Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Hibát szeretnék jelezni: a prémes automata faarató bekapcsolt állapotban megint learatja a beérett fákat akkor is a bahán amikor nem lépek be a területre. Nem tudom jelezte-e már valaki, de jó lenne, ha nem kéne állandóan ki és be kapcsolnom.
    PS: Kimaradt egy fontos infó klienssel játszom, ott észleltem az arató működésének a hibáját.
     
    Utoljára szerkesztett: 4.11.23
  2. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Nem tudom mi lehet az oka, de a Gyopárososn nem tudom learatni a fákról a termést, mert csak a kívágást mutatja.Ha megnéznétek...

    Gazda: -elzemari- ID: 46866615
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  3. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Betelt a tárolód a faterméseknél. Csinálj belőlük jelvényeket, aztán tudsz szüretelni.
     
    -gyöngy-581 és -BombadilToma- kedveli ezt.
  4. marko57

    marko57 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Automatikusan megújuló normál prémium előfizetésem van és szeretnék prémium pluszra váltani, de nem tudok. Hiába nyomkodom a prémium kezelése gombot nem csinál semmit. Szeretnék segítséget kérni. Köszönöm.
     
  5. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Köszönöm a kedvességedet, már időközben én is rájöttem, hogy nem néztem meg a tárolókat...Előbb irtam, mint gondolkodtam!!:wuerg:
     
    Utoljára szerkesztett: 5.11.23
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Valójában nem felesleges az ilyen jellegű hozzászólás.
    Az információ jól jöhet az utánad olvasó segítségkérőknek.
    De, ha Te feleslegesnek ítéled, nyugodtan használhatod a hozzászólás doboz bal alsó sarkában a Törlés gombot.

    upload_2023-11-5_12-32-43.png

    Lehet azelőtt is, mielőtt választ kap valaki, és utána is. (Bár akkor már minek? :) )
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Elnézésedet kérem, hogy ilyen későn válaszolok.

    A "Prémium kezelése gomb" csak a Prémium tagság lejárata előtt 3 nappal lesz működőképes.
    Most nem ott kell Prémium Pluszra váltanod:

    Bemész a Hírek felületére a Piros kosár fülre, ott kell lapozgatni. Amíg meg nem találod ezt:

    upload_2023-11-5_18-58-28.png

    Itt nyomsz rá a zöld "Prémium kezelése" gombra, és akkor belépsz ide:

    upload_2023-11-5_19-1-23.png

    Itt meg tudod csinálni a váltást.

    Köszönöm a türelmedet! :)
     
    Dolphin és -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)

    Szeretném megköszönni a segítséget amit a hétvégén kaptam. A prémes automata ismét tökéletesen működik nálam, köszönöm:inlove:
     
    Othep, aida2330 és Dolphin kedveli ezt.
  9. MissL

    MissL Fórumlakó

    Sziasztok, 11-es Gyopár vagyok, és szeretném megkérdezni, hogy a gyopárral mit lehet csinálni azon kívül hogy törlöm, mert tele a raktár, a rózsát nem tudom már learatni és csak a rózsát tudom felhasználni a bölcsesség ösvényén. Köszönöm.
     
  10. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    Fel tudod használni az Átalakító Újrahasznosítás részében is, ahol a felröppenők kivételével minden beadható, és ATP-t (alpesi tapasztalatpont) kaphatsz érte.
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 7.11.23
    GA-BI-O-Farm, aida2330 és Dolphin kedveli ezt.
  11. SherlockHolmes

    SherlockHolmes Járnitanuló

    Sziasztok!

    Előre is elnézést kérek, de pár perc keresgélés során nem találtam a megfelelő topic-ot a kérdésemnek.
    Nekem az lenne a kérdésem, hogy ez a játék (a Farmerama) mennyire van már "leszálló ágban", "kihalófélben"?
    Próbáltam az interneten számos kulcsszóval rákeresni a témakörre, de sajnos nem sok releváns információt találtam.

    Leginkább azért érdekel a válasz a kérdésemre, hogy eldöntsem, van-e értelme játszanom a játékkal, hiszen ha esetleg a helyzet, hogy "már csak próbálják életben tartani a játékot és minél több pénzt lehúzni a maradék játékosoktól", nem érdemes hosszútávra terveznem.

