farmon.
    Menj végig az oktatüfeladatokon sorrendben, ahogy a játék kéri.
    Fel kell jutnod az 5. szintre ahhoz, hogy ajándékokat tudj küldeni.

    Sok sikert. :)
     
    aida2330 és -ágianyu33- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.