Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Biztosan nem hagytak el a szomszédaid.
    A képen egy megjelenítési probléma látható.
    Ha kliensben tapasztalod ezt, akkor nézz rá valamelyik böngészőben is.
    Mivel tudod mit kell ilyenkor tenni és meg is teszed, remélhetőleg több gondod nem lesz vele.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nem kaptunk még hivatalos infót a hosszabbításról, de figyeld a kiírást, nov. 1-jéig vélhetően ki fog derülni.

    A Központ / Eventek fórumrészen tesszük közzé (majd) a hivatalos közleményeket, ahol eddig is.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  3. -Xhexania-

    -Xhexania- Aktív író

    Othep kedveli ezt.
  4. H2OIPOK

    H2OIPOK Fórum-zöldfülű

    Helló!

    Kérdezném, mikor zár be a teliholdas rész?
    Az órára kattintva 253 óra van még hátra, ismertető szerint: november 1. (szerda) 22:00 óra.
    Akkor most melyik a helyes?
     
  5. Gyöngyasszony

    Gyöngyasszony Járnitanuló

    Jó reggelt! Kérdésem, hogy Péntek körül még 132 farmaranyam volt. Ma reggelre 87 farmaranyom lett. Köszönöm, hogy megnézed mire költöttem 45 farmaranyat? Gazda: Gyöngyasszony ID: 57226127
     
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.
    Nem kaptunk még hivatalos infót a hosszabbításról, de figyeld a kiírást, nov. 1-jéig vélhetően ki fog derülni.
    A Központ / Eventek fórumrészen tesszük közzé (majd) a hivatalos közleményeket, ahol eddig is.
     
    H2OIPOK és PaySkin kedveli ezt.
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A kolléga ellenőrzése alapján pénteken még valóban 132 FA-nyal rendelkeztél.
    Tegnap, 2023-10-28-án 19:45:49-kor megvásároltad 50 FA-ért a Szezonhoz kapcsolódó Heti csomagot (1850 Szezonjutalompontot tartalmaz) upload_2023-10-29_10-4-2.png ,
    ma pedig Rackótól kaptál 5FA-t. (132-50+5=87 FA)
     
    Dolphin és -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. Gyöngyasszony

    Gyöngyasszony Járnitanuló

    Köszönöm a válaszod Othep.
     
    Othep kedveli ezt.
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU


    Szia ismét.

    Megérkezett a válasz a kérdésedre:
    A Központtal történt egyeztetés alapján a Titokzatos tojást és az abból kifejlődő bármely különleges tojást aratja a sima aratógép, korábban a kifejlődött tojást nem aratta, de ez egy bug volt, ami javításra került időközben - ezen információ alapján a tájékoztató is módosításra került:

    https://board-hu.farmerama.com/threads/nyuszifüles-tojáskörözés-húsvéti-event.19362/#post-1087726
    (Event - Nyuszifüles tojáskörözés - húsvéti event)
     
  10. H2OIPOK

    H2OIPOK Fórum-zöldfülű

    Köszönöm!
     
    Othep kedveli ezt.
  11. tremama0422

    tremama0422 Aktív író

    Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy a naptárnál, ha átvettem Rackó ajándékát és a lelkek folyója naptár ajándékát is akkor mi az a "!" jel a Rackó mellett lévő naptárnál? Az első és 2. sor végénél van egy úszógumi lakattal, amit majd a legvégén tudunk feloldani, vagy valamit elrontottam? ID 45638869
     
  12. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nem rontottál el semmit.
    A makacs felkiáltójel egy hiba.
    Majd javítják.
    A türelmedet köszönjük. :)
     
  13. tremama0422

    tremama0422 Aktív író

    Köszönöm szépen a gyors választ.! További szép estét Kívánok!
     
    Othep kedveli ezt.
  14. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok.
    A mai napi Racko mi a bánat? Mi az a termelési segítő? Köszönöm
     
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A Gyopárvölgy egyik munkása. Plusz termelési helyet ad az Előállító helyen és az Átalakítóban.
     
    libuskafarm kedveli ezt.
  16. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Akkor azért szabad minden termelési hely? Azt hittem az is valami hiba.
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  17. dudute2

    dudute2 Rutinos

    Sziasztok! Nem tudom melyik a segitség kérö topik ide írom le a problémámat .Nekem sem jött meg a napi jegyem csak az óra megy ID:14999302 nézetek utána legytek szívesek elöre is köszönöm ki ke léptem takaritottam még sem kaptam meg a 2 jegyet
     
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    tudnak a Központban a problémáról, s dolgoznak a megoldásán. Sajnos néhány Játékos nem kapta meg a 2 belépőt, az okát vizsgálják.
    Nem szükséges egyesével jelezni már, amint lesz frissebb információnk, tájékoztatni fogunk Benneteket!
    Türelmedet és megértésedet köszönöm!
     
    kincsembogaram67 kedveli ezt.
  19. Kulákbogi

    Kulákbogi Junior szaki

    Jó estét!
    Most már jó lenne tudni, hogy a Telihold mikor zár... A közlemény szerint szerda este, az eventóra meg több mint 200 órát mutat még. Korábban azt a választ kaptam, hogy a központ még nem szólt a hosszabbításról... Lehet, hogy az óra átállítás zavart be / ezen nem csodálkoznék/, esetleg ha van ráérő kapacitás, talán rá lehetne kérdezni... Köszönöm.
     
    Marika312 kedveli ezt.
  20. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia,
    a Technikai hirdetményekből idehoztam, nyisd meg, olvashatod a kérdésedre a választ.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/telihold-nyitva-tartás-változás.24107/#post-1352155
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.