    Egy hete tértem vissza a játékhoz, és tapasztalok bizonyos dolgokat, ami alapján felmerült a fenti gyanú, hogy igazából ez a játék már azért haldoklik kicsit, írok néhány kiemelt példát:
    1. Észleltem néhány hibát a játékban ("vajon már nem foglalkoznak a játékkal?")
    2. Játék közben próbáltam információkat keresni, de a játékhoz nincs egy wiki sem, a tárgyakkal és a mechanikákkal kapcsolatosan nem nagyon lehet megtalálni a megfelelő leírásokat – bár végül megtaláltam itt a fórumon a Farm enciklopédiát, ami nagyon hasznos, de aztán azt is észrevettem, hogy azért eléggé elavult, ráadásul...
    3. Rengeteg fórum posztnál azt látom, hogy a szerzője egy "Ex moderator", szóval ez alapján is felmerült bennem, hogy talán már a legtöbben elhagyták a játékot, és csak egy szűk réteg maradt?

    A felvetésemre olyan jellegű válaszokat keresek, amelyek nem csupán elhitetni próbálják velem azt, hogy ez még mindig egy tök szuper aktív játék amivel foglalkoznak, hanem hitelesen alá is támasztják azt; de szívesen meghallgatok személyes véleményeket, benyomásokat is!

    Előre is hálásan köszönök minden választ, és szép napot kívánok mindenkinek!
     
  12. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Szia!

    A játék pénzügyi helyzetével kapcsolatban nem rendelkezünk információval.
    Pletykák sok éve keringenek a játék helyzetéről, de ezek kizárólag pletykák és nem megerősített információk.
    A moderátori csapattal kapcsolatos információkat pedig nem áll módunkban megosztani: legtöbb esetben azok a volt moderátorok, akik kiléptek a csapatból, azok vagy leírták hogy miért léptek ki, vagy egyéb más indokból nem hozták nyilvánosságra (pl. betegség). Általánosságban elmondható, hogy a moderátori csapat tagjai időközönként cserélődnek, hiszen mindannyiunknak van magánélete és van amikor az közbeszól, sajnos.
     
    smoldering és Enike** kedveli ezt.
  13. vályog60

    vályog60 Utánpótlás-írogató

    Mitöl lehet eltünt 4 szomszedom 2 farmom van egymás szomszédai köztük eltünt mindkét helyröl köszi
     
  14. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!


    Valamiért törlődtek a szomszédlistádról. Vagy Te kattintottál a törlésre véletlenül, vagy pedig ők. Akár vissza is jelölheted őket, vagy írj nekik a városi postáról levelet, hogy kiderüljön, mi történhetett.

    Esetleg kereshetsz itt újakat bátran, akár megye vagy farmszint szerint is:

    Barátkeresés | Farmerama HU

    Sok sikert hozzá!
     
  15. Borosgazda

    Borosgazda Aktív író

    Kérdésem lenne, hogy olyan 12.-e körül nem lehetne farmmukás elő fizetést betenni? Sajnos én nyugdijjas vagyok és sajnos akkor tudnék vásárolni, mert özvegy vagyok, ágybafekvő beteg és kevés a nyugdijjam, hogy hó elején tudjak vásárolni. viszont a kezdetektől játszom és nem szeretném feladni, ennyi a szórakozásom!
    Borosgazda
    ID: 1468438
     
  16. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Mini akciók érkezése nem rajtunk múlik, ezekről a Központ dönt.
    Az elmúlt hónapokban mindig volt hónap közepe táján is rövid időtartamú előfizetési akció, így vélhetően várható ebben a hónapban is, kérlek, figyeld a Hivatalos infókat:
    https://board-hu.farmerama.com/forums/eventek.273/
     
  17. takizsuzsi40

    takizsuzsi40 Fórum biztosa

    Sziasztok! Lehet tudni valamit arról, hogy mikorra tervezik a Bahán a szint emelést. Már elértem többek között én is a 800-at, az új felhő is a bahára ad több mint 2 milló tp-t. Nagyon nincs motiváció
     
  18. vicus555

    vicus555 Utánpótlás-írogató

    Jó napot írtam egy néhány hónapja a supportnak,hogy nem tudok kártyát módosítani mivel a megerősítő emailt a megszünt citromail fiókra küldik. Az email címem módosítását kértem. nem kaptam választ és ma is írtam volna de mire leírtam a gondomat az oldal nem válaszol üzenettel kidobott. most már nem tudom mi tegyek. javaslatot kérek vicus555 ID 37574767 köszönöm
     
  19. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    kérlek add meg a Ticket számot, és utánakérdezünk, hogy hol tart a folyamat.
    Köszönöm!
     
  20. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    erre vonatkozóan nincs információnk, ez a Központ döntése, hogy mikor vezet be új szinteket a Bahára. A BTP gyűlik a háttérben Mindenkinek, nem vész el.
    Megértésedet köszönöm!
     
    semmirevaló, NagyG1950 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.